SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MŚ W FITNESS BUDAPESZT 13-16.11.2015

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 9963 Napisanych postów 70942 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 937482
MISTRZOSTWA ŚWIATA W FITNESS ZAPOWIADAJĄ SIĘ REKORDOWO!
NA BUDAPESZT ZGŁOSIŁO SIĘ PONAD 500 ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK Z 53 KRAJÓW
Andrzej Michalak


Położony centralnie w Europie Budapeszt zawsze ściąga rekordowe ilości startujących sportowców. Tym razem zostanie jednak przekroczona magiczna liczba 500 startujących, w tym 16-osobowa reprezentacja Polski. Nasze atuty to aktualna mistrzyni świata w bikini-fitness Hanna Garboś, która będzie broniła tytułu, wicemistrz świata w fitness plażowym Grzegorz Płaczkowski, wicemistrzowie Europy juniorów: Paula Mocior (bikini-fitness) i Rafał Zabawa (fitness plażowe), którzy są już w stanie z powodzeniem rywalizować także z seniorami, piąta zawodniczka Europy w fitness atletycznym Diana Dudziak, czy Mariusz Janucik (fitness plażowe), który zajął 2 miejsce w grupie juniorów na Mistrzostwach Arnolda w Madrycie w 2014 r.
Większość z pozostałych zawodniczek i zawodników ma już za sobą starty międzynarodowe, choć na sukcesy muszą jeszcze popracować. Być może ktoś z nich zabłyśnie już teraz w Budapeszcie.

SKROCONY PROGRAM ZAWODÓW
PIĄTEK: Weryfikacja zawodników przez cały dzień, z przerwą na Naradę Techniczną o 17:00.

SOBOTA (początek o 10:00):
- Fitness kobiet i mężczyzn (Runda 1 i 2)
- Fitness atletyczne kobiet 163 cm i +163 cm: eliminacje, półfinały i finały
- Fitness plażowe mężczyzn 170 cm i 174 cm: eliminacje, półfinały i finały
- Bikini-Fitness kobiet: 160 cm, 163 cm i 166 cm: eliminacje, półfinały i finały
- Pary mieszane: półfinały i finały
- Fitness show

NIEDZIELA (początek o 09:00):
- Fitness kobiet i mężczyzn (Runda 3 i 4)
- Fitness sylwetkowe: 158 cm, 163 cm, 168 cm i 168 cm: eliminacje, półfinały i finały
- Fitness plażowe mężczyzn 178 cm i +178 cm: eliminacje, półfinały i finały
- Bikini-Fitness kobiet: 169 cm, 172 cm i +172 cm: eliminacje, półfinały i finały

LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK:

WOMEN’S FITNESS UP TO 163 CM
1. Megan White Canada A
2. Kyla Ford Canada B
3. Sun Ruifen China A
4. Kristina Koroljak Estonia A
5. Oona Ylitalo Finland A
6. Nikolett Szabó Hungary A
7. Virág Pető Hungary B
8. Claire McGrath Ireland A
9. Denisa Sarmirova Italy A
10. Tatyana Volkova Kazakhstan A
11. Anna Dudushkina Russia A
12. Marisela Grandic Serbia A
13. Camille du Plessis South Africa A
14. İnna Özdemir Turkey A
15. Emma Paveley United Kingdom A
16. Vicki Cale United Kingdom A

WOMEN’S FITNESS OVER 163 CM
1. Angela Overkov Australia A
2. Mao Xiaofei China A
3. Endla Vaher Estonia A
4. Kata Palásthy Hungary A
5. Dorottya Agoston Hungary B
6. Boglárka Sántics Hungary B
7. Marina Zvančuka Latvia A
8. Thea Braathen Norway A
9. Tatiana Dvortsova Russia A
10. Jelena Lukic Serbia A
11. Tatiana Kozuchova Slovakia A
12. Barbara Sales Cadena Spain A
13. Elif Sadoglu Turkey A
14. Oksana Orobets Ukraine A

MEN’S FITNESS
1. Rene Vanderkco dos Santos Brazil A
2. Miroslav Yonchev Bulgaria A
3. Chen Jianchun China A
4. Cai Lulu China B
5. Dario Molina Ecuador A
6. Oleg Anissimov Estonia A
7. Ádám Schneider Hungary A
8. Sindre Ferstad Norway A
9. Zahid Mughal Pakistan A
10. Razvan Sindelaru Romania A
11. Aleksandr Abramov Russia A
12. Anton Mushtanov Russia B
13. Peter Lekoma South Africa A
14. Carlos Garcia Spain A
15. Yusuf Özkan Turkey A
16. Adamjan Kozhanazar Turkey B
17. Burak Saglam Turkey B
18. Nazar Kharkhun Ukraine A

WOMEN’S PHYSIQUE UP TO 163 CM
1. Andrijana Dabic Austria A
2. Evelaine Rocha Brazil A
3. Fernanda Gutilla Sierrra Brazil A
4. Jennifer Caron Canada A
5. Xiang Zaihua China A
6. Liang Yueyun China A
7. Renata Richterova Czech Republic B
8. Cristina Sevilla Ecuador
9. Esta Pilt Estonia A
10. Kaisa Toikko Finland A
11. Anastasia Papoutsaki Greece A
12. Federica Gastaldi Italy A
13. Satoko Yamanouchi Japan A
14. Naoko Jitsukawa Osawa Japan A
15. Alina Čepurnienė Lithuania A
16. Blanche Coppola Malta A
17. Diana Dudziak Poland A
18. Alexandra Rudenko Russia A
19. Eva Horvathova Slovakia A
20. Mariia Akizhanova Ukraine A
21. Ekaterina Grima Ukraine A

WOMEN’S PHYSIQUE OVER 163 CM
1. Brigidene O'Shaughnessy Australia A
2. Halina Tsitova Belarus A
3. Daniely Castilho Brazil A
4. Marjorie Beck Brazil B
5. Ivanova Todorka Bulgaria A
6. Michelle Steeves Canada A
7. Rachel Foster Canada B
8. Gordana Ević Croatia A
9. Lenka Ferenčuková Czech Republic A
10. Lenka Mrkvová Czech Republic A
11. Lucie Limbrunnerova Czech Republic B
12. Michaela Schmid Germany A
13. Eleonóra Volter Hungary A
14. Giuditta Magazzino Italy A
15. Maria Wattel Netherlands
16. Monica Duarte Portugal A
17. Branislava Jovanovic Serbia A
18. Cristina Arellano Spain A

MIXED PAIRS
1. Xiang Zaihua - Zheng Shaozhong China A
2. Eva Rusan - Sandi Imerović Croatia A
3. Zrinka Fišer - Danijel Miklečić Croatia B
4. Melinda Mercz - Dávid Eszteri Hungary A

WOMEN’S BODYFITNESS UP TO 158 CM
1. María Mernes Argentina A
2. Rafaela Rabi Brazil A
3. Xiang Zaihua China A
4. Tian Ailian China A
5. Vanja Paladin Croatia A
6. Tanja Räsänen Finland A
7. Angela Derzapf Germany A
8. Szandra Hidasi Hungary A
9. Klaudia Csatlós Hungary B
10. Roberta Visintainer Italy A
11. Silvia Cecchinato Italy B (?)
12. Kayoko Eto Japan A
13. Daiva Žuvaitienė Lithuania A
14. Galina Deikhina Russia A
15. Tatiana Bayzel Russia B
16. Karen de Beer South Africa A
17. Inna Trofymenkova Ukraine A

WOMEN’S BODYFITNESS UP TO 163 CM
1. Lorena Luciani Argentina A
2. Tanya Rattray Drerup Australia A
3. Ludmila Marcil Brazil A
4. Aurelie Sefi Canada A
5. Zrinka Fišer Croatia A
6. Margita Zámolová Czech Republic A
7. Michaela Kohutová Czech Republic A
8. Outi Nenonen Finland A
9. Elina Oinonen Finland B
10. Sofia Mpalampani Greece A
11. Erika Kőmíves Hungary B
12. Melinda Mercz Hungary A
13. Renáta Móczár Hungary B
14. Cristina Menini Italy A
15. Cristina Romano Italy A
16. Ana Merdenova Lithuania A
17. Julie Oftedal Norway A
18. Filipa Carvalho da Silva Portugal A
19. Alina Aschilean Romania A
20. Antonina Lazukova Russia A
21. Renata Baic Serbia A
22. Michelle Guest South Africa A
23. Bienvenida Bevia Spain A
24. İpek Altun Turkey A
25. Meryem Uzundal Turkey B
26. Andrea Corbett United Kingdom A

WOMEN’S BODYFITNESS UP TO 168 CM
1. Eliana Romano Argentina A
2. Brook Lawler Australia A
3. Tatsiana Belavinskaya Belarus A
4. Marissol Bisquolo Brazil A
5. Carolina Crozeta Brazil B
6. Juliana Figueiredo Brazil B
7. Jody Mullen Kendall Canada B
8. Wei Danni China A
9. Mu Cong China A
10. Eva Rusan Croatia A
11. Lucie Jakešová Czech Republic A
12. Michaela Růžičková Czech Republic A
13. Lucie Koumarová Czech Republic B
14. Õnnela Raudsepp Estonia A
15. Ann de Meulenaere Finland A
16. Ann-Mari Ripatti Finland A
17. Hanna Saario Finland B
18. Renata Beningno-Wisskirchen Germany A
19. Erika Zombori Hungary A
20. Farnaz Safaei Hungary B
21. Sára Pethe Hungary B
22. Bettina Hosszúné Vörös Hungary B
23. Giusy Dezio Italy A
24. Roberta Arecco Italy B (?)
25. Katarzyna Dudek Poland A
26. Sylwia Śliczna Poland A
27. Daria Bobina Russia A
28. Olga Maslova Russia B
29. Marija Veresbaranji Serbia A
30. Stanislava Ticha Slovakia A
31. Chantal Swart South Africa A
32. Susana Martin-Romo Spain A
33. Olena Chumakova Ukraine A

WOMEN’S BODYFITNESS OVER 168 CM
1. Emillie-Jean Bisgrove Cole Australia A
2. Sabine Braunsteiner Austria A
3. Hanna Kryuda Belarus A
4. Carolina de Almeida Brazil A
5. Maaret Nousiainen Finland A
6. Diana Petry Germany A
7. Annie Giokala Greece A
8. Evgenia Kostoula Greece A
9. Tímea Horváth Hungary A
10. Eperke Kovács Gyöngyi Hungary B
11. Natalia Stancova-Belinscaia Moldova A
12. Lesley Barents Netherlands
13. Jeanette Dalseghagen Norway A
14. Katarzyna Skrzypiec Poland A
15. Yulia Ushakova Russia A
16. Olga Shestoperova Russia B
17. Anna Kalugina Russia B
18. Marcelle Collison South Africa A
19. Tatyana Tymoshenko Switzerland A
20. Selda Yildirim Turkey B

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 160 CM
1. Josela Botarelli Argentina A
2. Gisela Arenas Argentina A
3. Hanna Ihnatsenka Belarus A
4. Bruna Brito Brazil A
5. Yang Liu China A
6. Shi Zelan China B
7. Sandra Bártová Czech Republic A
8. Regina Krukovskaja Estonia A
9. Eevi Teittinen Finland A
10. Mirjam da Silva Germany A
11. Virág Kiss Hungary A
12. Szilvia Jarjabka Hungary B
13. Zita Ficzere Hungary B
14. Vanessza Kulcsár Hungary B
15. Francesca Biondi Italy A
16. Olga Borisova Latvia A
17. Maija Kitiašvili Latvia A
18. Laima Petrukonytė Lithuania A
19. Paula Mocior Poland A
20. Małgorzata Flis Poland A
21. Sylwia Sobota Poland B
22. Thelma Paulo Portugal A
23. Alexandra Prutianu Romania A
24. Ambra Dumitru Romania A
25. Cristina Chirita Romania B
26. Yulia Khotkina Russia A
27. Oxana Zaikovskaya Russia B
28. Lubica Beresova Slovakia A
29. Erika Tartkulicova Slovakia B
30. Shayna Atkinson South Africa A
31. Maria Aranguren Spain A
32. Nucia Freitas Samo Switzerland A
33. Svitlana Sydorenko Ukraine A
34. Nataliia Partaloha Ukraine A
35. Galyna Bezpalko Ukraine B

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 163 CM
1. Victoria Quiroz Argentina A
2. Anita Gage Australia A
3. Daniela Vojtekova Austria A
4. Elena Mincheva Bulgaria A
5. Anne Frederick Cote Canada A
6. Kim Gutierrez Chile
7. Sun Ruifen China A
8. Dora Adanić Croatia A
9. Mateja Serdar Croatia A
10. Lenka Červená Czech Republic A
11. Tatiana Naddennaia Czech Republic A
12. Karolína Oravski Czech Republic B
13. Marliis Mia Topp Estonia A
14. Linda Paldanius Finland A
15. Nira Mählmann Germany A
16. Apostolia Lyviaki Greece A
17. Kadiani Pateraki Greece B
18. Daria Malykh  Greece A
19. Alexandra Kocsis Hungary A
20. Zsuzsanna Budinszky Hungary B
21. Lediana Mancellari Hungary B
22. Henrietta Demeter Hungary B
23. Jessica Stafanini Italy A
24. Marija Naceva Macedonia
25. Elisabeth Wangen Norway A
26. Hanna Garboś Poland A
27. Ana-Maria Paduraru Romania A
28. Elizaveta Mukminova Russia A
29. Anastasiia Volkova Russia B
30. Svetlana Mokerova Russia B
31. Stanislava Pritrska Slovakia A
32. Nicolene Booysen South Africa A
33. Rodika Bodrug Sweden A
34. Merve Karakaya Turkey A
35. Hazal Mert Turkey B
36. Anastasiya Kabanova Ukraine A
37. Oleksandra Kostyleva Ukraine B
38. Tetiana Prykhodko Ukraine B
39. Claire Boyle United-Kingdom A

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 166 CM
1. Martina Bisquertt Chile A
2. Michelle Erikson Australia A
3. Sarah Malta Brazil A
4. Larissa Sbicigo Brazil B
5. Jen Dubois Canada A
6. Wei Danni China A
7. Yin Shuhui China A
8. Marija Tomaš Croatia A
9. Ivana Jurković Barna Croatia A
10. Andrea Horňáková Czech Republic A
11. Marcela Mikulíková Czech Republic B
12. Barbora Votavová Czech Republic B
13. Tatjana Kurilova Estonia A
14. Jevgenia Aaskivi Estonia B
15. Jaanika Jelagina Estonia B
16. Henriikka Klemetti Finland A
17. Christin Rohlehr Germany A
18. Lívia Presits Hungary A
19. Mariann Bertók Hungary B
20. Zsófia Czifra Hungary B
21. Beatrix Nagy Hungary B
22. Eliana Desena Italy A
23. Aleksandra Mikucka Latvia A
24. Magdalena Kaleta Poland A
25. Diana Pivniceru Romania A
26. Vera Klevtsova Russia A
27. Ekaterina Krasavina Russia B
28. Denisa Hargasova Slovakia A
29. Madelen Myhr Sweden A
30. Stefanie Brazerol Switzerland A
31. Natalia Rahushenko Ukraine A
32. Milena Molnar Ukraine B
33. Eliana Medina Venezuela A

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 169 CM
1. Axelle Aerts Belgium A
2. Melissa Manning Australia A
3. Andrea Lackner Austria A
4. Kelly Buchardt Brazil A
5. Elisa Pecini Brazil B
6. Patricia Boffa Brazil B
7. Maya Puliyska Bulgaria A
8. Valentina Esteban Canada A
9. Savannah Aymont Canada B
10. Mu Cong China A
11. Jiang Liming China A
12. Valerie Peršina Czech Republic B
13. Reet Reimets Estonia A
14. Ene Tomingas Estonia B
15. Camilla Back Finland A
16. Sofia Ruusila-Nousiainen Finland A
17. Caroline Deveaux French A
18. Ellina Schmidt Germany A
19. Diana Salamon Hungary A
20. Orsolya Balogh Hungary B
21. Mónika Katona Hungary B
22. Zsuzsanna Horváth Hungary B
23. Rannveig Gudmundsdottir Iceland A
24. Adalbjorg Smaradóttir Iceland A
25. Ellis Naumanis Ireland A
26. Veronica Mancini Italy
27. Keiko Arai Japan A
28. Linn Tovaas Norway A
29. Paula Lewczuk Poland A
30. Ewelina Szala Poland B
31. Jelena Djukic Serbia A
32. Valeria Marcisovska Slovakia A
33. Carmen Botha South Africa A
34. Ceylan Delikas Turkey A
35. Zeynep Erkat Turkey A
36. Oksana Brygidyr Ukraine A
37. Inna Rudakova Ukraine B

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 172 CM
1. Bianca Stuhlpfarrer Austria A
2. Dzina Stralkova Belarus A
3. Viviane Carlstrom Brazil A
4. Agnes Junqueira Brazil B
5. Angeline Jeanson Canada A
6. Jade Atkinson Canada B
7. Zhao Shiliu China B
8. Qi Xiaoyun China B
9. Antonija Trupinić Croatia A
10. Jana Slívová Czech Republic A
11. Veronika Wertheimová Czech Republic A
12. Jana Jeřábková Czech Republic B
13. Kristina Nuut Estonia A
14. Cärolin Paas Estonia B
15. Jenni Levävaara Finland A
16. Marina Krause Germany A
17. Kathrin Pfefferkorn Germany A
18. Katharina Pilgrim Germany A
19. Brigitta Békefi Hungary A
20. Ingrid Tamás Hungary B
21. Rita Major Hungary B
22. Lilla Bakai Hungary B
23. Anita Aradotti Iceland A
24. Helga Stibi Ireland A
25. Marina Rockina Lithuania A
26. Żaneta Szlęzak Poland A
27. Ekaterina Shokhina Russia A
28. Evgeniia Shestopalova Russia B
29. Nada Nikolic Kreckovic Serbia A
30. Saskia Cakoci Slovakia A
31. Veronika Gulasova Slovakia B
32. Cindy Royle South Africa A
33. Priscila Leimbacher Switzerland A
34. Mariia Kvasnikova Ukraine A

WOMEN’S BIKINI-FITNESS OVER 172 CM
1. Vide Waksvik Belarus A
2. Maria Meyer Brazil A
3. Jaciara Cerqueira Brazil A
4. Biliana Yotovska Bulgaria A
5. Jaclyn Phillips Canada A
6. Nikolina Klasnetić Croatia A
7. Markéta Tůmová Czech Republic B
8. Adéla Storzerová Czech Republic B
9. Kristiin Uuemõis Estonia A
10. Dominika Heuchert Germany A
11. Adrienne Koleszár Germany A
12. Henrietta Kővágó Hungary A
13. Szandra Horváth Hungary B
14. Szonja Petruska Hungary B
15. Csilla Lengyel Hungary B
16. Yuri Yasui Japan A
17. Irina Mihailova Latvia A
18. Veronika Seržante Latvia A
19. Shirley van den Bos Netherlands
20. Kseniia Sheveleva Russia A
21. Alena Nabatova Russia B
22. Olga Putrova Russia B
23. Olivia Pohankova Slovakia A
24. Cassandre de Jager South Africa A
25. Chloe-Beth Morgan United-Kingdom A

MEN’S PHYSIQUE UP TO 170 CM
1. Francis Lubag Belgium A
2. Wesley Sol Brazil A
3. Thiago Piedade Brazil B
4. Jean-Pierre Kervens Canada A
5. He Zhangming China A
6. Li Hengmin China B
7. Özkan Akcesme Germany A
8. Sebastian Mansla Germany A
9. Dávid Eszteri Hungary A
10. Vo Ghi Ta Hungary B
11. Norbert Druzsek Hungary B
12. Paolo Rinaldi Italy A
13. Naotaka Yokokawa Japan A
14. Jānis Pavkštello Latvia A
15. Renatas Suleimanovas Lithuania A
16. Jose Bjargo Norway A
17. Sheraz Muhammad Pakistan A
18. Afrasiab Pakistan A
19. Sarel Breedt South Africa A
20. Alexis  Gonzalez Spain A
21. Carlos Nunez Spain A
22. Emre Kutlu Turkey A
23. Burak Akkus Turkey B
24. Puskás Péter Turkey B

MEN’S PHYSIQUE UP TO 174 CM
1. Salim Hassa Australia A
2. Aleh Kanavalau Belarus A
3. Ivo Toledo Brazil A
4. Daniel da Matta Brazil B
5. Joseph Hughes Canada A
6. Zheng Shaozhong China A
7. Jin Guangliang China B
8. Dražen Kovačević Croatia A
9. Kamran Sarzali  Finland A
10. Henrique de Carvalho French A
11. Johannes Falke Germany A
12. Dániel Tulok Hungary A
13. Róbert Fruzsa Hungary B
14. Emil Pál Hungary B
15. Attila Fazekas Hungary B
16. Valentino Tozzi Italy A
17. Shogo Sato Japan A
18. Atsushi Nakamura Japan A
19. Regimantas Sinkevičius Lithuania A
20. Erolind Kacallniku Macedonia A
21. Robert Berg Norway A
22. Dennis Johansen Norway A
23. Rafał Zabawa Poland A
24. Nelson Rodrigues Portugal A
25. Flavius Ursachi Romania A
26. Stefan Varna Romania A
27. Dmitrii Vorobei Russia A
28. Aleksandr Timofeev Russia B
29. Michael Carroll South Africa A
30. Juan Faro Spain A
31. Halim Baydur Turkey A
32. Dilek Civci Turkey B

MEN’S PHYSIQUE UP TO 178 CM
1. Igor Jevtić Bosnia & Herzegovina
2. Matheus de Oliveira Brazil A
3. Diego Rosa Brazil B
4. Christian Simedo Brazil B
5. Valentin Petkov Bulgaria A
6. Jeremiah Elie Canada A
7. Qin Chuan China B
8. Selver Kasa Croatia A
9. Jakub Cenek Czech Republic A
10. Kert Kaljula Estonia A
11. Adrien Dubuisson France A
12. Maxime Parisi Frence A
13. Gábor Kuti Hungary B
14. Krisztián Bálint Hungary B
15. Viktor Csík Hungary B
16. László Biszun Hungary B
17. Andrea Mosti Italy A
18. Liudas Vaisieta Lithuania A
19. Grzegorz Płaczkowski Poland A
20. Viugar Machmudov Russia A
21. Ilya Tsarev Russia B
22. Alexander Ivanov Russia B
23. Jaco Niemand South Africa A
24. Jones Ahmad Sweden A
25. Can Dogru Turkey A
26. Erdi Kurtuldu Turkey B
27. Ersan Çetiner Turkey B
28. Edvard Muhanha Ukraine A

MEN’S PHYSIQUE OVER 178 CM
1. Tyson Smith Australia A
2. Sami Hamidi Azerbaijan A
3. Rômulo Rocha Brazil A
4. Ivan Georgiev Bulgaria A
5. Miroslav Yonchev Bulgaria A
6. Sui Yongyi China A
7. Fei Fei China A
8. Li Meng China B
9. Sven Agić Croatia A
10. Saša Ristić Croatia A
11. Jiří Vilímek Czech Republic
12. Viktor Minár Czech Republic A
13. Ladislav Novy Czech Republic A
14. Hashim Youshaa Denmark A
15. Mustafa Ali Mohammad Denmark A
16. Kaspar Tõnisson Estonia A
17. Vertti Harjuniemi Finland A
18. Eugen Markov Germany A
19. Ramy Jaber-Lang Germany A
20. Andre Merzdorf Germany A
21. Bálint Gál Hungary A
22. Dániel Dengi Hungary A
23. Krisztián Agócs Hungary B
24. Roland Baráth Hungary B
25. Pierluigi Bonifazi Italy A
26. Tomica Milushevski Macedonia A
27. Marko Vukotic Montenegro A
28. Adrian Dziełak Poland A
29. Mariusz Janucik Poland A
30. Remus Boroiu Romania A
31. Wiehann van Wyk South Africa A
32. Jorge Sanchez Spain A
33. Martin Montazeri Sweden A
34. Gökan Kidem Turkey A
35. Mehmet Oguzcan Turkey B

COUNTRIES AND TEAMS

Country A-Team B-Team
1. Argentina 6 0
2. Australia 10 0
3. Austria 5 0
4. Azerbaijan 1 0
5. Belarus 6 0
6. Belgium 4 0
7. Bosnia & Herz. 1 0
8. Brazil 17 12
9. Bulgaria 7 0
10. Canada 12 5
11. Chile 2 0
12. China 14 8
13. Croatia 14 0
14. Czech Republic 16 9
15. Denmark 5 0
16. Ecuador 2 0
17. Egypt 5 2
18. Estonia 13 4
19. Finland 14 2
20. France 4 0
21. Gambia 5 0
22. Germany 14 6
23. Greece 7 0
24. Hungary 18 40
25. Iceland 3 0
26. Ireland 3 0
27. Italy 15 2
28. Japan 8 0
29. Kazakhstan 1 0
30. Latvia 7 0
31. Lithuania 8 0
32. Macedonia 3 0
33. Malta 1 0
34. Moldova 1 0
35. Montenegro 1 0
36. Netherlands 3 0
37. Norway 10 0
38. Pakistan 3 0
39. Poland 14 2
40. Portugal 4 0
41. Romania 10 1
42. Russia 16 15
43. Serbia 7 0
44. Slovakia 9 2
45. Slovenia 3 0
46. South Africa 15 0
47. Spain 10 0
48. Sweden 4 0
49. Switzerland 4 0
50. Turkey 14 11
51. Ukraine 13 5
52. United Kingdom 6 0
53. Venezuela 1 0
399 126
Total: 525 competitors
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 8892 Napisanych postów 152262 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1199068
widać, ze sporty sylwetkowe zyskują na popularności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4002 Napisanych postów 47416 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 514926
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 30
Będzie relacja online?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4002 Napisanych postów 47416 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 514926
raczej nie, ale jeśli stream się pojawi to link na pewno zostanie tutaj udostępniony


Zmieniony przez - ASNF w dniu 2015-11-13 21:22:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1330 Napisanych postów 22394 Wiek 8 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 357091
liczba zgłoszonych robi wrazenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 912 Napisanych postów 55242 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 335505
Tutaj coś mamy: http://www.ifbbtv.net/

i do poczytania relacje Prezesa Michalaka: http://www.ifbb.com/



Zmieniony przez - Bull w dniu 2015-11-14 09:21:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 9963 Napisanych postów 70942 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 937482
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4002 Napisanych postów 47416 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 514926
kilka fotek z weryfikacji













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4002 Napisanych postów 47416 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 514926














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4002 Napisanych postów 47416 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 514926














Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Treningi Mistrzów : Tomasz Danielak ,Tobiasz Rusek-Trening zawodnika męskiej sylwetki

Następny temat

Ferrigno Legacy 2015

Dzem