SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MAM PROBLEM. (malo sprzetu nie wiem jak cwiczyc)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 56
WITAM.
Mam problem z ulozeniem sobie planu treningowego. Mam malo sprzetu i nie wiem czy w ogole taki plan da rade ulozyc. Mam hantle: 2x10kg, 1x12kg, 1x8kg, 1 gryf 120 cm i drugi 180cm, laweczka i na to ok 80kg obciazenia. Jesli ktos da rade taki plan storzyc na takim sprzecie to prosze o odpowiedz. Chodzi mi o cwiczenia ogolno rozwojowe. Pozdrawiam

nie bedzie u mnie fajnego opisu pod wypowiedziami

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4615
Ja mam jedna sztange , drazek ,zero laweczek, hantli i mam plan:P Kuzwa z takim sprzetem jak masz to mozna duuuzo zdzialac:P A plan to sobie uloz sam, poczytaj podwieszone posty, zobacz plany innych. Zalezy tez na co ma byc ten plan

Nowe konto - technoboy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Spoko sprzet. Zajrzyj do atlasu.

Wioslowanie, wyciskanie plaska, wyciskanie wojskowe, bic sztanga, milion tricow sztanga, przysiady, martwe, dzien dobry. A co robic hantelkami domysl sie sam

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
masz lawke , 2 gryfy , hantle i mowisz ze masz malo sprzetu !! Masz podstawowe rzeczy i bez problemu mozesz sobie ulozyc trening
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strenght Training Anatomy 2nd edition

Następny temat

barki i triceps--regeneracja

WHEY premium