SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MASA .! Prosze o pomoc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71
Witam mam 17 lat cwicze regularnie od roku . wiadomo poczatki cwiczen na sucho pozniej zdecydowalem sie na kreatyne z dextrosa i jakis maly gainerek . Pozniejszym czasem shock i storm . staram sie jesc duzo bialka i weglowodanow ale wiadomo nie posiadam jeszcze tyle funduszow zeby wybierac to co mam jesc . ostatnio bralem Animal staka + animal pump . waze 69 kg mam 174 cm wzrostu rzezbe mam ze tak powiem dobra chce przybrac na masie tak z 5kg do gory . jakia odzywke do tej mojej biernej diety byscie proponowali . Myslalem nad Up your mass co o tym sadzicie ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91745
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
nie od supli sie rośnie to co sie dziwisz
dieta kuleje
troche checi i determinacji a można ułozyć jadłospis z tego co sie posiada w maminej lodówce
zapraszam do działu odżywianie , posty podwieszone
poczytaj a sie dowiesz że można, tylko trzeba chciec !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
odzywki nie zastąpią budulca - ktorym jest jedznie w ilosciach pozwalających na rozrost - wiecej trzeba dostarczac niz organizm spala.

nie posiadasz funduszów? zamiast kupowac takie drogie odzywki kup kurczaka i ryż, nie jest drogie, popros rodzicow o warzywa i masz diete jak w pysk strzelil.zeby robic na niej ekstra efekty nie trzeba supli.
za to na suplach bez diety(na nieprawidlowym odzywianiu) nie urosniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71
mowicie ze od supli nie urosne na tym staku i pumpie doszlo mi z 4 kg . ???? . suple sa mi potrzebne wlasnie dlatego ze nie mam odpowiedniej diety i chce zeby w jakis sposob mi ja zastapily
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
suple nie zastąpią diety
ale widze ze to co pisze ja i pepo to jak krew w piach
zdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROBLEM.. Pomocy!! prosze o rady

Następny temat

Termo Speed

WHEY premium