SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

METHANAXIN PMP STEROIDS.

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1696
Co myslicie o tej mecie?
Kupilem ja w słoiczku po 100 sztuk. i słoiczek byl tylko zakręcony nic wiecej żadnych zabezpieczeń itp. do połowy były tablety a potem kawal waty. na tabletkach z jedenj storny jest napis "PMP". made in teheran.
i kurde nie wiem teraz czy jakaś wyj**** .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Witam



Metanabol to najpopularniejszy wsród ćwiczących steryd , który najczęściej przyjmujemy doustnie. Ma on silne właściwości anaboliczno-androgenne.
Popularna metka może poprawic bilans azotowi i zwiększyc wydzielanie IGF-1. Ponadto w okresie stosowania tego środka możemy zaobserwować poprawę nastroju , co prawdopodbnie jest związane z tym, iż zwieksza sie wydzielanie dopaminy.

Metanabol jednak powinno łączyć sie z innymi środkami, gdyż cykl na tym jednym środku nie ma większego sensu.Podczas tych kilku tygodni zbudujesz trochę siły i masy mięśniowej ale co dalej? Po odstawieniu wszystko zacznie w szybkim tempie spadać. Zatem proponowałbym jako podstawę każdego cyklu stosować testosteron, a środki takie jak "metka" niech będą dodatkiem. Wówczas będzie to miało ręce i nogi


Dawkowanie :

Tutaj najczęściej przyjmujemy 30-40mg. metanabolu dziennie. Jeśli trafimy na dobry lab to taka dawka w zupełności wystarczy.



Pozdrawiam




Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-01-20 21:09:44

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
normalna meta pmp. za zabezpieczenie nalezy traktowac napis na tabsach

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2013-02-03 17:57:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
dobra metka śmiało szamaj.
1

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
nie wiem czy rowniez meta, ale wino poszlo ostatnio w plastikowych opakowaniach gdzie nie trzeba sie martwic o to ze ktos mogl zmienic zawartosc, chociaz jw. napis jest wiec wszystko si, dziala jak nalezy

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
najpierw byl plastki, potem szkolo, teraz znowu plastik. idzie sie martwic gdzy z tego plastiku da sie zdjęć góre, bez odpieczentowywania . oczywiscie nikt srednio powazny nie bawi sie w takie rzeczy, ale na poziomie gimnazjum to kto wie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 273 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11193
Dawno nie mialem takiego skoku cisnienia jak po tej mecie z PMP.Jestem ciekawy co tam dokladnie siedzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1696
Guma a jak tam z przyrostem?? jak łykasz to? ja po tygodniu rewelki nie mam 3tabx1dzien.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Ja po 4 tyg 4kg up jadłem 60mg

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 273 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11193
bralem tylko 30mg dziennie,czyli 3 tabsy i klepalo elegancko.Fajnie lyknac tabsa przed treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20451
Guma a jak tam z przyrostem?? jak łykasz to? ja po tygodniu rewelki nie mam 3tabx1dzien.
Niby po tyg miała być rewelka czyli co po 30mg dziennie tak z 5kg najlepiej,a po 3 tyg 15kg,metka bardzo dobra stawiam na równi z Balkan.Powinieneś dobrze poczuć działanie pod koniec 2 tyg w pierwszym tyg apetyt powinien być na + możesz zwiększyć do 40mg jak dalej będzie bez rewelki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 273 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11193
Dodam,ze leci npp i test po dozuceniu mety duzy skok cisnienia na treningu fajna pompa i odczuwalny przyrost sily.Przyrost miesa widac w lustrze,tak wiec git.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca durabolin 50 mg/ml shering-plough

Następny temat

Oxandrolon King Labs 5MG (oxanox)

WHEY premium