SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój koleś ... (do oceny)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 535 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15737
frrrrrr a c.h.u.j z tym postem, nie bedziemy sie kłócić o byle g****

Go to hell...!(There is no life,without the pain)

NIEZRZESZONY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Ty Marjano (Italiano ) to jak z ciebie taki kulturysta to pewnie wybierasz sie do Bydgoszczy na debiuty?

ps Masz tupet.

"RUTKOWSKI PATROL"

"Każda zbrodnia powinna zostać wykryta a jej sprawca ukarany"

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Welcome!!!
Wlasnie tak sobie ogladam i czytam o czym sobie tak (...)
Od razu gratuluje szelek (ile dales?),koles cos ci powiem,jestes jeszcze za mlode qfno zeby kogos tutaj rozliczac,zycie jest takie ze koles co nie cwiczy przejdzie kolo ciebie ***...ie cie z bara i odlecisz...bo ma masse...ta kase co wydales na koks,mogles przekazac na cele charytatywne.Ladnie pozowales do zdj,pompeczki tez robiles... w szelkach (wiem ze glupio sie przyznac...)aha bym sobie zapomnial,do kogo ty tutaj chcesz ludzi porownywac.....? do Arnolda itp....?Arnold tak ladowal na treningu ze by ci mały opadł."Milosa Sarceva, Yatesa albo Wheleera" o kim ty mowisz,te osoby walily tyle koksiku ze ty nigdy tyle nie zdarzysz wziać.Nie wiem czy dobrze widze,troche te zarzuty beda bezpodstawne ale mysle ze klatka i rece niezle na metce zrobione,chodz masz małe te rece,nie wygladaja na tyle co pisze kolega....i pamietaj o powietrzu,wdech i wydech...mysle ze jak chodzisz po ulicy to tak nie trzymasz powietrza.....?

Pozdro!!


Oto moje new zdjecia ,proponuje takze zobaczyc 2 strone...

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=47029

Pozdro!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To do kolesia do którego należą zdjęcia!!!

Po pierwsze ! nie najeżdzaj na Nortona . To jego sprawa czy jest duży czy nie!

Po drugie ! Bez pomocnika w postaci koksu bądz dobrej odżywy sie nie obyło

Po trzecie! Za duży z ciebie szczeniak (17lat) żeby sie odzywać takim tonem do Nortona. Mam nadzieje że wiesz kim są PIT BULLowcy

jesteście świezi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
voytas ph tez niebralem , nawet jesli moj nick nato wskazuje


"siła niszcząca wszystko i wszystkich"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
diolek nie lam sie, kaban jestes i tyle LOL

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
helpmistrz bardzo ladnie to ujal ...... dokladnie byjaka z ciebie maxymalny marianie :)
a podrugie w tych szelkach wygladasz jak jeden z pedalow z "worlds apart"(czy jak to tam) czy "bekstrit boys" , "just 5" itp.........

w ogole ta cala "sesja" zdieciowa to sie nadaje do "ADAMA" hehehe


pozdro

" SS Gruppenfuhrer "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Łapce max 35 po napompowaniu. E a może gościu zeskanował zdjęcia z MENa i ma teraz z nas beke .

"RUTKOWSKI PATROL"

"Każda zbrodnia powinna zostać wykryta a jej sprawca ukarany"

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DIODEK WEZ mi swoj trening na maila przesli bo chce cos sprawdzic

Tak wygladam https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58114 mów co chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciekawe kiedy mnasz bohater sie wypowie,i napisze znow jakies filozoficzne opowiadanka o zawodowych kulturystach....
Koles mowi jak by mial wieloletnie doswiadczenie,z glowa zapelniona ciekawostkami z gazet kulturystycznych,dobrze mozesz je czytac...bo duzo daja,ale ich nie "cytuj" Bo w gazetach ci nie napisza ile zawodowy kulturysta wziol koksu,duzo o nim pisza w szczycie formy(przed zawodami) malo zas w trakcie robienia masy,i oczywiscie nie napisza ci ile bierze w tedy koksu...az mi sie przypomnialo jak Ronnie Coleman wypowiadal sie co je w sezonie i czy bral kiedys koks. Powiedzial ze nigdy,nie bral,tlko ze dziennie bierze duza ilosc witamin,suplementow itp... :) Jak by jego wypowiedzi nie dali w cudzyslow "" to troszeczke bym sobie pomyslal o tej gazecie...złego.Ale i tak go szanuje,bo jest naprawde niezły.
pamietaj ze tu na forum masz same FAKTY,a w gazecie nie zawsze napisza ci wszystiego...(tego najwazniejszego)
Pozdro!!

Oto moje new zdjecia ,proponuje takze zobaczyc 2 strone...

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=47029

Pozdro!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

to ja:)

Następny temat

Moje zdjecia do obejrzenia i oceny

Wiecej