SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MASS (masa + rzeźba)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 65 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1250
Witam, postanowiłem zacząć trenować wg. treningu MASS by Michail ! Jest to trening na poprawę masy mięśni przy jak największym zachowaniu zarysu mięśniowego sylwetki ;] ! Czyt. to co mi się przyda. Chce się was zapytać czy ten trening + dieta z bilansem na +200kcal + aeroby po siłowniane. To dobry pomysł na zdobycie praktycznie beztłuszczowej masy ciała ? Myślałem też o BCAA jako uzupełnieniu diety i może jakiejś dobrej jakości l-karnitynie ? Nie chcę sie praktycznei zalać gdyż idzie lato. Jestem szczupły(poziom tkanki tłuszczowej co dzinwe w miare wysoki) 174 - 65 kg. ! Trening wydał mi się optymalny, gdyż ogólny rozwój sylwetki do dyscypliny przezemnie uprawianej przyda mi się bardzo, a lato idzie to trzeba coś sobą zparezentować. Z góry dzięki za konkretne odpowiedzi. !

Waga: 65-66kg

Wzrost: 175cm

Cel treningowy: delikatny wzrost masy mięsniowej, przy zachowaniu jak najmniejszego poziomu tkanki tłuszczowej.

Staż treningowy na słowni: ok. 1,5 roku. !

Uprawiane inne sporty: bieganie w klubie. 100m i 400m

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Może nie z full osprzętem, ale wszystko co potrzebne jest. Praktycznie profesjonalna. Mimo, że amatorska

Dieta: Zbilansowana + 200kcal

Przeciwskaznania medyczne: uczulenie na kakao (czyt. czekolada itp.)

Zażywane suplementy: nie. ale jest możliwość. !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 65 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1250
Aha no i w razie, gdyby to bcaa i elka ! to czy taki secik byłby przydatny ? Nutrend BCAA + L-karnityna 1000ml ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
lub taki ?
ACTIVLAB BCAA Powder XTRA + rainer l-karnitin liquid ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11645
Zawsze coś ruszysz, chociaż do wakacji i tak to cudów nie będzie (2 miesiące). Co do suplementów nie ten dział.

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No pewnie, że nie zrobie. ! Mam zamiar po samych wakacjach przez cały rok zyskać z 10kg mięska. ! Zobaczymy co się da zrobić. ! Ale co byś mi konkretnie odpowiedział, to nie powiem !
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porszę o ocene, i cenne wskazówki

Następny temat