SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MIECZYSŁAW wiele ma imion...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jestem niedowiarkiem, ale czy ktoś mi może podać link albo co ...(inne źródło) na dowód tego, że metanabol (polski, ruski) binabol (bułgarski), czy dianabol (USA,Niemcy), czy nerbol (chyba Węgry) mają taki sam skład (więc działają tak samo). Ogólnie przyjęto na forum, że meta to meta ale czytałem tu i ówdzie inne opinie, albo nie takie pewne...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
Mi sie wydaje że to nie od tego bo takie jednorazowe zażycie mety i alkoholu to chyba by go tak nie roz***ało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja sie ciągle qrwa jego mać zastanawiam nad tym metandrostenolem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...a 100 binabolu lepiej piramidkę 3443 czy stałe dawki, a może jakąś dziwniejszą piramidkę???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
sa rozne opinie na temat piramidek.. osobiscie walilem 23432 i nie narzekalem..

co do metki.. jesli w kazdej jest tyle samo subst. czynnej to one sie niczym nie roznia, np metanabol polski 5mg i metandienon ruski 5mg

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
"...a 100 binabolu lepiej piramidkę 3443 czy stałe dawki, a może jakąś dziwniejszą piramidkę???"

Dziwniejszą - aaaaa masz!!! dziwniejszą

492 tabsy mety przez 10 tygodni.

1-10 Meta od 4-10 tabów pirrramida! Tygodnie 5,6 - 50mg dziennie później zjazd znowu na 20mg. Do tego inne SAA - originaly created by M.H. - "Layman's Guide to Steroids"
Do tego Clen + Drive. he he he
No i jest dziwniejsza.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Tak, Uriel wiele razy nas jeszcze tu wszystkich zaskoczy...

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Taaa, można by zrobić konkurs - kto odważy się przejść cykl z 1000 mety - jak przejdzie to 1000 dostanie w prezencie - ja funduję.

Ale burza zaraz będzie!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1770 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29460
a no u mnie juz pada...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1737
a moze lepiej zrobić konkurs kto weźmie najwięcej mety jednorazowo? moj rekord to 3....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
3 wygrales na bank mowie ci nikt na forum nei odwazy sie wziasc wiecej





P.S.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Ja na raz wziąłem 14 - seryjnie - zostało mi tam raptem ile? 1,5 listka - ale luz - na dodatek na czczo! hyhy

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca+tesc, a suplementy

Następny temat

czy moge sie napic ??

Wiecej