SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA Sieradz woj. Łódzkie

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5910
W Marcu 2010 roku zostanie otwarty klub MMA na bazie zapasów/jiu-jitsu. Miejsce: MOSiR Sieradz.

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 249
a wiesz cos wiecej cena , ilosc godz w tyg ? a i czy bedzie opeiralo sie tylko na Grapplingu czy tez uderzane beda ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5910
własnie ile godz w tyg nie wiem i kosztu tez nieznam ale sadze że w granicach 50-70 zł i 3-4 godz w tyg. Beda tez uderzane. I ma to byc najprawdopodobniej w marcu otwarte. Tylko ze prezes Mosira jeszcze zgody nie wyraził i nie kupił sprzętów z tego co sie orientuje. Znaczy części sprzętu. Ale trener od zapasów zapewniał mnie ze bedzie otwarte na 100% :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
aha no to nie pozostaje nic tylko poczekac i sie przekonamy co to z tego wyjdzie a nie wiesz w których dniach planowo maja byc treningi ? bo kawalek do sieradza mam i chcialbym zobaczyc czy bedzie mi pasowac i czy warto sie nakrecac na to :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
tego wlasnie nie wiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
aha no trudno to jak cos bedziesz wiedział cos wiecej lub keidy pierwszy trening daj znac napewno zawitam :) pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Podaj swoj nr tel to dam Ci znac :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
wiesz nie chce podawac nr tel na forum jak cos napisz w temaie bede sledzil posta :P pzdr do zopba na treningach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 159
Siema. Chciałem się dowiedzieć czy klub ten jest już otwarty? Jeśli tak, to kiedy są treningi, jaki koszt i wszystko co może być z tym związane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Witaj!
Klub otwarty bedzie w Maju. Tam gdzie sekcja zapasow tam i MMA :) treningi sa:
Wtorek 17:00
Środa 18:00
Czwartek 17:00
Piątek bieganie / siłownia / Sauna na 17:00

MMA będzie na bazie zapasów / BJJ
Napewno będzie możliwośc uczestniczenia w zawodach typu MMA, Grapling, zapasy i Bjj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Nie wiem dokładnie jaki koszt jest ale to musisz z trenerem pogadac :)
Pozdrawiam i zapraszam serdecznie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Capoeira w Szczecinie

Następny temat

Berserkers Team Choszczno - treningi MMA,Bjj,Boks,Zapasy

Zestaw 1