SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MEGABOL MASS GAIN

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623


ok rozumie a wiec musze kupic odzywke proteinowa i tego universala tak ??ale jak to pozniej jesc zmieszac 2 w 1 czy jakos osobno ???

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
jap lucek powiedzial co trzeba na ten temat widziec jezli chcesz gainere to gain fast 3100 do czolowki zdecydowanie sie zalicza, mozna polecic tez N'large Prolaba no i Massive Whey Gainer Ultimata tych dwoch ostatnich przewaga jest bialkao serwatki bo o ile sie nie myle to w Gain fascie nie jest serwataka, lae Gain Fast ma duzo wiecej aktywatorow metaboliczncych i takich tam wiec z polaczeniem z bialkiem daje zdecydowanie najlepesze efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mieszaj. białko pij rano, godzinę po treningu i przed snem

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623


a wiec mam pic 3 razy dzienie bialko te i do tego jeszcze z 3 razy dzienie tego gainfasta ????????????? YYYYYYYYYYY zzzzzzZZZZZZZZzzzzzzz !!!!! predzej sie pozygam niz tam rade pic tyle tego :)

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolego gainfasty są pyszne to najsmaczniejsze suplementy jakie brałem. A tak wogóle to ja bym gainera to 3 razy dziennie nie brał - w dni treningowe, to 1,5 godziny przed i tuż po treningu, a nietreningowe to raz zamiast jakiegoś małego posiłku

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623


poczekaj a wiec podsumujac mam cwiczyc to na pierwszym miejscu no i na 2 miejscu to jesc duzo a na 3 to jesc gainfasta (no i teraz pytanie jak czesto mam go jesc na dzien w czasie treningow a jak czesto mam go jesc w dni kiedy nie cwicze ??? (no i to jest tylko 2.3 kg a wiec ile mam sobie tego kupic zeby na miesiac starczylo???) no i pozniej mam sobie osobno dokupic jakies proteinki no ale jakie najlepiej???? no i ile mam ich jesc???? to znaczy pic ??? mam je pic przed tym jak pije gainfasta czy jak??? (proteiny tez mam pic 3 razy dzienie jak gainfasta???) a wiec w skrocie mam pic 3 razy dzienie gain fasta z universalu i do tego jeszcze 3 razy dzienie jakies proteiny (bo wiecie to jest tak jakos 6 koktajli dzienie no kur.. to chyba troche za duzo hehehhe co nie ???)
Sory ze taka ze mnie ******la i malo o tym wiem ale dopiero zaczynam i chce zeby ktos mi poradzil cos na prawde za***i.... a wiec jak mam to braC I CZY MUSZE DO TEGO GAIN FASTA 3100 DOKUPYWAC OSOBNO PROTEINY ??????????????????????

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623


poczekaj a wiec podsumujac mam cwiczyc to na pierwszym miejscu no i na 2 miejscu to jesc duzo a na 3 to jesc gainfasta (no i teraz pytanie jak czesto mam go jesc na dzien w czasie treningow a jak czesto mam go jesc w dni kiedy nie cwicze ??? (no i to jest tylko 2.3 kg a wiec ile mam sobie tego kupic zeby na miesiac starczylo???) no i pozniej mam sobie osobno dokupic jakies proteinki no ale jakie najlepiej???? no i ile mam ich jesc???? to znaczy pic ??? mam je pic przed tym jak pije gainfasta czy jak??? (proteiny tez mam pic 3 razy dzienie jak gainfasta???) a wiec w skrocie mam pic 3 razy dzienie gain fasta z universalu i do tego jeszcze 3 razy dzienie jakies proteiny (bo wiecie to jest tak jakos 6 koktajli dzienie no kur.. to chyba troche za duzo hehehhe co nie ???)
Sory ze taka ze mnie ******la i malo o tym wiem ale dopiero zaczynam i chce zeby ktos mi poradzil cos na prawde za***i.... a wiec jak mam to braC I CZY MUSZE DO TEGO GAIN FASTA 3100 DOKUPYWAC OSOBNO PROTEINY ??????????????????????

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napisałem wcześniej - gainera nie musisz 3 razy dziennie a białko to konieczność, bo to przecież z niego buduje sięmasa

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
to ja ci powiem tak:
1. Bialko pijemy do posilkow z mala zaawartoscia miesa zeby uzupelnic bialkao i wtedy pilemy go mniej okolo 10-15g zalezy ile bylo miesa jezeli wogle to pijemy 30g, jezeli przerwy miedzy posilkami sa duze to dzielac czas od jednego do drugiego posilku na dwa otzrymujemy godzine o kotrej zapodajemy bialko. no i oczywiscie zlazna porcja bialka okolo 30-40g na noc. Wiec ilosc bilka jest rowniez uzaleniona od twojej diety.
2. Gainer bierzemy go w dni treningowe na 1,5-1godzine przed trenngiem i bezposrednio po treningu przed treningiem polecam okolo 50g a po treinngu 70-80g (ja wiecej nie biore bo mnie straszliwie d kibla goni a w pozostale dni to gainere mozesz brac w ten otosposub (nieiewm czy jeszcze sie uczysz bo profil niebytz bogaty) ale jezeli chodzisz do szkolki to moesz zrobic w ten sposb na jednej przerwie pijesz okolo 40g-50g gainreka z mlekiel woad jogurtem z czym tam lubisz. Pozniej na dlugiej rzerwie wcisznasz zrobione w domu sniadanko. jezeli masz wieceej lekcji to przed ostatnia lyknij sobie jeszcze 30g bialka a jezeli nie to zaraz po powroce do domu nim mamusia wroci i obiadek zrobi. Jezeli praujesz to poprostu przkalkuluj godziny i bierz odpowienio bialko i gainrea.


No jak sie teraz nie polapiesz to jzu kurde niewim jak to napisac. Moze ktos inny bedzie potrafil bo jak widac treudna to sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
a jeszcze jedno jak masz mamonke to kup Gian fasta no i proteinki jak niemasz to polecam tylko proteinki.
Z proteinek dobre jakosciow i tanie sa od Hossego bialko z ovopolu ale w samku to straszliwie niesmaczne. A z firmowych to b.dobre w sojej cenie jest Hitec proteine (bialko 90%)
Jezeli chcesz porzadny cykl to kup z 2,5kg bialka i z 4kg gainera. a jezeli nie to lepiej pozbierac bo inaczej ffekty moga byc mizerne i mozesz czuc sie zawiedziony i rozczarowany.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Sonbatego na temat Tribulusa

Następny temat

Nowa kreatyna weidera

Wiecej