SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój braciszek-Marcin

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 198
Stworzyłem tę stronę dla mojego brata, aby pomóc mu oraz rodzicom w zbieraniu środków na rehabilitację Marcina. Do tej pory rodzice wysyłali listy do firm, które jeśli zechciały mogły przekazać datek na konto mojego brata w fundacji: Fundacja Dzieciom"Zdążyć z Pomocą" . Wszystkie informacje jakie zawierały te listy możecie zobaczyć w zakładce "Apel oraz "Porozumienie". Wysyłanie listów jest jednak bardzo kosztowne, dlatego powstała ta strona. Pewnie myślicie, że zbieramy pieniądze i wydajemy je na swoje zachcianki, a nie przeznaczamy na rehabilitację dziecka, tak nie jest. Wszystkie datki znajdują się na koncie fundacji o której wyżej wspomniałem i tylko można z niego je pobrać po przesłaniu oryginałów faktur. Koszt takie jednego 2 tygodniowego turnusu to koszt 3000-4000 tyś. zł. oczywiście są to turnusy prywatne, ponieważ państwowa rehabilitacja nie jest dość wystarczająca, aby pomóc mojemu bratu.

Prośba

Szanowni Państwo

Jesteśmy rodzicami jedenastoletniego Marcina chorego na mózgowe porażenie dziecięce. Dziecko wymaga stałej, ciągłej i specjalistycznej rehabilitacji.
Aby dziecko robiło postępy w rozwoju ruchowym i intelektualnym konieczne jest uczestnictwo w specjalistycznych turnusach rehabilitacyjnych. Pobyt na takich turnusach jest bardzo kosztowny i przekracza nasze możliwości finansowe. Sytuacja materialna naszej rodziny jest dość trudna. Marcin jest dzieckiem potrzebującym stałej opieki i naszej pomocy. Dziecko musi być codziennie dowożone do szkoły i na rehabilitację, w związku z tym nie mogę podjąć żadnej pracy. Utrzymujemy się z zasiłku, który otrzymuje z MOPS oraz najniższego wynagrodzenia męża. Jest to niewiele na utrzymanie się czteroosobowej rodziny
i leczenie chorego dziecka. Dlatego, też zwracamy się z prośbą do Państwa o pomoc. To dzięki Państwa pomocy Marcinek ma szansę być w przyszłości samodzielny. Każda nawet najmniejsza pomoc z Państwa strony będzie dla nas dużą pomocą na dalsze leczenie i rehabilitację dziecka.



Adres strony w Fundacji:http://dzieciom.pl/2404
Adres strony brata:http://marcin98.yoyo.pl 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NERKI - WTF?

Następny temat

włosy. !!

WHEY premium