SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MASC NA KONTUZJE

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11
Lepsza maść od maści końskiej jest maść Star Balm czerwona. Jest bardzo silna. Nowy produkt na rynku. Na poczatku myślałam, że to badziew ale polecam, nie ma nic lepszego. Jest mała ale bardzo wydajna i skuteczna.
http://www.allegro.pl/item983667959_masc_na_b_silne_bole_stawow_miesni_star_balm.html 

starapanna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
O ja p...
Wasze dyskusje są na poziomie "O wyższości Świąt Wielkanocy nad Bożym Narodzeniem". Przenieście się proszę na jakieś forum, gdzie jest moderator przygłup, bo tu się nie pożywicie.
Niektórzy z "doradców" nie mają nawet podstawowej wiedzy na temat rodzajów tych środków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11
Nie mam zamiaru przekonywać nikogo na siłę. Dostałam próbkę na dniach otwartych siłowni S4 na Bemowie i uważam, że nie ma nic lepszego.
Taka odgórna krytyka jest płytka, a link podałam, bo nie ma tego jeszcze we wszystkich aptekach. Produkt jest nowy na rynku polskim.

starapanna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ogolnie na naciagniete miesnie chlodzaca czy rozgrzewajaca?
ps. slyszalem tez opinie (od lekarza sportowego) ze stosowanie masci przeciwzapalnych mija sie z celem bo masc likwidujac stan zapalny organizm nie wie pozniej gdzie ma naprawiac dany uraz i dluzej to trwa...mit?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11
Chłopaki to jest maść silnie rozgrzewająca. Nie znam sie na tym jak lekarz ale mi bardzo pomaga. Trenuje na siłowni regularnie od ponad 7 lat. Ciągle mam bóle mięśni. Miałam kiedys straszną kontuzję wiązadeł. To jedyna rzecz, ktora mi na prawdę pomaga. Czerwony bengaj jest podobno wycofany ale on tez był mniej silny niz ta maść. Używam ją często po treningu. Wysmaruję się, wchodzę na godzinę pod kołdrę do łózka, wygrzeje mnie, odpręży. Jest rewelacja.

starapanna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Nie mam zamiaru przekonywać nikogo na siłę. Dostałam próbkę na dniach otwartych siłowni S4 na Bemowie i uważam, że nie ma nic lepszego.
Taka odgórna krytyka jest płytka, a link podałam, bo nie ma tego jeszcze we wszystkich aptekach.

Link podałaś bo ją sprzedajesz. Nie skasowałem Cię jeszcze tylko dlatego, że czasem dla przykładu zostawiam tu przykłady skrajnej głupoty lub cwaniactwa.

Sołtys, generalnie często mówi się, o tym, że przeganianie stanu zapalnego bardziej czasem organizmowi przeszkadza niż pomaga. W
szczególności np. w niektórych tendinopatiach (np. łokieć tenisisty) podawanie jakichkolwiek środków przeciwzapalnych jest zabronione (pomijając stany ostre).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
A naciągnięte mięśnie możesz smarować czym tam uważasz, o ile uraz nie jest świeży. Czasem pomaga w ramach rozgrzewki maść rozgrzewająca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11
Ja słyszałam na siłowni, że chłopaki smaruja sie nią przed treningiem również. Naciągniete mięśnie też można, ona odpreża i jest przeciwbólowa ale podobno nie znieczula jak np. ketanol. Nie można tylko jej na rany otwarte stosować.

Kiedyś miałam bengaj czerwony i z nim mogę ją porównać. Jest silniesza, ma przyjemniejszy zapach i wsiąka w skórę. Bengaj mnie draznił bo śmierdział i skóra była tłusta po nim, a nawet czesto swedziała. Tu nie mam takich ubocznych efektów.

starapanna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 53
Polecam sklep dla sportowców weron.eu (link w moim opisie). Sklep z medycyną sportową,również pierwsza pomoc w przypadku kontuzji. Myślę, że każda osoba uprawiająca aktywność fizyczną znajdzie coś dla siebie. Pozdrawiam

Sklep dla sportowców - medycyna sportowa - http://www.weron.eu/category/medycyna-sportowa-114 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w okolicy nerki (naderwanie? ;/)

Następny temat

Uczulenie od golenia- POMOZCIE MI

WHEY premium