SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Młodzieńczy wigor pana Jonesa - art.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Tak to wychodzi, że jeden ma "numer" drugiego, a z trzecim nie wygra, który z kolei wygrałby 9 z 10ciu pojedynków z drugim

Ten pojedynek w tym momencie na papierze jest najciekawszy imo w LHW.
Jones ma taki hype jaki ma, bo po prostu w octagonie robi to co wszyscy chcieli by widzieć i to skutecznie. W tym konkretnym zestawieniu jego najsilniejsze strony powodują to, że wykorzystując je wpada w silne strony Shoguna. Dlatego to będzie ciekawe.
Jedyne bardziej interesujące jak dla mnie zestawienie w LHW to Phil Davis vs Jon Jones, za jakiś rok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




Też dobry madafaka!

Ale IMO do Jones'a mu trochę brakuje. Choć pisałeś ,że za jakiś czas - więc oki!

Może powalczy z Jones'em o pas ...za jakiś czas...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Davis nie ma tak efektownego stylu jak Jones. Ani tak niecodziennych warunków fizycznych, chociaż i tak ma masakratorskie. Jest też prowadzony inaczej, tak spokojniej - nie rzucają go na głęboką wodę. Jones to najlepsze jak do tej pory przeniesienie zapasów klasycznych do MMA, a Davis imo stylu wolnego, do tego jego obrona przed obaleniami jest perfekcyjna - typ ma okrutny balans. Jones bryluje nieortodoksyjną stójką, a Davis elegancką glebą jak na niebieski pas bjj.
Generalnie jakby ich tak podsumować, bardzo z grubsza i z podobieństwa, trochę na wyrost to Jones wygląda jak większa wersja Andersona, a Davis jak większa wersja GSP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
"Anderson Silva - czyli Wanderlei Silva, albo po polskiemu Kamil "Wanderlei" Bazelak"

hahhaha podaj ktos lezak xD

Co do arta to w pelni sie z nim zgadzam. Imo Shogun to dla Jonesa troche za wczesnie. Jestem wielkim fanem Shoguna i nie wyobrazam sobie zeby mogl zostac np znokautowany albo poddany. Koles jest po prostu niesamowity, jego MT przerasta MT praktycznie wszystkich zawodnikow MMA, a w parterze tez jest dobry. Wiadomo, ze zapasy sa jego slaba strona ale ja jakos sie tym nie przejmuje, bo na glebie zawsze cos mozna zrobic. Na pewno czekam na ta walke z niecierpliwoscia, bo emocje siegna zenitu. Mimo szczerej sympatii do Jonesa i tak jestem za Shogunem. Warunki fizyczne to nie wszystko, mam nadzieje, ze doswiadczenie, obycie i obicie zwycieza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 660
Faworytem według bukmacherow jest Jones 1,45 do 2,50.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 554 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7924
Nic tylko stawiać na Shoguna ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Ma ktoś jakiś porządny highlight Phila Davisa?

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8466
kaczka przestań się jarać tym Jonsem.
Jego walki są faktycznie świetne, ale teraz przeniesie się on w zupełnie inny świat.
Zaczyna być pomopwany jak Lesnar. Szczęki nikt mu porządnie nie sprawdził.
Mam nadzieje że Shogun go zbije okrutnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokladnie, nie ma co sie zbytnio jarac bo jones nie walczyl z nikim z czolowki
bader, ok - ale on tez nie sprawdzil sie z nikim z top 10. nie licze malego noga, bo to juz cien tego z pride. jak pisalem juz wczesniej nic nie ujmuje jonesowi, jest kozakiem i kiedy zostanie mistrzem, lecz to jeszcze nie jego czas. mam nadzieje, ze bones ciezkie ko zafundowane z rak shoguna.

Zmieniony przez - FightOrDie w dniu 2011-02-07 17:13:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
“Wiecie co, jak byłem młodszy, myślałem, że Shogun jest fajny, bo był 23-letnim mistrzem Pride. Uwielbiam Jose Aldo, bo jest 23-letnim mistrzem UFC. Nie boję się tego, wiem że to realne. Teraz muszę po prostu mieć przy sobie ważnych dla mnie ludzi i zdawać sobie sprawę, że na mojej drodzę będzie wiele pokus, ale jestem na to mentalnie przygotowany. Obiecuję sobie, że nie zboczę z tej drogi. Jestem zbyt bliski realizacji moich marzeń, żeby zrobić coś głupiego. Wygram tą walkę [z Shogunem].”

więcej:
http://www.fight24.pl/jon-jones-wygram-z-shogunem/#comments 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

XII Liga Shooto 26 luty Przodkowo koło Gdyni

Następny temat

Relacje gal sportów walki w TELE 5.

WHEY premium