SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój jadłospis - redukcja - weryfikacja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 104
Witam.
Podaje swoje "dane" i jadłospis redukcyjny. :) Chciałabym sie dowiedzieć czy jest on prawidłowy, czy nie za mały bądz zbyt duza/mała ilosc węgli, białek, tłuszczy.
Kobieta. 20 lat. Wzrost 160cm, waga 70kg.
Aktywność: codziennie rano po obudzeniu pół godziny ćwiczeń+pół godziny spacer. Czasem godzinny spacer szybkim chodem (wtedy już ćwiczeń nie wykonuje. A czasem 45 minut ćwiczeń ale wtedy bez spaceru. Dodam że te spacery i ćwiczenia przed śniadaniem, na czczo (czy to błąd?). Wieczorem godzinny spacer (normalnym bądź szybkim chodem.

Co do jadłospisu:

Śniadanie: (Codziennie takie samo) Jogurt truskawkowy z 5 łyżkami otrębów i bananem. Szklanka wody lub herbaty słodzonej miodem.

Obiad: Barszcz ukraiński.

Kolacja: Smażona bez tłuszczu ryba.

Pomiędzy posiłkami jem 1/4 kostki twarogu bądź owoc.
Zdaje sobie sprawe że nie jest to zbyt dobry jadłospis dlatego udałam sie tutaj aby dostać jakieś porady co np. Mogłabym jeszcze dołożyć do jadłospisu. Jestem przy takim jadłospisie głodna ale boje sie cokolwiek zjeść bez wiedzy zeby czekos nie przekroczyc. :)
A i mam pytanko.. Od ponad dwoch tygodni sa te spacery i cwiczenia a waga poszła 2 kg w góre zamiast w dół i nawet w lustrze nie widze żadnych zmian. Jedyna zmiana to troszke wezsza talia ale nadal mam boczki, grube nogi i ramiona. U mnie problem jest taki ze cała sylwetka jest gruba. Najbardziej ramiona, brzuch i uda.
Dziekuje za wszelkie porady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191500
Twoja dieta ciężko nazwać dietą ..
Widać wielkie braki w wiedzy i zapraszam tutaj :https://www.sfd.pl/Ladies_Fit-f403.html
Poczytaj posty podwieszone co dziewczyny jedzą , jak trenują a następnie tam załóż temat.

Zmieniony przez - wojo zmc w dniu 2014-07-28 10:32:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 104
Dzisiaj "postaralam" sie zjesc troche lepiej. :)
Śniadanie: placuszki z otrębów, banana, jogurtu owocowego i ziaren słonecznika.

2 śniadanie: pół kostki twarogu koziego z połową bułki

Obiad: kasza gryczana z kotlecikami zrobionymi z tuńczyka i jogurtu z sałatką.

Jeszcze zostały 2 posiłki ale chyba jednak ide w lepszym kierunku. Choc mam swiadomosc ze idealnie nie jest.

Temat najwyżej przeniose.

Zmieniony przez - dhana w dniu 7/28/2014 3:11:11 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
dla kobiet jest dzial LADIES, poza tym diete wrzucamy ze zrzutu potreningu.pl wraz z BTW i kcal. takie jadlospisy to na vitalia

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jajka, cholesterol

Następny temat

Kalorie odżywianie ważne

WHEY premium