SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mętlik

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
No właśnie od pewnego okresy nosze sie z zamiarem zapisania na jakas sztuke walki ,,,, sam nie wiem na jaka chciałbym aby sztuka walki ktora wybiore była :
a)walka na dystans i w parterze siosy nogami łokciami i typowe z poksu
b) mozliwosc samoobropny i zaatakowania
Moj wymiary to : waga 100kg , wzrosty 178cm , biceps 44 , klatka 120cm wyciskanie na ławczecei 150kg cwicze na siłownie od paru lat .... co mi polecacie ... ale chciałbym poznac czemu akurat to lub to

dziekuje z groy nagrodze sogami oczywiscie

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
Dobra wygrales . Ja po prostu mialem dosc powtarzania po raz 100 tego samego i chcialem uproscic sparwe . Ale racji nie moge wam odmowic.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 35 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2099
imo powinienes sie w miare zdecydować czy parter czy na stojąco ale jak chcesz all to moze Vale Tudo ? stujka Muay Thai a parter BJJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
Muya tai widiałem dzisiaj reklamowke jakigos filmuu...


a kung fu?

Zmieniony przez - SzoHo18 w dniu 2004-09-06 15:04:46

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86829
J.w.

KF - zależy jakie. Pomyśl o JKD, VT, Sambo.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
postanowiłem zrobic tak , napierw ide zobaczyc jak wyglada trening bjj i poćwiczyc jak mi sie spodoba zostane przy tym , jak nie ide na kung fu mam taka szkołe u siebie w mięscie ( Gdyni) prowadzi ja taki koles co uczył sie kung fu w sholoin ... To jest tradycyjne kung fu mam nadzieje , ze dobrze robie no ale we will see

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1122
Nie mam nic do kung fu jako do samego sportu, niektore rzeczy nawet mi sie podobaja. Ale nie moge ci tego polecic jako skutecnzej sztuk iwalk i do samoobrony, fajna jest ta cala mistycznosc itp. Ale jak chcesz sie dobze bic wal na Muay thai, Zapasy, Bjj, Boks. Mowisz ze chcesz i parter i stojke? Najlepszym miksem bedzie Bjj i Thai, przynajmniej wedlog mnie.
Pozdrawiam.

= V-stock =

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Jesli masz mozliwosc to lec na Vale Tudo (tam masz polaczenie BJJ + tajboks)
Jesli parter to BJJ, Luta Livre, Sambo, ew. Judo lub zapasy (bezplatne)
Uderzane to Muay Thai, kickboxing, Karate Kyokushin lub Shidokan, TKD lub JKD, boks..

Moim zdaniem chodzic na treningi przykladowo i bjj, i taja nie dasz rady... chyba, ze masz mnostwo wolnego czasu, zapalu i dasz rade po prostu, bo to niemaly wysilek aerobowy...

BTW patrzac na to co piszesz o silowni chyba trzeba Cie ostrzec, ze masa juz nigdy nie bedzie szla tak jak do tej pory... jednak z drugiej strony mysle, ze wiesz co i jak jesli chodzi o diety (jesli nadal bedziesz chcial cwiczyc masowo to na pewno dieta musi ulec zmiane), suple i trening (tu przy treningach sztuk walk polecam ACT [ogolnorozwojowke].

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Formuła vale tudo łączy nie tylko bjj i tajski boks.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
A judo to nie parter, judo to 80% stojka i 20 % parter albo i mniej, od kiedy zmieniono zasady walki w parterze( jakoby malo widowiskowej).

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Jarząbek, a jaki sens ma wypisywanie wszystkiego, co laczy w sobie VT? Koles chce cos cwiczyc, a wiec po krotce tlumacze mu z czym gdzie bedzie mial do czynienia.
Co do parteru - judo to racja, mialo byc chwytane.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2004-09-07 23:52:36

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
Do Jarząbek: my tu nie mamy robic wykladu tylko napisac mniej wiecej co jak wyglada . A Vale Tudo to w skrocie bjj+ Muay Thai.

Ze swojej strony Kung-Fu Shaolin raczej nie polecam. Uderz raczej na bjj, Taja, czy Jeet Kune Do (chyba tam macie, nie jestem pewien).

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siostra Vitora Porwana...

Następny temat

UFC 45 Revolutnion na DVD do wygrania!

WHEY premium