SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

METHASTADROL (M-drol)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3825
Witam. Na znanej wszystkim stronie szukałem ostatnio jakiegos m-drola, natrafilem na takie coś:

- METHASTADROL 90caps.
(2a,17a di methyl etiocholan 3-one, 17b-ol - 10 mg) M-Drol



Co o tym myślicie, pisze ze klon M-drola, jesli podaja tam taki sklad wierzyć temu? Wiem ze latwo trafic na wyebke ale czy ktos juz spotkal sie z tym?

Dla amatorów ważniejsza powinna być technika, aniżeli ciężar.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18486
dla mnie nowość
jak chcesz pewnego m drola to polecam pro sd z dragon nutrition

muscle mass hypertrophy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3825
Zato Pro-sd z Dragon Nutrition do dla mnie nowość, ale byćmoże wyprobuję tego Pro-sd... Łykał jeszce ktos pro-sd? Jakie opinie?

Dla amatorów ważniejsza powinna być technika, aniżeli ciężar.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12999
Teraz każdy z alledrogo kopie ;) po tym jak zrobiłem cykl na m-drolu z cel ziomki z siłowni od razu się zainteresowali i kupują, nawet ktoś 45 caps sprzedaje na 1 cykl i też kosi równo więc pomiędzy Pro SD z DN a CEL nie widzę różnicy pomimo że CEL przestał produkcji spory czas temu. Piszę jak jest opierając się na faktach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
Ja tego pro sd nie polecam zjadłem 50 kapsów i nic nie poczułem :/

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1969 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69195
m drol jak m drol! rózne opakowania, rózne nazwy bo rózne firmy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3825
Na m-drolu z CEL sie przejechałem, nie kopał wcale. Ten z Dragon Nutrition mnie ciekawi chociaz Methastadrol tez bym zaryzykował w sumie... już sam nie wiem.

Dla amatorów ważniejsza powinna być technika, aniżeli ciężar.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 170 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8439
Te cukierki to walek jadlem ten badziew zero zapachu zero efektu a w kapsach maka ziemniaczana

rafpop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3825
wałek na wałku . Methastadrol piszecie maka ziemniaczana... Kupilem pro sd to znow cukier puder ;d niektorzy mowia ze klepie ale nie wiadomo co w tym siedzi wiec ogolnie nie polecam..

Dla amatorów ważniejsza powinna być technika, aniżeli ciężar.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 406 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16104
pro sd z dragon nutrition brałem po 2tyg musiałem odstawić bo bebechy nie wytrzymały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 170 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8439
M_Drol z data 2012 z pewnego portalu tez walek na walku porazka nic pewnego juz niemozna kupic kazdy chce tylko wala pocisnac i zarobic na ziemniaczance lub pudzrze

rafpop

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tren Rotex - grodki w butelce co to?

Następny temat

British Dispensary ; Anabol ; 15mg

WHEY premium