SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój Plan na Siłę

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Emil29
Dziękuję za odpowiedzi.
1. Doczytałem teraz, że niektórzy traktują barki jako małą partię mięśniową, a niektórzy dużą. Czy mogę zmienić w planie, aby w środę były: Nogi + Biceps. a w piątek: Plecy + Barki? Jeżeli tak, to wyciskanie zza karku usunę i zostawię 2 ćwiczenia na barki.
2. Na siłę najlepiej jest robić 6-8 czy do 6 powtórzeń? Bardzo prosiłbym o zmianę mojej liczby powtórzeń i serii w ćwiczeniach, bo robiłem to "na oko"
3. Robię progresję. Co tydzień próbuję dokładać po 2,5 lub 5 kg (zależy od ćwiczenia)



Zmieniony przez - Emil29 w dniu 2018-08-31 22:46:03



Przy Twoich wynikach najlepiej sprawdzi się FBW lub prosty podział na górę/dól ciała. Nie ma sensu się rozdrabniać.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 100
Czy mógłby ktoś jeszcze pomóc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777606
Emil29
Czy mógłby ktoś jeszcze pomóc?


Daliśmy Ci pewne wskazówki jak powinieneś postępować jeśli uważasz, że potrzebny Ci plan na siłę to po prostu go zastosuj i sprawdzisz na sobie czy dało to oczekiwany efekt.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana systemu treningowego?

Następny temat

Prośba o sprawdzenie techniki wykonywanych ćwiczeń

WHEY premium