SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MAŁE OBCIĄŻENIE EFEKTY?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 173
SIEMA MAM PYTANIE, mianowicie chodzi mi o to że jeśli będę robił ćwiczenia hantlami, stałym ciężarem a większą ilość powtórzeń, to czy mogę liczyć na efekty (minimalne) w postaci przyrostu ? gram w kosza a spore obciążenia nie są wskazane ;) np: barki biceps .... thx za odp plan mam odpowiedni FBW z góry podkreślam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Nie, gdybyś robił wysokie zakresy powtórzeń z cotygodniową progresją, to by coś z tego było. Zwiększanie powtórzeń na tym samym ciężarze nie prowadzi do niczego innego, tylko braku efektów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Chyba że w wytrzymałości siłowej, przyrosty masy w pewnym momencie po prostu się zatrzymają

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Przy wytrzymałości masa idzie powolutku, o ile w ogóle pójdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Myślę że może pójść na samym początku (przy diecie dobrej, wiadomo), jak mięśnie poczują nowy rodzaj wysiłku, potem się zatrzyma

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 173
No świetne rady zapodaliście Bóg Wam to wynagrodzi, natomiast wiadomo ja się stosuję do poleceń trenera... a powiedzcie mi jeszcze jedną rzecz, nawet jeśli będę dokładał tego obciążenia to czy nie stracę dynamiki ? wiadomo tu nie chodzi o hardkorowe napyerdalańsko sztangą czy cóś ale o normalne ćwiczenia z pomocą sztangielek ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 173
wazzup wcześniej ćwiczyłem też bardzzooo dużo pompek podciągnięć i różne takie tam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Takich rzeczy co zyskasz a co stracisz nie sposób przewidzieć, od zbyt wielu czynników to zależy, ale raczej na złe Ci to nie wyjdzie, abyś odpowiednie proporcje wszystkiego zachował.
A ile masz tam kg ? I jak wygląda ów plan ?

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Hardcorowe napiehdalanie sztanga, może nawet poprawić dynamikę. Gdy skupimy się na odpowiednich ćwiczeniach.
Ćwicząc w domu, nic Ci się z dynamiką ni stanie. Żeby stracić dynamikę, trzeba tego chcieć.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
A jakie ćwiczenia masz w planie? Dynamiczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 173
tzn nie no ćwiczę tą metodą mawashiego jakiś czas i ją urozmaicam... wymiary 183 cm i waga 68-69 chciał bym mieć kg tak do 75kg nie więcej :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpisak ćwiczeń hantlami

Następny temat

Jak schudnac i nabrac masy miesniowej??

WHEY premium