SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MASTERON czy wart?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 72031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 999 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29475
tez sie zastanawiam nad masterem..

z czym go polaczyc.. oprocz testa bo to kwestia nie do podważenia.

jak dlugo powinno sie go stosowac ?

nie widzalem jeszcze by ktos tu takowy srodek lykal.. moze przespalem.

pzdr

Zmieniony przez - wafel_ksc w dniu 2010-04-23 15:08:07

samemu nie zdołal dokonać jeszcze niczego dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stosowalem i sadze ze warto.

Master z propem bedzie w sam raz. Mozna ew jeszcze by bylo dac mysle wino ale to juz stawy moga kulec.
Bo master zbije estro a wino wiadomo jakie ma skutki uboczne i prosto w takiej opcji o kontuzje



Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2010-04-23 15:10:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 999 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29475
Greg nie dostales ode mnie czasem @ 2 tyg temu ?

pzdr

samemu nie zdołal dokonać jeszcze niczego dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem
Ale jak bym dostal to bym odpisal na pewno.

Czy odp satysfakcjonujaca czy zeby s******lac ale bym odisal.

Napisz jeszcze raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 241 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1064
podłącze się do tematu

takie coś leci

1-10 omka
1-10 deka
1-14 bold

11-16 prop

i co do tego propka lepiej na dobre mięcho ?? wins czy masteron ??

W sumie chętnie bym spróbował coś nowego a jednocześnie zamysł był taki że jade bez orali cały cykl...

co myślicie ?? masteron zrobi robote ?? z tego co słysze to wałków w cholere tego
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70355
Grzes z tego co pamietam waliłes z sustą 3x w tygodni jak bylo z retencją master powstrzymywał prdzed nią?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie bylo retencji

Bralem z susta 250 sus + 150 master E2d
Na poczatku jeszcze bylo wino RWR ale pozniej juz zaczely sie sajdy z zarciem wiec odstawilem wino i lecialem bez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70355
bo poki co lece teraz prolo 200 mg e4d i za jakies pare tygodni zastanawiam sie czy uderzyc mastera z propem czy omką:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864
Jade mastera winko..Do tego tren i prop..I moje stawy powejscu na wino..i mastera..Masakra..Czuje sie strasznie silny ale przyblokowany,,A chaialem dolozyc troche masy jeszcze..A lubie duzy ciezar..,Dwarazywzyciubilem masterabez dietycudow nie ma bo zwiekszylem wegle itak na tym stacku mnie podlalo..Ale ogolnie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
fajny srodek,ale cm p[o tym wielu sie nie spodziewaj... to delikatny srodek

BTW: SMIESZA mnie posty typu ile cm moge zrobic zrobisz tyle ile bedziesz jadl,spal,trenowal plus jeszcvze kilka innych aspektow potrzebnych do rozbudowania suchej masy miesniowej

DreamChaser

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca test prolo

Następny temat

odblok?

Wiecej