SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MGF?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2181
Pewnie niektorzy slyszeli o zwiazku chemicznym, który jest produkowany w mieśniach podczas ich wzrostu, a zwie sie MGF. Na discovery ogladalem program w ktorym podawali go szczurom, a po 2 tygodniach masa miesniowa wzrastała o 20%. W jakims temacie znalazlem link do sklepu, gdzie niby mozna cos takiego kupic, ale jakos smierdzi mi, nie wydaje mi sie ze to jest wlasnie ten srodek. A konkretniej to chodzi o ten link -> http://www.bodybuilding.com/store/mg/mgf2.html. Moze ktos zamawial juz to kiedys i podzieli sie wrazeniami? Albo wiecie gdzie mozna kupic ten srodek MGF ale zeby byla pewnos ze to jest wlasnie ten srodek odpowiedzialny za przyrost miesni...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
marzenia..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
elite ma racje to jeszcze marzenia ale za kilka lat któz wie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2181
"marzenia" czyli ze niby co ze to jest nieprawda, ze ten srodek zawiera czynnik MGF, czy ze niemozliwe ze to dziala? Zreszta jesli Wy tego nie kupowaliscie to skad wiecie ze to nie dziala, domyslac to i ja sie moge...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 610 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14122
pewnie jakiś boomshit w stylu HMB 10 lat temu...

Spritner.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 98
ja właśnie to oglądam. i zaciekawił mnie związek MGF. Ale produkt w linku ma tylko tą samom nazwę to nie jest ten sam środek chemiczny. chciałbym mieć czyste mgf bo sam już nie mogę ćwiczyć :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cienki jestem jak kupa węza :( policja egzamin; prop ?

Następny temat

mozecie pomoc?

WHEY premium