SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MASS XXl skutki uboczne?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1594
Zauwazyłem ze po zazywaniu mass xxl wygladam jakbym troche spuchł na twarzy? Podobno ktos ode mnie z rodziny miał podobnie kupił jakies białko czy cos takiego mi ał tak samo odłozył.. znikneło. Co jest grane?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24917
Za dużo węgli w diecie.Po prostu utyla ci mordka.Odstaw gainery.

Pep Bro ;*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1082 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16693
to zmniejsz może dawki, choć nie sądze żeby te puchnięcie było wywołane massem chyba że jeszcze coś szamiesz pod stołkiem

Hantle, odżywki, siłka i d***** !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 577 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5049
ja jak wpierdzielałem po ponad 500g wegli przez dzien przy wadze 80 pare kilo to mi geba spuchła i szyja też wygladałęm jak misio ale zredukuj diete i bedzie cacy i to nie wina mass xxl
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1594
Ja nie mam jakies tam porzadnej diety ułozonej jem poprostu więcej ryz,kefirów, mleka itp:) Czyli mówiecie ze za duzo weglów? To co wy na to zeby z dawki 150 g dziennie zrobic 80?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
możesz

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 464 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41087
Przeciesz nikt tu nie jest jasnowidzem zeby powiedziec czy 150gram to za duzo czy za malo.
Przelicz swoje zapotrzebowanie na kalorie to bedziesz wiedzial czy zjadac 150gram czy 80gram czy moze tylko 50gram badz wcale nie jesc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
j/w za duzo wegli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1100
Hehe u mnie pojawil sie ten sam efekt, tyle ze qmpel z ktorym cwicze stwierdzil ze spuchlem na twarzy :D Od lipca biore mass xll i moze to wlasnie wina nadmiaru ww ale zostala mi koncowka tak na tydzien wiec nie zaprzestaje tylko zjem go calego. Potem raczej juz nic nie bede brac bo brak $$ czyli wszystko powinno wrocic do normy :) Ofc zostanie odpowiednia dietka :D
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2929
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2929
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw na masówke do oceny ??

Następny temat

po czym bardziej idzie siła?

WHEY premium