SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MASAKRA cykl na mecie i przerwa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Witam generalnie jestem 2 tydz na mecie dzisiaj sie zaczol i skreciłem rano mocna kostke na tyle mocno ze wsadzili mi giere do szyny gipsowej boli jak sk***ysyn . Tu mam pytanko odstawic metke?? poniewaz przez 2 tyg nie jestem w stanie ćwiczyc i nie wiem czy brac czy nie ale mysle ze raczej odstawic . Czekam na odpowiedz i chodzioto równiez czy po ostawienoiu znowu za 2 tyg wystartowac i dokonczyc ja ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
no ja mam tylko mocno skręconą bynajmniej tak mi chirurg powiedział myśle ze w srode skocze juz poćwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29258
tak jak piszesz

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
czyli teraz odstawic i po 2 tyg wystartowac ponownie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
co ty piszesz że nie możesz ćwiczyć.Człowiek miał gips po samą pachwinę i dawał radę zrobić trening a ty przy kostce panikujesz.
Tylko z nogami jest problem,reszta partii bez problemu idzie zrobić.Nie trzeba się forsować ale przez taki okres lżejszy trening.

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
TATYLKO POWIEDZ MI W JAKI SPOSOB MAM DOJSC NA SIŁOWNIE ?? DZISIAJ MNIE TA NOGA TAK BOLI ZE NAWET NIE JESTEM W STANIE POLOZYC JEJ NA ZIEMI CO NA SIŁOWNI MAMO KULACH CHODZIC? I CO NA MECIE MAM CWICZYC LZEJ ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
dobra zobacze jakjutro bedzie to skocze na ta siłownie . tylko chidzimi tutajczy odstawic metke czy jechac dalej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym nie przerywal, jedz mete caly czas. a z treningiem poczekaj az przejdzie bol i wio na silownie.

tak jak ksiedzu pisze, potrenujesz bez problemu wszystko oprocz nog.

Zmieniony przez - FightOrDie w dniu 2012-02-27 15:58:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14056
szyne, trzeba było zapodac orteze na staw skokowy- to samo

Born 2 Per form

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
okdzieki chlopaki daje po songaczu kazdemu . Jak ból przejdzie to lece cwiczyc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 564 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10187
zmniejszył bym dawke do 15 ed a jak wejdziesz na siłke to wrócisz do tej którą stosowałeś ;) będzie lepszy efekt nabicia po zmiekszeniu dawki na powrocie :)ale zrobisz jak uważasz pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
wlasnie metka dobra jest na kontuzje/zlamania wiec jedz a jak bedziesz w stanie cwiczyc to na silke i elegancko bedzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

teśc prop i winko

Następny temat

Do sprawdzenai cykl

WHEY premium