SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój Sklepik :-)))

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 30499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Ale klientowi musisz zapewnic jakis wybor. Za 3,5 tys. go nie dasz. Za ta kase zastawisz dwie polki. No ale nie mowie,ze jest to niemozliwe
Aczkolwiek mi myto glowe i mowiono, ze minimalnie 20.000-30.000 zl.
Aby miec 95% rynku musisz miec te 100.000 Wiec oblicz jaki procent bedizesz mial za 3,5

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
wypisze ci ile mam a ile dostanę:
suple - 3500zł
wynajem - 600zł
reklama - 1500zł (u nas jest tanio, miesiączne ogłoszenie w lokalnych gazetach to grosze, a plakaty i ulotki tez nie będą po kosmicznych cenach)
umeblowanie - 700zł
kasa fiskalna - już mam
laptop - już mam
ochrona - do 200zł/miesiąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
cichy!
ja nie będe otwierał marketu.
To ma być małe pomieszczenie dla nie dużej liczby klientów.
20000zł? bez przesady.
Narazie moje pułki będą jak za komunizmu, ale to nie szkodzi.
Wiem co kto potrzebuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
kasa fiskalna nie potrzebna Ci poki nie zrobisz obrotu wiekszego niz 20.000. Oile mnie pamiec nie myli
Ogloszenie w gazecie raczej malo sensowne Lepiej po branzy-silkach,finesclubach sie reklamuj ostrzej z plakatami,ulotkami.
3,5 tys. to za malo
Ale powodzenia !
Uciekam spac ! Dobranoc

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
ile ty zainwestowałes?
jeśli można wiedzieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10147
to ty w koncu go pytasz :) czy juz sam wiesz :) bo cie nie qmam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Ja moge Ci powiedziec ile pracy w to zainwestowalem Bo gotowki prawie nic
Jak juz pisalem na pierwszych stronach to jest spolka z moim przyjacielem Niestety nie moge ujawnic takich rzeczy,bo nie tycza sie one tylko mnie

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
ok.
ja tesz będe spadał spać.
jutro sie rozejrze po lokalach w mojej mieścinie.
Po fotkach widzę, że twój sklepik jest nieduży. Ja chcę coś zbilzonego rozmiarami.
O reklamę to się nie boję (matka ją studiowała i się nią zajmuje), ale tylko ten lokal. Nie moge znaleźc niczego tańszego.
Kupię na początek tylko po kilka sztuk bardziej popularnych odżywek, a poźniej dokupię te o które najczęsciej pytano lub te których zabrakło.
Wrazie czego mogę wziąć debet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 779 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13223
chasland17 jakbyś otwierał to pomyśl nad sklepem internetowym.

SFD FIGHT CLUB
"Zapasy to nie siła, Zapasy to sztuka"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
kijas, myślałem nad tym.
Ale jak ja coś robię to musi być najlepsze. I z tego co się dowiedziałem to za wykonanie i opublikowanie mojego sklepu pulił bym taką kasę, że od razu mi chęć przeszła.
Teraz pojawiła sie okazja wynajęcia lokalu i myśle ze bedzie to lepsze rozwiązanie.
A skoro będe miał sklep i magazyn z suplami to mogę sobie zrobić najprostrzą stronę na "webparku" i przyjmować zamówienia z całej polski poprzez e-maile (tak jak to robi Son).
jeszcze sie powymyśla te i inne rzeczy. Narazie musze się spręzyc i ten lokal uządzić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fotka kumpla

Następny temat

MUSICIE GO OCENIĆ !!!!!!!! i co wy na to ????

WHEY premium