SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Męskie piersi.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1097
Witam otóż mam problem już od dawno a właściwie od zawsze , nigdy nie bylem jakiś przy kości od małego problemy ze zdrowiem leki itp ;p CHodzi mi właściwie o to czy dzięki pompkom z szerokim rozstawem rąk mogę w pewnym stopniu zmienjszyć wielkość ,,pierśi'' które wg mnie nie wyglądają za dobrze , czy może znacie jakieś inne dobre sposoby ?
Dieta jest a mianowicie IF ćwiczenia też siłownia , kosz ;)
Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam
18 lat , 178 cm wzrostu , 87kg

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2674 Napisanych postów 50497 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 340591
Sylwetka jest w całości zatłuszczona, więc na redukcji razem z tłuszczem z innych partii powinny schodzić piersi.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1250
Bo pierwsze nie spalisz tłuszczu na określonych partiach nawet jakbyś robił poręcze z 200kg przy pasie po20 serii bo to tak nie działa (bf schodzi równomiernie z całego ciała) tak samo jak z brzucha. Do tego muszę cię zaniepokoić że w przypadku facetów fat z klatki i mięśni brzucha spala się na końcu ( warunek genetyczny) a wiec aby to jakoś wyglądało musisz się wziąć za redukcję. Innej drogi nie ma ,przykro mi ;) Według mnie klatkę masz niezłą tylko trzeba ją odsłonić. Jak się za do dobrze zabierzesz to efekt będzie zaj**isty . Pozdrawiam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1097
Dzięki wielkie za pomoc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 517 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4321
no lekka ginekomastia jst ale z dietką dasz rade

lubię sogi więc jeśli pomogłem to...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zrucić zbędny tłuszczyk z brzucha;)

Następny temat

Dieta redukcyjna - czy mógłby ktoś ocenić?

Fruzelina