SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MHP eNOXide 40 tabl. - OPINIE !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 101


uwalnia cząsteczki tlenku azotu!
The World`s First Biomedical Super-Molecule

eNOXide MuscleMeds to pierwsza na świecie prawdziwa supermolekuła tlenku azotu! Suplement na masę, którego szybkie działanie zapewni Ci większą siłę i wytrzymałość podczas treningu, przyspieszy regenerację mięśni i zapewni szybki przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej. Najlepszy booster tlenku azotu w treningu siłowym - 2 000 razy silniejszy niż arginina!
Boostery tlenku azotu - arginina i AAKG
Boostery NO to substancje wpływające na zwiększenie jego poziomu w organizmie. Dotychczas stosowanymi w kulturystyce boosterami NO są arginina i AAKG.

Arginina zawarta w suplemencie diety eNOXide przyczynia się do zwiększenia wydolności pracujących mięśni, co podczas treningu siłowego objawia się znacznym przyrostem siły i wytrzymałości, a w okresie potreningowym do szybkiej regeneracji organizmu, czego efektem jest przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej. Badania dowiodły, że już 2g argininy podawane sportowcom przez 5 tygodni skutkuje znacznym, w stosunku do grupy kontrolnej wzrostem siły mięśni i przyrostem beztłuszczowej masy mięśniowej oraz jednoczesną redukcją poziomu tłuszczu i ograniczeniem rozpadu białek.


AAKG (alfaketoglutaran argininy) to aminokwas argininy w najlepszej formie, który wpływa na dodatni bilans azotowy w organizmie. Alfa-Ketoglutaran Argininy jest substancją dużo bardziej odporną na kwasy układu trawiennego. Dzięki temu może być stosowana w mniejszych dawkach, dając takie same efekty jak spożycie zwykłej argininy.

W serii dobrze kontrolowanych badań klinicznych udowodniono, że już 2 g argininy podawane sportowcom przez okres 5 tygodni prowadzi do znacznego, w porównaniu z grupą kontrolną, przyrostu siły całkowitej i beztłuszczowej masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji poziomu tłuszczu oraz produktów rozpadu białek.

eNOXide jest 2 000 razy silniejszy niż arginina!
Naukowcy MuscleMeds stworzyli pierwszą na świecie supermolekułę tlenku azotu : 2-(nitrooksy)etylo-2-amino-3-metylomaślanu. W ten sposób MuscleMeds zrewolucjonizował świat suplementów i odmienił przyszłość suplementacji. Test wykonywany trzykrotnie wykazał, że zaledwie 15mg supermolekuły tlenku azotu pozwala osiągnąć lepsza skutki niż 30 000 mg argininy, co oznacza 2000 większą skuteczność!

Prawdziwy tlenek azotu
eNOXide jest przełomowym w suplementacji tlenkiem azotu (NO). Powstał dzięki odkryciu prawdziwej molekuły tlenku azotu i bioinżynieryjnemu zaprojektowaniu jej. Obecnie dostępne suplementy dla kulturystów działają dzięki prekursorom tlenku azotu takim jak arginina, AAKG, czy cytrulina i odbywają szereg reakcji biochemicznych, aby w konsekwencji tylko w niewielkim stopniu zwiększyć poziom NO. eNOXide to suplement dużo bardziej zaawansowany, który nie jest zwykłym prekursorem tlenku azotu - eNOXide to prawdziwy tlenek azotu!

Pompa rozrywająca włókna mięśniowe!
Tylko supermolekuła tlenku azotu eNOXide zapewni Wam doznanie rozrywającej włókna mięśniowe pompy i unaczynienia przypominającego pajęczą sieć. Stosowanie tlenku azotu to początek nowej ery w treningu kulturystycznym Standardowe endogenne prekursory tlenku azotu (NO) działają w oparciu o możliwości produkcji tlenku azotu, jakie ma ludzki organizm a te są niewielkie. Supermolekuła tlenku azotu eNOXide jest gwarancją największego i najbardziej efektywnego sposobu dostarczania NO do krwiobiegu i mięśni. Ten suplement diety to ogromny przełom w kulturystyce i sporcie!

Zamień prekursory NO (argnina i AAKG) na prawdziwy NO - eNOXide!
Jeśli stosowałeś boostery NO aby wzmocnić pompę i byłeś zadowolony z efektów ich działania - to wyobraź sobie, co stanie się kiedy sięgniesz po coś 2 000 razy mocniejszego! Dzięki eNOXide potężne dawki tlenku azotu błyskawicznie dotrą do Twoich mięśni i będą tam podtrzymywane godzinami, w efektem ich działania będzie niesamowita pompa. Kai Greene twierdzi, że po zażyciu eNOXide doświadczył niesamowitej pompy i użylenia jakiego jeszcze nigdy przedtem nie odczuł.

Jakie jest działanie suplementu eNOXide?
Biomedyczna technologia tlenku azotu.
Dostarcza prawdziwy tlenek azotu (NO).
Szybka i potężna dawka tlenku azotu (NO).
Utrzymuje maksymalną pompę przez długi czas.
Znacznie poprawia siłę i wytrzymałość mięśni podczas treningu siłowego.
Wpływa na przyspieszenie regeneracji mięśni.
Wysoki poziom tlenku azotu przez długi czas
Technologia Fastsorb zastosowana w tabletkach podjęzykowych eNOXide zapewnia szybki transport środka do krwiobiegu, gdzie na drodze naturalnych reakcji enzymatycznych zostaje oddzielona cząsteczka NO i w niesamowitej ilości przedostaje się ona do mięśni. Długi okres półtrwania zapewniony jest dzięki zaawansowanej formie eNOXide i jest gwarancją wysokiego poziomu NO we krwi nawet przez kilka godzin! Efektem tego działania jest zwiększony przepływ krwi i makroskładników do mięśni w trakcie treningu oraz kilka godzin po jego zakończeniu. eNOXide to pierwszy w historii kulturystyki suplement, który wywołuje tak ogromny wzrost poziomu tlenku azotu w organizmie i utrzymuje go tak długo.

Dawkowanie odżywki uwalniającej cząsteczki azotu:
Zmieszać jedną porcję z 500ml wody, stosować jedną tabletkę przed treningiem. Osoby ważące powyżej 120kg mogą rozważyć zażywanie 2 tabletek w porcji.

Skład jednej tabletki boostera azotowego:

Skład Ilość
eNOXIN
(2-nitrooksy)etylo 2-amino-3-metylobutanian 10mg

Inne składniki :
karbometyloceluloza ,
laktoza,
phosphatidylcholine,
phosphatidylserine,
artificial flavor,
aspartam,
neotame,
FD&C Red 40,
FD&C Yellow 6,
stearynian magnezu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 101
Czy ktoś już zażywał eNOXide ?? Jeśli tak to proszę o opinie i komentarze ;) Zastanawiam się nad kupnem , a niestety nie mogę znaleźć opinii... Z opisu wydaje się bardzo dobry. Duża pompa mięśni... ale niestety to tylko opis od producenta :/ Więc czekam na wasze opinie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 22991 Wiek 8 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 173464
Powiedz jeszcze ile kosztuje ta przyjemność, to Ci odpowiem czy warto.
Ale na 99,9% nie.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2009-11-29 14:18:38

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
injelly