SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

METANABOL + ANAVAR(OXA) - dość szczegółowe wapliwości

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 137
Na wstępie dodam, że byłbym wdzięczny tylko za rzeczowe odp.
Taki zestaw jest w sam raz dla moich potrzeb i możliwości, więc nie interesują mnie teksty w style: jak cykl to tylko z teściem, zamiast oxy wiecej supli....itp

Interesują mnie może niezbyt duże przyrosty.. nie mam planu sie mega skoksować. Na poprzednim cyklu z OXY oraz kreatyny HCL - dobrze się wyciąłem, poszła definicja i duuużo siły. Byłem zadowolony. Teraz brakuje troche masy oraz mam pytania odnośnie łączenia tych dwóch środków.

Chodzi mi głównie o bezpiiczny(tyle ile się sa), mało toksyczny(oxa) oralny cykl. Jeżeli chodzi o mete to licze na mase.


.............


ANKIETA
To co mogę to wypełniam:

1. WIEK: 25
2. WAGA: 82
3. WZROST: 186
4. WYMIARY:
-biceps: 38
-klatka: nie pamiętam, chyba 110
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 8 lat
6. DIETA: wysokobiałkowa, to akurat mam dobrze opanowane, więc nie musicie się martwić :)
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: MAJ 2013 - 100(10mg) OXY + kreatyna HCL. Zrobiona definicja.
8. TRENING: 3xtydz. / w cyklu będzie 4xtydz.
9. CEL CYKLU: Nabranie masy + siła + dalsza definicja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: j.w
11. POZIOM BF%: nie wiem
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): budowa normalna
13. STAN ZDROWIA: b.dobry.
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: raczej mała skłoność :)
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 109
-martwy ciąg: nie pamiętam
-przysiad: nie pamiętam

To o czym myślę:

- 100(10mg) OXY(Anavar) - dawkowanie (pierwszy tydzień 2 tab., jedna rano, druga po 6h // nast. tygodnie - 3tabs. dziennie)
- 100(10mg) bałkańska META - myślę o dawce 20mg lub 30mg dziennie - w jakich porach brać - do posiłku ?
- Kreatyna HCL
- booster teścia

Teraz mam pytania odnośnie łączenie tych dwóch specyfików.
- czy jechać z nimi równo? jak z wątrobą?
- najpierw miesiąc mety potem oxa z kreatyną?
- czy może w połowie mety zacząc z oxą?

Byłbym wdzieczny za wszystkie odp. "za i przeciw" :)


.............


Jeżeli wyczuje ginekomastie (swędzenie itp) to mam odstawić metę i brać Nolvadex czy robić jak:

"Jeśli na środkach opartych na testosteronie, albo biorąc mete etc. Czujesz swędzenie sutków, ból przy ich ściskaniu, twardą kulkę pod sutkiem weź Nolvadex, który przy tych środkach zawsze musisz mieć w zapasie na tę okoliczność! Zacznij od 20mg dziennie i do końca cyklu jeśli objawy ustąpią jedz 10mg dziennie."


.............


DODATKOWO - osłony - polecacie coś jeszcze? Czy wszystko jest wymagane?

NIE WIEM JAK POŁĄCZYĆ te dwa poniższe pkt gdyż są z dwóch różnych źródeł

1. W trakcie cyklu przyjmujemy 1-2 kps. essentiale forte, esseliv, liv52 - do każdej porcji metanabolu. Można używać również lecytyny.

2. Do każdej tabletki metanabolu 5m weź jedną 75mg sylimarolu. Po skończeniu brania metki weź opakowanie hepatilu zgodnie z zaleceniami na pudełku.


++++


ZMA 2-3caps przed snem /120caps 85zl
omega3 2x4caps dziennie /120caps 14zl
lecytyna 2x5g dziennie /250g 27zl
aspargin 2tab po treningu /25tabs 5zl
w razie obawy o stawy glukozamina 2caps dziennie /60caps 25zl
+ 6 litrów wody dziennie


..........


Po zakończenie cyklu clomid 7 dni 10mg(dzień) - odblok przy takim zestawieniu powinien być minimalny


JEŻELI COŚ POMINAŁEM - chętnie dopowiem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 137
*wątpliwości - odnośnie literówki w temacie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Oxa 1-8
Meta 1-6
Kreatyna 1-12
Booster z DAA.

może być

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 137
a jaka jest różnica w stosowaniu OXY z kretyna HCL / Cell Pumpem? Czy na stacku jest możliwość większego zmasowania? przez to że stack zatrzymuje więcej wody w organiźmie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Oxandrolon w połączeniu z kreatyną wspomaga sekrecję ATP. To ile kilogramów nabierzesz to kwestia diety głównie. Kreatynę możesz brać cały czas, może być zwykły monohydrant, nie musisz przepłacać za HCl.
1

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 137
Ok. odnośnie rodzaju kreatyna/stacku - rozumiem,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 137
neevsky - mam tylko pytanie odnośnie tej rozpiski - nie rozumiem tych liczb. Dawki jakie bede brał podawałem wyzej - bardziej chodziło mi o łączenie w czasie - czy brać wszystko jednocześnie itp - tak jak pisałem zresztą powyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 172
"Oxa 1-8
Meta 1-6
Kreatyna 1-12
Booster z DAA.

może być"

oxa od 1-wszego do 8-go tygodnia
meta od 1-wszego do 6-tego tygodnia
kreatyna od 1-wszego do 12-stego tygodnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 564 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10187
nie lepiej za tą cene obu środków kupić ture ? i polecieć 8 tyg z dawce 40-50mg z dietą ,kretą i DAA jw osobiscie dał bym oxa po mecie po od 6 tyg bedziesz odnotowywał spadki wody a jak skonczysz oxa w 8 to takie niedlamnie ja bym leciał 6jedno potem 6drugie o wątrobe bym sie niemartwil przy dawkach tak niskich osłonki i tak bedziesz miał pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
9. CEL CYKLU: Nabranie masy + siła + dalsza definicja

Czyli masosiłorzeźba
Takie rzeczy tylko w erze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94289 Napisanych postów 364197 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668371
01Storm01
nie lepiej za tą cene obu środków kupić ture ? i polecieć 8 tyg z dawce 40-50mg z dietą ,kretą i DAA jw osobiscie dał bym oxa po mecie po od 6 tyg bedziesz odnotowywał spadki wody a jak skonczysz oxa w 8 to takie niedlamnie ja bym leciał 6jedno potem 6drugie o wątrobe bym sie niemartwil przy dawkach tak niskich osłonki i tak bedziesz miał pozdro


tylko jaka tura jest warta uwagi??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

M-drol +Clomid na pierwszy cykl

Następny temat

wpływ testosteronu na psychikę/charakter

WHEY premium