SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

METANABOL - po raz pierwszy - pomocy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17354
Hej.Mam 26 latek (77kilo/181cm), ćwiczę ponad rok. Przez ten rok przytyłem koło 10 kilo i wszystko poszło łądnie w mięśnie, ale stanąłem w miejscu.
Pierwszy raz sięgam po metke. Mam 50 tabsó. Planuję cykl 2-3-2-1.
Do tego będe brał gainerka. Mam jeszcze puszke Xpanda, ale chyba jego zostawie po cyklu.
Doradźcie co do tego, aby ładniue szło... no i co dla ochrony zdrowia... co ze skutkami ubocznymi...
Z góry dzięki !!!

" bez diety nie ma atlety "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 543 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14080
po 1 zrob sobie cykl na 2x Xpand beda znacznie lepsze efekty
po 2 50 tabsami mety nic nie zrobisz i beda****owe efekty przynajmniej 100tabosw
po 3 ZA wczesnie na ssa
po 4 wiecej zrobisz na suplach
po 5 wyszukiwarka
po 6 Ginomen..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 478
ty no człowieku z 50 metki to nie za duzo zrobisz hehehehe chyba ze nie wiem chcesz poprostu powiedziec ze ją brałes.... wes conajmniej 10 zrób sobie cykl ładny np 3-4-4-3-1 i jedz w odstepach 5 gdz cos takiego dodaj do tego osłone najlepiej Sylimarol nie jest na recepte i potem z 5 dni po cyklu wes Clomid na odblok najlepiej 10 tabsów po jednej dziennie czyli wyjdzie 10 dni:D:D potem kup sobie ładnie kreatynke zeby nie spadło ci nic i bedzie giitas jak w morde strzelił:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17354
Tak się zastanawiałem czy nie wząść 100 tabsów, ale nie byłem pewien czy nie za dużo na pierwszy raz...
Ale spoko skołuje się drugie 50.

" bez diety nie ma atlety "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 252 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4743
Skołuj sobie też młotek

stfu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 478
AnabolBan bym dał ci soga hehehehehehe jaka zwałaaa heheheheehehehe o ****a<lol2>:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Co to za metka?

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14043
"Do młotka dorzuć kilo goździ boś zamotany jak tampon w piździe"
Zacznij cykl na Xpandzie dorzuć białka a nie gainerka bo gainerkiem mięsnia nie zbudujesz zmien trening zastąp sztange sztangielkami i powinno być si

****************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
jeśli chodzi o samą rozpiskie 2-3-2-1 to bym zmnieniłna 1-2-3-2 i przy dobrej diecie i suplementacji napewno pójdzie masa ,
wiem po sobie bo mój pierwszy cykl wyglądał tak : 1-2-2-2-1 i efekt był jak dla mnie zadawalający ,
a co do samego brania mety to jeszcze nie czas doa ciebie na to , zrób pare kilo bez SAA , zadbaj o diete , odrzywki, suplementy i za jakiś czas dopiero zrób sobie taki cykl ,

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66
Witam.Na pierwszy raz możesz spokojnie wziąć 100tab.bo 50 to nic ci nieda.i do tego białko 80%, a gainera możesz też se popić dla uzupełnienia posiłków.Ale jak weżmiesz te 100tab.-to zrób sobie potem dłuższo przerwe zanim znowu to weżmiesz, niech wątroba odpocznie.

Ludziom przydałby się czasem dzień wolny od życia!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

propmet

Następny temat

methandrostenolon, under ??

WHEY premium