SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MC a krzywy kręgosłup

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2218

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3154
mam takie pytanie mając skrzywienie kręgosłupa czy tam skolioze już sam nie pamiętam co to jest to na treningu robiąc martwy ciąg moge robić go bez żadnych konsekwencji zwiększenia się jeszcze bardziej wady postawy? czy lepiej może pierw przez ćwiczenia korekcyjne skorygować wadę postawy i potem zabrać się dopiero za MC

i drugie pytania jeżeli jakichś ćwiczeń nie można wykonywać jak się ma krzywy kręgosłup bo wykonywanie ich może pogłębić wade to jakie są to ćwiczenia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35898
Też mam skoliozę czy coś tam, robię MC normalnie, całe plecy ćwiczę normalnie i jest to moja najlepsza partia. Nie zauważyłem, żeby mi się coś pogłębiło. Myślę, że jak będziesz ćwiczył z odpowiednią techniką to nic ci nie powinno się stać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1668 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25862
Ja wogule nie robie martwego .

,,Rośnie Biceps Rosną Bary
Nie Poznaje Mnie Już Stary".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206
zainwestuj w pas , ja sam se taki zrobiłem , plecy przy mc i siadach mnie tak nie bolą a też mam jakoś tam wadę krzyża
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Ja też miałem jakieś małe skrzywienie w prawo czy w lewo ale siłownia mi to sprostowała bo już żaden lekarz mi o tym nie mówi a wszystkie ćwiczenia wykonuje i to bez pasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5472
a zna ktoś może ćwiczenie właśnie na skrzywienie lewostronne kręgosłupa lędźwiowego? jeśli tak to byłbym wdzięczny za podanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zawieszenie worka

Następny temat

Wycisk na klate

WHEY premium