SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MEGACE ! syrop dla ANOREKTYKOW !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 107367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1604 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19686
a co to za meg(a) ac(z)e?

Gdyby g**no mialo jakakolwiek wartosc, to biedak nie mialby nawet dupy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4834
Tak, hehe tłuszcz przerabiasz w energie i przy dobrej diecie robisz czysty miesien :) Teraz biore kolejne MegaCe mam zamiar dojechac do 110kg a pozniej 20 strzalow winka o***** :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7851
lek stosowany pomocniczo w raku sutka i prostaty jako antagonista aromatazy i konwertazo-proteazy PSA

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 291 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16686
dzisaj jak stalem w kolejce po Clostilbegyt :D to gosc przedemna kupowal Megace wtedy jeszcze nie wiedzialem co to w ogole jest, teraz o tym czytam :)
ten gosc wlasnie kupowal "340 zł 40mg/ml 240ml" ale to jest chyba 100% ceny. bo gosc mial recepte i placil duuuzo mniej nie pamietam ile dokladnie, ale aptekarka wspominala ze to cholerstwo drogie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7851
dziasiaj w aptece jak kupowałem metke polska z recepty ostatniej chlop bral dece holendra i za wszystko placil 200 zygla :)

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 291 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16686
mm108 orientujesz sie dokladniej po ile deca stoi w aptece (mg/ml/amp) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1604 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19686
q... przeciez wiadomo ze jak to pobudza apetyt to bedzie zrec wiecej, pozniej to co zrecie przerobi sie na tluszcz a nie na miesnie co za rewelacja, no nie moge Zryjcie co godzine efekt bedzie ten sam

Gdyby g**no mialo jakakolwiek wartosc, to biedak nie mialby nawet dupy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126
Moja kolezanka, ktora jest lekarzem polecila mi Megace. Wczesniej podawala je swojemu chlopakowi, mowiac mu, ze to jakies ziolka na lepsze trawienie. Jadl jedna duza pizze a druga bral na wynos, bo nadal byl glodny. Przytyl 15kg w wakacje:) Ale ona twierdzi, ze lek jest bezpieczny dla zdrowia. A nie ma zadnego leku, ktory nie wywoluje zadnych negatywnych skutkow. Nawet zwykly Apap czy Polipiryna. Zdaje sobie sprawe z tego, ze od samego jedzenia miesnie nie rosna. Ale mysle, ze polaczenie Megace i 3 razy w tygodniu trening na silowni da dobre rezultaty. Zawsze latwiej spalac tluszcz na silowni niz budowac mase z niczego ;P

roofus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niech zyje archeologia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1241
Roofus! A mógłbyś załatwić od tej swojej koleżaneczki taką buteleczke dla mnie?? POZDRAWIAM Pucuj sie na 8886331
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeterminowany Omnadren 250

Następny temat

Deca a masa

WHEY premium