SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA w Gdyni

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 917
Kenjiro a jak wygląda sprawa ze sparingami w Twoim klubie?? załóżmy jak bym chciał chodzić 3 dni w tygodniu płace 120 zł to mogę np 2 razy w tyg na mma i raz na bjj albo odwrotnie, gdyż mam ruchomy grafik pracy i nie zawsze bym mógł chodzić w dany dzień i odnośnie treningów mma jest jakiś podział np że w pon główny nacisk na stójke w czwartek na parter itd? pytam się gdyż spróbuje ustalić grafik do pracy na listopad tak żebym mógł jak najwięcej trenować:) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kenjiro Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 707 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8067
Sparingi są nierołączną częścią treningu. W grupie początkującej MMA oczywiście nie od razu na full i w pełnym zakresie. Jest podział na dystanse w pierwszych miesiącach - potem on zanika.
Tak. można tak połączyć, że 2xMMA i 1xBJJ. Choć jeśli mówimy o poważnym treningu, z zamiarem późniejszych startów (bo taki jest sens trenowania w tej grupie), a z Twoich pytań wywnioskowałem, że tak, to polecam 3xMMA i 2xBJJ.
3x w tygodniu dla przyszłego zawodnika to za mało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67
Kenjiro, czy nie mając nic wspólnego ze sztukami walki, można zacząć treningi MMA czy wymaga to jakiś podstaw np. boksu ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kenjiro Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 707 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8067
W grupie początkującej żadne umiejętności nie są wymagane, najwyżej chęć do ciężkiego treningu. Jeśli ktoś jakoweś posiada czy to w boksie, kicku lub pochodnych czy też w grapplingu, to tylko plus dla niego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[b]LUBLIN - ISRAELI KRAV MAGA - Nowy oddział IKMA [/b]

Następny temat

Muay Thai na Pradze (Warszawa)

sosy