SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MISS SFD 2013: GŁOSOWANIE

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 40705

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1967 Napisanych postów 19827 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731745
1. Viki

2. Sylwia2432

3. Franii

4. Anchy

5. jo1984

6. Arphiel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
1. Viki
2. Sylwia2432
3. Anchy
4. Strongwoman 1991
5. Arphiel
6. Anusia901

w sumie to 3 razy zmieniałam zdanie, cięzko wybrać, brakuje mi na niektórych zdjęciach małego bonusu - pięknego uśmiechu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
1.Anna Ślęzak
2. Sylwia 2342
3. Anchy.
4. VIki.
5. Joanna B.
6. Franii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10437
Miejsca:
I - Franii - no tło kiepskie, jakość bez szału tych zdjęć, ale jest to sylwetka Dziewczyny, po której widać, że ćwiczy dla funu, a nie dla sylwetki samej w sobie. Kobieca i sportowa, ale w niewymuszony sposób; Jak dla mnie perfekt. Wizytówka sfd.
II - jo1984 - powody zasadniczo te same co u Franii, ale to jednak wybory miss SFD - więc bardziej usportowiona sylwetka u Franii przeważyła. Za to u jo - bosskie pośladki, kobiecość i zadzior.
III - Arphiel - umięśniona "w sam raz", sportowa, jędrna sylwetka, fajna fotka dowolna. Widać, że sylwetka jest non stop - nie podżyłowana na maksa na zawody, tylko po prostu jest (oczywiście wiem, że była praca pod miss SFD, ale jednak - widać stałość pewnego poziomu).
IV - Viki - sylwetka umięśniona, już bardziej masywna, ale emanująca kobiecością i pewnością siebie. Jest talia, jest sexapil. Duży plus za brzuch.
V - Anchy - Zdjęcie tyłem miażdży - w tej pozycji najlepsza fotka. Proporcje do podrównania - na zdjęciu przodem mało zarysowana talia, aż za bardzo za to zarysowany brzuch.
VI - Sylwia2432 - byłoby znacznie wyżej, bo sylwetka jak marzenie - kobieca, jest talia, śliczny brzuch, ładnie zarysowane bareczki, mięśnie nóg widoczne, ale nie rozdmuchane - w zasadzie nie ma w sylwetce do czego się przyczepić, ale... to wybory miss, więc na minus - tatuaże i ten kolor - sama nie wiem co to - bronzer, solara - nienaturalnie wyszło.

http://www.sfd.pl/Ciemna_strona_mocy__Darthmaul_DT-t974499.html

– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
1. Sylwia2432
2. Anusia901
3. Anchy
4. Viki
5. Arphiel
6. jo1984

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16624
na wstepie zaznacze tylko ze widac ze kazda z Pan włozyla duuuzo pracy w osiagniecie takich kobiecych i estetycznych sylwetek, jakie zaprezentowaly na zdjeciach.
wybor moich faworytek byl naprawde ciezki i przedtsawia sie nastepujaco:


1 miejsce
Sylwia2432 - Sylwia
zawodniczka w kazdej pozie prezeentuje sie bardzo profesjonalnie i konkretnie.
wyrzezbiony brzuch, ksztaltne posladki, ładne nogi i ramiona - wszystko utrzymane w granicach sylwetki bikini fitness, plus ładna opalenizna :)

2 miejsce
jo1984 - Joanna B.
kobieca, seksowna sylwetka :) extra posladki, wąska talia. trzecia fota- ta przed lustrem jakos szczegolnie przypadla mi do gustu i napewno mialo duzy wplyw na moja decyzje :)

3miejsce
Viki
dłuuuuugie nogi,poza tyłem u tej zawodniczki jest swietna. wszystko ładnie, estetycznie i proporcjonalnie :)

4miesjce
Anusia901 - Anna Ślęzak
profesjonalne, wyrazne zdjecia to po pierwsze.. dobra jakosc umiesnienia co uwidocznione jest bardzo dobrze przez niski bf. no i fajny brzuch :)

5miejsce

Anchy

mega konkretne posladki i łydki. na pierwszym zdjeciu troszke brakuje mi wiekszych wciec tali, co tez mnie troszke dziwi bo na drugim zdjeciu wszystko wyglada naprawde pro

6miejsce

Franii
hmmmm... mozliwe gdyby jakosc zdjec i pozowanie stały na troche wyzszym poziomie to dałbym wyzsze miejsce. kształtne miesnie posladkowe, zgrabne nogi. zdjecie bokiem napewno najlepsze jak dla mnie. troche tatuaze tez nie przypadly mi do gustu w tym wypadku ale to tak na marginesie.


pzdr

Zmieniony przez - jasikbot w dniu 2013-12-03 00:07:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 537 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7435
1m. jo1984 - Joanna B.
2m. Mamhajs
3m. Viki
4m. Arphiel
5m. Anusia901 - Anna Ślęzak
6m. Korrba_ - Magda Zielińska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 161870
1. Anusia901 - Anna Ślęzak
2. Sylwia2432 - Sylwia
3. Viki
4. Arphiel
5. Anchy
6. jo1984 - Joanna B.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 319 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4115
1. Sylwia2432 – Sylwia
2. Anusia901 - Anna Ślęzak
3. Anchy
4. Viki
5. jo1984 - Joanna B
6. Franii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
bezapelacyjnie 1.jo1984 - no te pozy tyłem...
2. Anusia 901
3.Franii
4. Arphiel
5.MamHajs
6.Viki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MR SFD 2013: PROFESJONALIŚCI - GŁOSOWANIE

Następny temat

MR SFD 2013: AMATORZY - GŁOSOWANIE

WHEY premium