SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MIKOŁAJ OLIMP 2008

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 73940

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29127
1. Pierwsza w Polsce profesjonalna sieć sprzedaży suplementów i odżywek to Vitamin - Shop

2. Najwyższe w Polsce wyróżnienie konsumenckie to Laur Konsumenta i tylko marka Olimp(z branży sport nutrition) otrzymała je dwukrotnie.

3. Najmocniejszy w Polsce stack kreatynowy zawierający kreatynę Magna Power® to:Massacra firmy Olimp

4. Mariusz Pudzianowski pięcio-krotny Mistrz Świata Strong Man jest współtwórcą marki DomiNatoR nutrition for the Strongest.

5. MEGA CAPS® skrót pochodzący od pełnej nazwy unikalnej,nowatorskiej technologii MEGA Capsules®.

6. Która z firm branży sport nutrition jako jedyna w Polsce prowadzi pełne spektrum badań laboratoryjnych, każdej partii surowców i produktów gotowych ( suplementy, odżywki) we własnych laboratoriach ? Firma Olimp.

7. Dlaczego Olimp® ?
Olimp, bo wedlug mnie najbardziej troszczy sie przedewszystkim o zdrowie konsumentów, o czym świadczą badania o ktorych mowa w pytaniu nr 6, bo ma ogromny wybór suplementów i odżywek, i każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od stanu portfela, bo wykorzystuje wizerunki takich znanych osób jak Mariusza Pudzianowskiego, Anety Florczyk i wielu innych znanych sportowców, co pokazuje, że Olimp zna sie na rzeczy i przekonuje, ze wybór suplementów tej firmy bedzie dobrym wyborem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
1.Pierwsza w Polsce profesjonalna sieć sprzedaży suplementów i odżywek to OLIMP SPORT NUTRITION CENTER.
2. Najwyższe w Polsce wyróżnienie konsumenckie to Laur Konsumenta i tylko marka OLIMP SPORT NUTRITION otrzymała je dwukrotnie.
3. Najmocniejszy w Polsce stack kreatynowy zawierający kreatynę Magna Power® to:MASSACRA firmy OLIMP.
4. Mariusz Pudzianowski 5-krotny Mistrz Świata Strong Man jest współtwórcą marki DOMINATOR Nutrition For The Strongest.
5. MEGA CAPS® skrót pochodzący od pełnej nazwy unikalnej,nowatorskiej technologii MEGA CAPSULES®.
6. Która z firm branży sport nutrition jako jedyna w Polsce prowadzi pełne spektrum badań laboratoryjnych, każdej partii surowców i produktów gotowych ( suplementy, odżywki) we własnych laboratoriach ? Jest to OLIMP SPORT NUTRITION.
7. Dlaczego Olimp® ?
Bo towarzyszy mi od ponad 7 lat nieustannie.Bo mam w tej marce wszystko czego potrzebuje ja i moja rodzina w codziennej suplementacji dla potrzeb lepszego samopoczucia jak i dla lepszych wyników w moim treningu siłowym.Mam to dostarczane w najwyższej jakości, dlatego ufam tej firmie.Dziękuje.

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 900
1. Pierwsza w Polsce profesjonalna sieć sprzedaży suplementów i odżywek to SPORT NUTRITION CENTER
2. Najwyższe w Polsce wyróżnienie konsumenckie to LAUR KONSUMENTA i tylko marka OLIMP SPORT NUTRITION (z branży sport nutrition) otrzymała je dwukrotnie
3. 3. Najmocniejszy w Polsce stack kreatynowy zawierający kreatynę Magna Power® to: OLIMP MASSACRA
4. Mariusz Pudzianowski PIĘCIO -krotny Mistrz Świata Strong Man jest współtwórcą marki DOMINATOR nutrition for the STRONGEST
5. MEGA CAPS® skrót pochodzący od pełnej nazwy unikalnej,nowatorskiej technologii MEGA CAPSULES®
6. OLIMP SPORT NUTRITION ®
7. Odżywke Liźnij I Masz Przyrost
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29543
1.Pierwsza w Polsce profesjonalna sieć sprzedaży suplementów i odżywek to VITAMIN SHOP®...

2.Najwyższe w Polsce wyróżnienie konsumenckie to Laur konsumenta tylko marka Olimp sport nutrition.
(z branży sport nutrition) otrzymała je dwukrotnie...

3.Najmocniejszy w Polsce stack kreatynowy zawierający kreatynę Magna Power® to: Olimp Massacra...

4.Mariusz Pudzianowski 5 -krotny Mistrz Świata Strong Man jest współtwórcą marki Dominator nutrition for the strongest...

5.MEGA CAPS® skrót pochodzący od pełnej nazwy unikalnej,nowatorskiej technologii MEGA CAPSULES®...

6.Która z firm branży sport nutrition jako jedyna w Polsce prowadzi pełne spektrum badań laboratoryjnych, każdej partii surowców i produktów gotowych ( suplementy, odżywki) we własnych laboratoriach ? Olimp Sport Nutrition...

7.Dlaczego Olimp® ?

Olimp kojarzy mi sie z Zeusem... Zeus mieszkał na Olimpie i był najpotężniejszym z Bogów. Według mnie firma Olimp dominuje nad innymi:
-ceną
-jakością
-dodatkowymi punktami
-wizerunkiem znanych sportowców
-wiedząc że Mariusz Pudzianwoski bierze spuplementy z Olimpu to i ja musze sprówboać:
-ciągłymi konkursami
-Olimp utrzymuje sie na rynku 7 lat, czyli młodzi sporotowcy zaufali tej firmie.


pozdrawiam krzpuma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 463 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28056
1. Pierwsza w Polsce profesjonalna sieć sprzedaży suplementów i odżywek to SNC - Sport Nutrition Center.

2. Najwyższe w Polsce wyróżnienie konsumenckie to Luar konsumenta i tylko marka Olimp
(z branży sport nutrition) otrzymała je dwukrotnie.

3. Najmocniejszy w Polsce stack kreatynowy zawierający kreatynę Magna Power® to: Massacra

4. Mariusz Pudzianowski 5-krotny Mistrz Świata Strong Man jest współtwórcą marki Dominator nutrition for the Strongest.

5. MEGA CAPS® skrót pochodzący od pełnej nazwy unikalnej,nowatorskiej technologii MEGA CAPSULES®.

6. Która z firm branży sport nutrition jako jedyna w Polsce prowadzi pełne spektrum badań laboratoryjnych, każdej partii surowców i produktów gotowych ( suplementy, odżywki) we własnych laboratoriach ? Olimp.

7. Dlaczego Olimp® ?

Moim zdaniem największym plusem są badania laboratoryjne surowców, a nie jak konkurencja robi je nie licznie,zazwyczaj tylko na początku jakiegoś nowego produktu,a po jakimś czasie gdy kupuje go następnie to zauważamy dlaczego ta nowa partia już tak nie działa jak poprzednia.Dobrą tez cechą tej firmy jest nie wygórowana cena(odzywek,suplementów diety).Najważniejsze cechy firmy OLIMP to:
-jakość(poprzez badania);
-cena,
-ekonomiczność,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288
1. Pierwsza w Polsce profesjonalna sieć sprzedaży suplementów i odżywek to Sport Nutrition Center druga sieć to Perfect Body Center http://www.perfectbodycenter.pl/ (Bardzo ładny design sklepu bije na głowe vitamin shop który panowie należy do treca a nie olimp sport.

2.Najwyższe w Polsce wyróżnienie konsumenckie to Laur Konsumenta 2008 tylko marka OLIMP Sport Nutrition
(z branży sport nutrition) otrzymała je dwukrotnie.

3. Najmocniejszy w Polsce stack kreatynowy zawierający kreatynę Magna Power® to: OLIMP MASSACRA 1375 g.

4. Mariusz Pudzianowski 5-krotny Mistrz Świata Strong Man jest współtwórcą marki DOMINATOR nutrition for the strongest.

5.MEGA CAPS® skrót pochodzący od pełnej nazwy unikalnej,nowatorskiej technologii MEGA CAPSULES®

6. Która z firm branży sport nutrition jako jedyna w Polsce prowadzi pełne spektrum badań laboratoryjnych, każdej partii surowców i produktów gotowych ( suplementy, odżywki) we własnych laboratoriach ? - OLIMP SPORT NUTRITION®

7. Dlaczego Olimp® ?

* 18 letnia pozycja na rynku polskim.
* Liczne nagrody i certyfikaty, ich ilość odpowiada ilości nagród czołowego mistrza Mariusza Pudzianowskiego;):
- Podkarpacka Nagroda Gospodarcza przyznana w 2001 roku
- Nagroda w konkursie "Polski sukces"
- Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością HACCP przyznany w 2003 roku potwierdza najwyższą jakość preparatów Olimp Sport i Olimp Labs.
- Laureat VII Edycji Certyfikatu Najlepsza Polska Jakość 2004 potwierdza najwyższą jakość preparatów Olimp Sport i Olimp Labs.
- Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play 2004
- Nagroda Gazela Biznesu 2004. Nagroda przyznawana przez Puls Biznesu dla firm najbardziej dynamicznie rozwijających się firm na rynku.
- Certyfikat Systemu Zarządzania ISO 9001:2001 przyznany w 2005 roku oraz Certyfikat Systemu Zarządzania ISO 22000:2006 przyznany w 2007 roku.
- Certyfikaty LIDER JAKOŚCI 2006, LIDER JAKOŚCI 2007
- Nagroda LAUR KONSUMENTA 2007 oraz LAUR KONSUMENTA 2008

ORAZ NAGRODY DLA SAMYCH PRODUKTÓW

- Nagrodzona ZŁOTYM MEDALEM w ramach targów FITNESS, BODY & FASHION dla produktu Thermo LINE II w 2006, w 2007 roku nagroda ZŁOTY OTIS 2007 dla własnie tego suplementu ponownie.
- Wyróżnienie w prestiżowym konkursie ZIOŁOWY OSKAR 2006 dla produktu GINKOFLAV forte
- Innowacja roku 2008 dla produktu CHELA-FERR BIO-COMPLEX®
- Zdobyta Nagroda Zaufania Konsumentów Rynku Farmaceutycznego ZŁOTY OTIS 2008 dla produktu VITAMIN PLUS

* Kupuje produkty OLIMP zewzgledu na ich dobrą jakość
* Bogada oferta
* Wyśmienicie dobre produkty na apteki
* Mega Caps dobra seria produktów zwłaszcza w blistrach kiedy potrzebuje 30 kaps aby dokończyć cykl żadna inna firma nie posiada takiego innowacyjnego rowiązania
* dobre smaki odżywek zwłaszcza ice coffee dla mnie nagroda dla produktu Whey Protein Complex w formie uścisku dłoni
* można wymieniać hologramy na odżywki żadna inna firma nie wprowadziła takiego konkursu.
* Częste dobre promocję
* Przepiękny design dla sieci sklepów Perfect Body Center.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
1. Pierwsza w Polsce profesjonalna sieć sprzedaży suplementów i odżywek to SNC - Sport Nutrition Center.

2. Najwyższe w Polsce wyróżnienie konsumenckie to Luar Konsumenta i tylko marka Olimp z branży sport nutrition) otrzymała je dwukrotnie z rzędu.

3. Najmocniejszy w Polsce stack kreatynowy zawierający kreatynę Magna Power® to: Massacra

4. Mariusz Pudzianowski to 5 -krotny Mistrz Świata Strong Man jest współtwórcą marki Dominator Nutrition for the Strongest.

5. MEGA CAPS® skrót pochodzący od pełnej nazwy unikalnej,nowatorskiej technologii MEGA CAPSULES® - patentowanej technologii, w której powstają niezwykle "pakowne" kapsułki o zewnętrznej kubaturze niewiele większej od standardowych kapsułek i ergonomicznym pokroju ułatwiającym przełykanie, przez co zmieści się więcej składnika aktywnego.

6. Która z firm branży sport nutrition jako jedyna w Polsce prowadzi pełne spektrum badań laboratoryjnych, każdej partii surowców i produktów gotowych ( suplementy, odżywki) we własnych laboratoriach ? Olimp Sport Nutrition czyli Olimp Laboratories.

7. Dlaczego Olimp® ?

Dlatego, że to polska firma, która działa już na tym rynku od dobrych kilkunastu lat i się ciągle rozwija (patrząc wstecz i przypominając sobie te stare wiaderka, takie sobie smaki - połowa lat 90 tych - i wielkie tabletki kreatyny power ). Polska firma, która zawsze jako pierwsza na naszym rynku, jak chciała wprowadzić jakiś nowy produkt to musiała robić wszystkie legalizacje i rejestracje składników w PL, co pozwoliło także w późniejszym czasie na szybszy rozwój tej branży w PL. Zawsze mogę liczyć , że w produktach Marki OLIMP, BX jest zawsze to co na etykietach. Jako konsument doceniam wprowadzenie chelatów firmy ALBION. Doceniam też w Waszej firmie wprowadzenie „systemu lojalnowościwego” jakim jest konkurs "zbieraj kody, wygrywaj nagrody",a którego nie raz już korzystałem.
Dlaczego OLIMP – bo jako jedyna firma POLSKA, która zajmuje się sprzedażą suplementów ma największy wybór preparatów od A do Z.

Pozdrawiam wierny klient od dobrych kilkunastu lat 
ps. Wesołych Świąt!!



Zmieniony przez - rafi11 w dniu 2008-12-19 21:56:16

Zmieniony przez - rafi11 w dniu 2008-12-19 21:57:07

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 182 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6702
Witam
1. Pierwsza w Polsce profesjonalna sieć sprzedaży suplementów i odżywek to Sport Nutrition Center

2. Najwyższe w Polsce wyróżnienie konsumenckie to Laur Konsumenta i tylko marka Olimp Sport Nutrition
(z branży sport nutrition) otrzymała je dwukrotnie.

3. Najmocniejszy w Polsce stack kreatynowy zawierający kreatynę Magna Power® to: Massacra

4. Mariusz Pudzianowski 5 -krotny Mistrz Świata Strong Man jest współtwórcą marki Dominator nutrition for the strongest

5. MEGA CAPS® skrót pochodzący od pełnej nazwy unikalnej,nowatorskiej technologii MEGA CAPSULES

6. Która z firm branży sport nutrition jako jedyna w Polsce prowadzi pełne spektrum badań laboratoryjnych, każdej partii surowców i produktów gotowych ( suplementy, odżywki) we własnych laboratoriach ? Olimp Sport Nutrition

7. Dlaczego Olimp?
Bo liczy się pewność, zaufanie i jakość. Kupując produkty firmy Olimp mogę być pewien, że kupuję artykuły nie tylko skuteczne, ale również sprawdzone i profesjonalnie przebadane. Bardzo ważne jest dla mnie zdrowie, a kupując te produkty, wiem, że producent się o mnie troszczy. Nie mam żadnych obaw przed polecaniem suplementów marki Olimp znajomym, ale także rodzinie, bo w szerokiej gamie produktów tej firmy znajdzie się coś praktycznie dla każdego. Olimp idąc naprzeciw oczekiwaniom klientów nieustannie poszerza swoją ofertę o coraz to nowsze produkty dla wielu dziedzin sportu. Ważna jest także skuteczność, ale i tutaj Olimp jest w czołówce producentów odżywek na rynku. Za bardzo rozsądną cenę można nabyć suplementy, które są gwarancją przeprowadzenia dobrego cyklu siłowego i nie tylko. Poza tym Olimp otrzymał liczne nagrody, w tym Laur Konsumenta w 2007 i 2008 roku, organizuje liczne promocje i współpracuje z wieloma znanymi sportowcami, takimi jak Mariusz Pudzianowski czy Sebastian Świderski, co dodatkowo upewnia mnie w wyborze najlepszej marki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Dla tych co napisali Vitamin-Shop - to chyba ruzge

SNC - lub Perfect Body Center.

Czytajcie ze zrozumieniem, a nie powielanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26544
1. Pierwsza w Polsce profesjonalna sieć sprzedaży suplementów i odżywek to SNC - Sport Nutrition Center.

2. Najwyższe w Polsce wyróżnienie konsumenckie to Luar konsumenta i tylko marka Olimp (z branży sport nutrition) otrzymała je dwukrotnie.

3. Najmocniejszy w Polsce stack kreatynowy zawierający kreatynę Magna Power® to: Olimp Massacra

4. Mariusz Pudzianowski 5-krotny Mistrz Świata Strong Man jest współtwórcą marki Dominator nutrition for the Strongest.

5. MEGA CAPS® skrót pochodzący od pełnej nazwy unikalnej,nowatorskiej technologii MEGA CAPSULES®.

6. Która z firm branży sport nutrition jako jedyna w Polsce prowadzi pełne spektrum badań laboratoryjnych, każdej partii surowców i produktów gotowych ( suplementy, odżywki) we własnych laboratoriach ?

Odpowiedź: Olimp

7. Dlaczego Olimp® ?

Olimp jest firmą z wieloletnią już tradycją i doświadczeniem w branży odżywek i suplementów na polskim rynku. Produkty sprawdzone i używane przez najlepszych sportowców nie tylko sportów siłowych. Ich doświadczenia, a także setek tysięcy "zwykłych" trenujących przeróżne dyscypliny mówią samo za siebie - Olimp dostarcza nam produkty najwyższej jakości, których skuteczności możemy być pewni. A zarazem ceny ma wyjątkowo konkurencyjne biorąc pod uwagę przelicznik jakość/cena.
Sam kupuję wybrane przez siebie najbardziej potrzebne mi preparaty tej marki i nigdy się nie zawiodłem. Jednym słowem - najlepsza polska marka na rynku suplementów.

Zmieniony przez - SoulReaver w dniu 2008-12-19 22:53:02
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

GŁOSUJCIE NA PUDZIANA

Następny temat

NEWS ON LINE - dla Was od nas ----------------------------------------------

Wiecej