SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA wg Wojtasa

temat działu:

Hazard

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2351 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16491

Dzień dobry!

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Założenia tego tematu są następujące:

a) typuję tutaj jedynie MMA
b) będzie mało typów, ale będą to typy przemyślane
c) celem jest zachowanie wysokiej skuteczności procentowej moich typów
d) stawek nie podaję = można przyjąć, że na każdy typ jest przeznaczona płaska stawka czyli 1 jednostka

Zaczynamy, UFC już niebawem!

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
1#

Marcos Rogerio De Lima vs Nikita Krylov

Kurs 1.59

To jest typ bardziej przeciwko Ukraińcowi, aniżeli na Brazylijczyka. W ogóle nie przemawiają do mnie zwycięstwa Krylova nad Donovanem czy Nedkovem. Wg mnie jest to jeden z najgorszych obecnie zawodników UFC. Myślę, iż przegra już w pierwszej rundzie.

2#

Marcos Rogerio De Lima vs Nikita Krylov Poniżej 1.5 rundy

Kurs 1.48

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
3#

Valerie Letourneau vs Maryna Moroz

Kurs 3.00

Ta druga zasłynęła z tego, że pokonała sensacyjnie i bardzo szybko Jo-Jo Calderwood. Tyle. Ja to traktuje jako wypadek przy pracy Joanne, gdyż była ona źle przygotowana do tamtej walki. Przypadek i tyle. Niektórzy kreują Ukrainkę na jakąś mega-zaj**istą fajterkę a nawet przyszłą, nową Mistrzyni. A w życiu. Jej skillsy zostaną wkrótce zweryfikowane. Moim zdaniem nastąpi to już teraz. Poza tym kurs rzędu 3 to jest naprawdę kurs warty ryzyka biorąc pod uwagę, że jest to żeńskie MMA. Wszystko jest możliwe. Valerie niby wczoraj miała problemy ze zrobieniem wagi, ale dużo ścinać nie musiała (1 funt), a jeszcze zdjęła ubranie podczas drugiego podejścia. Nie sądzę, że będzie jakoś mocno wyczerpana. Próbujemy <yes>

4#

Charles Oliveira vs Max Holloway

Kurs 2.94

Ja bym tutaj widział albo poddanie Brazylijczyka, albo nokaut w wykonaniu Hawajczyka. Sądzę jednak, że bardziej jest to prawdopodobne. Max się rozwinął i pewnie nie jest to jeszcze koniec, ale jak sobie przypomnę co robił z nim Conor w parterze... Charles jest lepszy w te klocki. Walka trafi na glebę to będzie miał przewagę Oliveira i to jest bezdyskusyjne.

5#

Charles Oliveira vs Max Holloway Przetrwa do końca walki - NIE

Kurs 1.29

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 31 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 421
dlaczego mamy ci pomagać sam sobie radz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 31 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 421
zresztą można trafić na sensacje i będziesz mieć pretensje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
@Krzysiek6-91

Pomyliłeś tematy.

WojTAS7
1#

Marcos Rogerio De Lima vs Nikita Krylov

Kurs 1.59

To jest typ bardziej przeciwko Ukraińcowi, aniżeli na Brazylijczyka. W ogóle nie przemawiają do mnie zwycięstwa Krylova nad Donovanem czy Nedkovem. Wg mnie jest to jeden z najgorszych obecnie zawodników UFC. Myślę, iż przegra już w pierwszej rundzie.

2#

Marcos Rogerio De Lima vs Nikita Krylov Poniżej 1.5 rundy

Kurs 1.48

WojTAS7
3#

Valerie Letourneau vs Maryna Moroz

Kurs 3.00

Ta druga zasłynęła z tego, że pokonała sensacyjnie i bardzo szybko Jo-Jo Calderwood. Tyle. Ja to traktuje jako wypadek przy pracy Joanne, gdyż była ona źle przygotowana do tamtej walki. Przypadek i tyle. Niektórzy kreują Ukrainkę na jakąś mega-zaj**istą fajterkę a nawet przyszłą, nową Mistrzyni. A w życiu. Jej skillsy zostaną wkrótce zweryfikowane. Moim zdaniem nastąpi to już teraz. Poza tym kurs rzędu 3 to jest naprawdę kurs warty ryzyka biorąc pod uwagę, że jest to żeńskie MMA. Wszystko jest możliwe. Valerie niby wczoraj miała problemy ze zrobieniem wagi, ale dużo ścinać nie musiała (1 funt), a jeszcze zdjęła ubranie podczas drugiego podejścia. Nie sądzę, że będzie jakoś mocno wyczerpana. Próbujemy <yes>

4#

Charles Oliveira vs Max Holloway

Kurs 2.94

Ja bym tutaj widział albo poddanie Brazylijczyka, albo nokaut w wykonaniu Hawajczyka. Sądzę jednak, że bardziej jest to prawdopodobne. Max się rozwinął i pewnie nie jest to jeszcze koniec, ale jak sobie przypomnę co robił z nim Conor w parterze... Charles jest lepszy w te klocki. Walka trafi na glebę to będzie miał przewagę Oliveira i to jest bezdyskusyjne.

5#

Charles Oliveira vs Max Holloway Przetrwa do końca walki - NIE

Kurs 1.29

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6072 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70679
Powodzenia Wojtas!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
@Toomek4

Nie dziękuję ;)

6#

Corey Anderson vs Jan Błachowicz

Kurs 1.67

Janek dostaje rywala, który powinien być teoretycznie spokojnie do zrobienia. Jest to 25-letni Amerykanin trenujący w The Kennel Fight Club w Rockton, ILLINOIS. Dla przeciętnego polskiego fana - totalny no-name. Przyszedł do UFC z bilansem 3-0. Jakich rywali pokonał można sprawdzić na Sherdogu, ale to podobny kaliber co on, albo i gorszy. Natomiast w UFC jego rekord wynosi 2-1. Naprawdę nic specjalnego. Porównując to do osiągnięć Janka i z kim on walczył - na papierze faworyt może być tylko jeden. Poza tym nie uważam, że Polak jest już na etapie "brzydkiego starzenia" jak Shogun Rua, czy bracia Nogueiry. Jeszcze trochę powinien powalczyć z sukcesami na najwyższym poziomie.
Osobiście mam nadzieję, że Janek "ogarnie" i nie pogorszy swojej sytuacji w UFC.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Pippo Moderator
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 24517 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75476
Kogo moje oczy widzą

Jak Janek nie ogarnie Andersona, to już będzie dupa zbita...must win dla Janka

Powodzenia z tym i kolejnymi typami

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
@Pippo

No siemano, życz mi wytrwałości przede wszystkim

7#

Demetrious Johnson vs John Dodson Przetrwa do końca walki - NIE

Kurs 2.40

Albo nokaut Dodsona na Johnsonie a zarazem wielka niespodzianka, albo poddanie Myszy. Tak bym widział tę walkę. Decyzji się tutaj nie spodziewam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Pippo Moderator
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 24517 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75476
Początki zawsze są trudne, ale keep going Bro!
1

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Toomek4...nagrodzony!

Następny temat