SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Męska rada, co sądzicie ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 552
Witam wszystkich :).
Opiszę swoje wątpliwości od początku. Ćwiczę od września, zaczynałem z już sporym poziomem bf bo na oko wynosił on powyżej 20%. Na moje nieszczęście nie wiem do teraz po co wybrałem masówę bez liczenia kalorii... Siły przyszło ale wygląd prezentował się fatalnie. z 78 kg do końca stycznia skoczyłem na 85 kg. Podczas tego okresu edukowałem się w zakresie dietetyki, aby redukcja przyszła w miarę gładko. W połowie lutego zszedłem na redukcję co do obecnego dnia daje +/- 3 miesiące.
Dieta oczywiście jest. Nie wstawiam jej bo zdrowo się odżywiam i codziennie licze to co jem. Jako nastolatek ( 2 klasa LO ) jestem zależny od rodziców, którzy w miarę możliwości przygotowują obiad pode mnie jednak schematycznego kurczaka z ryżem codziennie nie wcinam. Na przestrzeni tygodnia w menu pojawia się pierś, rybka, chuda
wieprzowinka. Białko trzymam na pułapie 2g, dodatkowo wpc. Staram się w miarę nisko trzymać tłuszcze na korzyść węgli, które na chwilę obecną nie przekraczają 200g. Dalsze kalorie będę odejmował przez wzmożony wysiłek. Trochę zbyt szybko porwałem się na obcinanie z jedzenia.

Zapewniam Was, że z perspektywy odżywiania błędu nie ma. Może teraz troszeczkę cyferek i zdjęć.
Wymiary dokładnie z 11.02.14r :
Waga : 85
Obwód talii : 94
Klata : 101
Udo w najgrubszym miejscu : 65
Ramię (biceps) : 38.5
przedramię : 31.5
Pas 94.5
Łydka : 40
Nadgarstek : 18

Prezentowałem się tak :
1
2
3
4

Na tę chwilę po 3 miechach ( wliczam kwiecień, jednak wtedy miałem poważny zastój i kompletnie waga oraz obwody stały w miejscu )
Wymiary z 17.05.14r :
Waga : 79
Talia : 79
Klata : 100
Bic : 37
Przedramię : 30.5
Pas : 87
Udo w najgrubszym miejscu : 59
nadgarstek : 17,5
Łydka : 38.5

Kilka fotek sprzed niecałego tygodnia :> :
5
6
7

Zdjęcie pleców przy różnych światłach jest niestety bardzo podobnie. Podliczałem dzisiaj bf i wychodzi coś około 17 %. Jestem troszeczkę zawiedziony bo liczyłem na nieco niższy wynik. Redukcję na pewno przeciągnę do sierpnia ale czy dalej, się okaże. Ćwiczę splitem 3x w tygodniu, dość siłowo a po nim około 20 minut cardio na bieżni. Dodatkowo raz w tygodniu robię krótkie interwały. Co o tym wszystkim sądzicie ? Proszę oceńcie tę redukcję, tym bardziej że jest ona moją pierwszą. Każdy błąd naturalnie przyjmuje na swoją malutką klatę :d.
Pozdrawiam wszystkich !

Zmieniony przez - MajkelKk w dniu 2014-05-23 21:31:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
moim zdaniem ok, powoli i z głową i dojdziesz do celu :) pzdr

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa ;)

Następny temat

Jak usunąć tłuszcz z klaty? ;)

WHEY premium