SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MAŁY PROBLEM Z Universal Creatine Micronized Powder ;/ PROSZE O POMOC

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3439
Witam
lat- 18
staż- 1 rok
wzrost- 167cm
waga- 68 kg
cel- masa, siła
cykli- 3 cykl na mono
szukałem w wyszukiwarce ale nic zadowalającego mnie nie znalazłem;/ Mam mały problem, kupiłem Universal Creatine Micronized Powder - 500gr i producent zaleca aby przez pierwsze 5 dni brać 20g a przez kolejne dni 5g. Ale wyczytałem na forum iż faza nasycenia jest zbędna i najlepiej brać 5g rano i 5 po treningu. Od 3 dni biore tą kreatynke i musze przyznać iż tego nie czuje;[ Jak ostanim razem brałem krete (jakieś 6 miesięcy temu) to już na pierwszym cyklu czułem jakiegoś powera;] aż się chciało ćwiczyć. I tu mam pytanie! Czy to że nie czuje narazie żadnych skutków brania tej krety może być spowodowane tym iż:
- cykl rozpoczołem bez fazy nasycenia ?
- nie biore krety przed treningiem ?
- albo jeszcze cza poczekać kilka dni ?
- a może kreta już na mnie nie działa tak jak na pierwszych cyklach i musze zwiękrzyć dawki np. do 15g dziennie?
ps. ostanie mono miałem z treca i brałem 5g przed treningiem i 5 po (tak jak zaleca producent) bez fazy nasycenia. I z tego cyklu byłem bardzo zadowolony, ładnie poszła masa jak i siła.
z góry thx za pomoc, pozdrawiam ;D

every day hard training

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Faza nasycenia jest zbedna, nasz organizm i tak jej calej nie przyjmie. Przypuszczam, ze skutkow jej dziala nie czujesz, poniewaz mono juz na Ciebie nie dziala lub miales bardzo krotka przerwe od ostatniego cyklu. Na Twoim miejscu kupil bym sobie teraz jakis jablczan, a to mono zuzyl do nastepnego cyklu np. z cell pumpem

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
bierz w każdym dniu po 10g./2 x 5g./ - wystarczy akurat na b. dobry cykl/50 dni/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Przepraszam, ale nie doczytalem, ze ostatni cykl miales 6 miesiecy temu. Proponujue dokladnie to co kolega wyzej.

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3439
pszerwa miała az 6 miesięcy;/ troszke dużo;]

every day hard training

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3439
heh ok;] a waszym zdaniem może to być powud tego iż nie biore krety przed treningiem??

every day hard training

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
możesz nie brać przed treningiem-nie ma to większego znaczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3439
ok thx;] a jescze jedno, biore jeszcze aminokwasy AminiMax 6800
I biore tak jak zaleca producent to jest 8 kap. dziennie po treningu. Łykam krete popijam i zaraz amino i popijam. Moge tak?? albo lepiej po treningu krete a amino po jakiś 30 minutach?? Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie?

every day hard training

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3439
a może lepiej to podielić np. 2kap. rano, 2 przed treningiem, 2 po, 2 przed snem?? albo 4 rano i 4 po treningu?

every day hard training

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wlaściwie nieważne kiedy to weźmiesz- ilość jest bowiem nawet i w 8 kaps.za mala- bierz 8 po treningu i 8 przed a w nietr. nie bierz wcale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3439
THX ZA POMOC ;] POZDRO

every day hard training

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porada

Następny temat

Mega Mass 4000

WHEY premium