SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Raczycki - Jesień 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 432599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
10 gałek z Grycana <3

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
To fakt forma zyciowa i to jest najwazniejsze
Ogromna konkurencja była.
Zrobils co mogles na ten moment. Ja mysle ze ze 2-3 lata takiego progresu jak teraz i juz bedziesz w finale walczyl.
Jeszcze raz gratuluje i smacznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
rutkow
Widzialem Cie banan przez chwile na weryfikacji ale byl taki mlyn nie miałem jak podejsc


na weryfikacjach mialem dosc po 15min taka duchota i młyn, ale ja to ja - co mieli powiedziec zawodnicy i zawodniczki ...masakra
ale dzis nie bylo lepiej , czulem sie jakbym byl praktycznie 12h w zamknietym pomieszczeniu takim 2x2 metry z dodatkiem sauny

jutro nie bedzie lepiej ,ale MP sa na szczescie raz w roku - no chyba ,ze zaczną robić jak Debiuty jakies summer edition MP ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Raczek widzialem filmy i konkurencja spora. Nie widze tematu Rodka na SFD to napisze tutaj takie moje przemyslenia. Na moje oko 5 miejsce powinien miec bo sylwetke ma typowa pod klasyka wrecz az zbyt idealna ale 7 miejsce i przede wszystkim brak finału to pomyłka i szkoda chłopa. Tzn wynik dobry ale 5 miejsce było w zasiegu...i byc powinno.
Bez urazy ale jak to realne ze zawodnik z numerem 80 mial srebro z taka szeroka talia? Żarty
To był klsyk a nie ekstremalna i jeszcze braki w pozowaniu. Nie rozumiem momentami tego sportu.



Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-04-23 09:10:02

Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-04-23 09:10:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Milo bylo poznac, forma na zywo robil duzo wieksze wrazenie;) a torty robiły furore ja slonego zjadlem 3 duze kawalki slodkiego jeden bo tak zmulilo xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
W +180 byla taka konkurencja ze wyszli i tylko mowie " o kvrwa" jedna osoba z forum tez startowala i do polfinalu nie wszedl gdzie na binkowskim w zeszlym roku byl 4 ale forma faktycznie klapa. A u Ciebie Marian sie zdziwilem ze nie bylo cie dalej..

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470098
Ja tylko dodam że gość z 99 łysy obok mnie z foto miał srebro albo brąz, a na backstage zastanawiałem się z kolegą co z jego tricepsami bo albo miał tam gruby stan zapalny albo olej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470098
Wczoraj na noc jeszcze Pizza 42 cm koło 24
Obudziłem się o 4 głodny
O 7 sam ruszyłem na sniadanie
7 tostow z serem, 5 kanapek z serem i szynka, 3 bułki z serem i szynka, 5 miseczek platkow ceni minis, chocapic, cherioos, jajecznica, parówki, naleśnik z serem, naleśnik z jabłkiem, 2 szklanki soku i pewnie jeszcze coś co już zapomniałem
Potem foty w pokoju kontrolne
Jak to z Przemekiem stwierdziliśmy mimo że już wody siedzi trochę to dwa razy wiekszy jestem

Jaca ja tylko siebie w nie za dobrej jakości widziałem na odtworzeniu z relacji live sfd banan chyba nie kręcił eliminacji i są tylko filmy w HD od polfinalu;/ a Rodek miko że się poprawił od słupska to przegrał np z typem co był drugi na Słupsku
Marian mi też było bardzo miło zobaczyć tylko szkoda że nie było jak dłużej pogadać wiadomo stres szykownie itp
Gienus poziom kosmos sam fakt tego ze cyronka nie było też w piętnastce i gościa który na 4 poprzednich zawodach miał 2 albo 3 x podium też mnie rozwalił...









Zmieniony przez - Marian 87. w dniu 2017-04-23 10:41:04

Zmieniony przez - Marian 87. w dniu 2017-04-23 10:41:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21508 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870146
Sam się zastanawiałem, który bym był w tym roku. Rok temu byłem tylko kilka pktow za Kotleszką, który wczoraj wygrał. I gwiazd było też więcej, bo i Hubert, i Ratusznik, Rodkiewicz, Leoniewski, no ale poza tą finałową szóstką rewelacji nie było. A tu patrzę na półfinał, i każdy porobiony, nikt specjalnie się nie wyróżnia.
No ale przyznam, zachciało się startu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Zgadza sie Rodek z nim teraz przegral ale na Słupsku był praktycznie remis i w punktacji i w mojej ocenie. Nie ma co gadac graty dla niego za 7 miejsce w PL i tyle.
Czyli co Raczek koniec startów na ta wiosnę juz?


Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-04-23 10:53:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mateusz Górniak "KLASYK" - Ostatni rok juniorski.

Następny temat

Przygotowania do sezonu startowego 2017

WHEY premium