SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW WL NASIELSK 2007

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Smile4 był bym mile zaskoczony, jak by ten pan co organizował zawody pomyślał o czym kolwiek, ale muszę stwierdzić że zrobił to na sztukę, Na szczęście my bardziej podchodzimy profesionalnie do naszych występów, i mamy to wszystko udokumentowane zarówno na zdięcjach jak i filmach, ale odchodząc od tego przykrego tematu, było miło wpaść nad nasze piękne morze i spotkać się ze znajomymi i z Tobą równierz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 254
No tak wiem:(...Na MP organizowanych przez was było świetnie!!!Nie tylko organizacja była ekstra, ale również atmosfera:)Postaram się załatwić jakieś zdjęcia chociażby z tego jak wyciskał pan i pana brat...Tylko niech pan mi powie, gzdie będe je miała umieścić,no bo chyba nie tutaj,no i jeżeli pan je w ogóle chce...
Szkoda,że nie mam bluzki z waszych zawodów bo miałabym pamiątkę z takiej fajnej imprezy sportowej..A co do "pięknego morza" to przykro,że nie trafiliście na fajną pogodę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 173
Smile mamy dużo zdięć na naszej stronie www.power2005.yoyo.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 173
Przepraszam wszystkich oczywiście zdjęć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 254
Aha no to oki...Tyle,że niestety nie mogę oglądać żadnych zdjęć na waszej stronce bo wyskakuje mi jakiś błąd i wyłącza mi stronkę ...ale trudno...(na kibolu też jest troche zdjęć...)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 173
Był jakiś problem , ale już po kłopocie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 254
ehh...no niestety u mnie dalej wyskakuje bład i wyłącza mi neta...nie wiem albo to ja jestem jakaś... nie tego ...albo mój komputer..hehe
Ale trudno...jakoś przeżyję...chociaż macie chyba ciekawe informacje na stronce...


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 254
I'm sorry...:-/...Czy wie ktoś może co dzieje się ze stronką powerlifting...bo chciałabym coś zobaczyc a nic się nie wyświetla??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Smile4, strona power2005 jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 254
Teraz już jest oki............tylko jakoś przez jeden dzień nie chciała mi się włączyć...:-/....Jak tam trenowanie...idzie w górę??....Niech pan tam zacznie trenować jakieś dziewczyny.....chętnie się z nimi zmierzę za rok ....hehe....teraz będę trenować przez rok jeżeli mi się moje wadunie serca nie pogorszą...

Pozdrowionka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

grafik imprez federacji IFSA

Następny temat

DAJCIE PORADE

WHEY premium