SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój początek. Proszę orady!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 83
Witam.
Chciałbym tu uzyskać od Was opinię na nurtujący mnie problem:
Otóż ćwiczę 2 lata na sucho. Na klatę biorę 100(mam silną genetycznie) na bica 55. Wzrost to 175 a waga ~70. Mój problem polega na tym iż mam trochę tego ciałka ale brak mi rzeżby. Bardzo podoba mi się moje ciało po treningu, jest wspaniałe. Ale po nim zaraz wszystko stygnie i powraca do normalności. Chciałbym wiedzieć jak moge podtrzymać efekt tego 'spuchnięcia', jakie odżywki zastosować. A i chciałbym jeszcze zbudować nogi, ale niestety nie mam ani treningu ani sprzętu do tego. Pozostaje jakaś ożywka oraz bieganie, przysiady? Proszę o poray albo o kontakt gg: 3884618. Będe bardzo wdzięczny za fachową pomoc :)

:(

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 233
Nirtobolon coś ci może pomoże

Wcale mnie nie znacie!!! Nic o mnie nie wiecie.
http://www.sfd.pl/meta_man_/_blog_/_Budowa_masy_u_ektomorfika-t398228.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 83
Pytałem się gości od kullturystyki, to mówili, że nitro mi tyle samo a co kreta, ale tylko po tym spuchne, anie bęe miał rzeźby. A i pamiętajcie ja nie zaczynam o zera. Mam 2 letni staż, tylko że ćwiczeń bez ożywek.

:(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 233
moim zdaniem nitro jest lepsze od kreatyny. stosowałem to i to i po nitrobolonie były lepsze efekty. A jak masz już coś rzeźby to jak spuchniesz to fajnie wygląda.

Wcale mnie nie znacie!!! Nic o mnie nie wiecie.
http://www.sfd.pl/meta_man_/_blog_/_Budowa_masy_u_ektomorfika-t398228.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 83
A co stosowałeś jako pierwsze? Pewnie kretę i dlatego takie wnioski. Ja nie chcę puchnąć, chcę tylko zbudować nogi i żeby mi ta 'opuchlizna' została na klacie i na łapach jak po treningu.

:(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 233
PO nitro wszystko ci nie spada tylko trzeba troche tego wszamać

Wcale mnie nie znacie!!! Nic o mnie nie wiecie.
http://www.sfd.pl/meta_man_/_blog_/_Budowa_masy_u_ektomorfika-t398228.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
Nie ma takiej odzywki, pompa potreningowa zawsze spada. Jesli chcesz sie rzezbic to musisz miec z czego. Widze ze nie masz dobrej masy wiec nie masz co rzebic. Musisz zrobic dobra mase a potem rzezba. Meta men nie gadaj glupot jak sie nie znasz. Nie wiesz czy sie rozni nitorbolon (zalezy czy I czy II) od zwyklej krety. NO to boster przed trenognowy, daje ci wieksza pompe na treningu. Nitro II to stack kreatynowy czyli kreatyna lub mix kreatyn + dodatki typu tauryna, kofeina, betaina itd. ktore maja dawac pompe, pobudzac itp.
Jeszcze raz mowie zrob dobra mase czyli dieta na + do tego uzupelnienie brakow w niej gainerem/bialkiem (zalezy czy sa barki i jakie sa te braki) i witraminy, omege 3 i zma dla lepszej regeneracji.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 233
Ty chyba raczej nie widziałeś nigdy składu nitrobolonu

Wcale mnie nie znacie!!! Nic o mnie nie wiecie.
http://www.sfd.pl/meta_man_/_blog_/_Budowa_masy_u_ektomorfika-t398228.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

który gainer ma najmniej cukrów?

Następny temat

Zestawienie na cykl masowy

WHEY premium