SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój biceps nie jest twardy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5
Ćwiczę od jakiegoś czasu, nie pamiętam dokładnie i martwi mnie to że mój biceps nie jest twardy, tylko trochę miękki. Czy to wina złych ćwiczeń ? Możecie mi podrzucić jakieś ćwiczenia ? Może to przez to że robie tylko ćwiczenia na biceps ? (niektórych ćwiczeń jak np na triceps (nie mogę zrobić ze względu na mocne kontuzje i 3 operacje ręki)

Pozdrawiam, Kamil
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
1. Za mało mięśnia
2. Za dużo tłuszczu

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 32
To znaczy: nie ćwiczysz innych partii? Spróbuj robić prawidze treningi, bo wątłe lub tłuste ciało z jedynie ćwiczonym bicepsem to raczej mierny widok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalanie poprzez kokszenie

Następny temat

co zrobić żeby poprawić apetyt

WHEY premium