SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój 1 plan treningowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 622

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

16

Waga

78

Wzrost

180

Uprawiane inne sporty

Piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

atlas, sama sztanga, wioślarz, hantle 2kg

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

wyciskanie na ławce 40kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25
Witam

Chciałbym ułożyć plan treningowy. Przeczytałem wiele tematów na temat treningów, mięśni oraz różnych innych rzeczy lecz dalej nie mogę samodzielnie go ułożyć.
Mój sprzęt jakim dysponuję to atlas(szczegóły atlasu w podpisie), hantle 2kg, sama sztanga bez ławeczki oraz wioślarz. Wzrost 180cm waga 77,5kg wiek 16 lat.
Nigdy nie miałem styczności z większym trenowaniem lecz ciężary trochę ogarniam.
Mógłby ktoś pomóc w ułożeniu planu treningowego? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Bez wolnych ciezarow kicha, a atlasie i hantelkami z 2kg obciazenia wiele nie zdzilasz.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25
Pomijając te hantelki, atlasem i z sama sztanga z obciazeniami można coś osiągnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
"Mój sprzęt jakim dysponuję to atlas(szczegóły atlasu w podpisie), hantle 2kg, sama sztanga bez ławeczki oraz wioślarz"

nie ten dział wybierz się do działu TRENING W DOMOWYCH WARUNKACH .

albo sprzedaj ten atlas , dołóż kilka złoty i kup

ławkę , stojaki plus dużo obciążenia

drążek i poręcze .

I wtedy możesz myśleć o sensownym treningu .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BARDZO PROSZE O POMOC-DYLEMAT Z TRENINGAMI

Następny temat

Siłownia i basen, czy da się pogodzić?

WHEY premium