SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój strauszek chce na zawody...

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 48
Witam,
mam do was pytanie, moj strauszek po blisko 25 letniej przerwie chce znowu wystartowac w zawodach trojboju silowym (weteranów), przez ten czas jego klub przestał istniec, ja nie jestem w temacie, ale z tego co czytam to musi być członkiem PZKFiTS. Pytanie brzmi, gdzie mozna sie zapisac wniesc opłaty itd. i czy wogole jest to mozliwe??
Bede wdzięczny za wszelie odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Wiek 53 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2493
Jeśli chodzi o jakieś zawody regionalne, to nie musi należeć do żadnego klubu. Bardzo często regulaminy takich właśnie imprez zezwalają na udział w nich zawodników niezrzeszonych (trzeba miec oczywiście zaświadczenie lekarskie zezwalające na udział w zawodach oraz należy wnieść przed zawodami opłatę startową) Inaczej przedstawia się sprawa jeśli chodzi o Mistrzostwa Polski, czy Puchar Polski. Tutaj musi mieć tzw. licencje zawodniczą. Poprzeglądaj regulaminy poszczególnych imprez, to zobaczysz jak to wygląda. Możesz też spróbowaś zadzwonić do PZKFiTS i zapytac o szczegóły w sprawie licencji. To tyle skrótowo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dwubój Olimpijski - Filmy

Następny temat

Film z zawodow

Wiecej