SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój 1 Cykl Na Koksie - Jak Dawkować POMOCY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67
Witam Szukam Pomocy w ułożeniu Planu Dawkowania Mojego 1 Cyklu Na Koksie .
Zakupiłem Sobie 20ml Boldenone Undecylenate + 20ml testosterone enanthate + 100tabs Metandrostenolon (Dianabol 10)+ 12 taps clomiphene citrate (Clomid)


Jaki sport/y uprawiam - KARATE SHOTOKAN
Staż treningowy (lata) - 2
Wzrost (cm) - 181cm
Waga (kg) - 84 Kg
Obwód Bicepsa (cm) - 42.5
Obwód Klatki (cm)
Obwód Pasa (cm) - 87cm
Wyciskanie leżąc (kg) - 144kg
Wyciskanie na barki (kg) - Przysiad (kg)
Dieta? - Niemam Diety Ale Staram Sie Jadać Jak Należy 3 Duże Posiłki Dziennie + 3 małe Mniejwiecej co 3h Kazdy

NEver Stop TEst Myself

GymZone !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
zalezy jaki ten enan jest,ale i tak ogolnie bez diety to pewnie slabo cykl wyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Środki się podaje ml/mg . Bolda sobie zostaw na kiedy indziej . A tak wogóle to zacznij chodzić na siłke !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Bez dopracowanej diety nic nie uzyskasz. Dieta to cegły. Koks to zaprawa murarska. Po co Ci zaprawa bez cegieł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Dobrze gada w góre dziada ! (I oddaj moją książkę pijawko)

Zmieniony przez - ja111111 w dniu 2011-05-05 07:58:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67
DietA oczywiscie jakas bd tylko nie do przesady jak ksiazka pisze .
Macie moze jakies pomysly na inny cykl chodzi mi ogulnie o mase i sile.
I z gory powiem ze interesowalo by mnie cos nieco mocniejszego ;)

NEver Stop TEst Myself

GymZone !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
Po mojemu zostan przy samej mecie 15-20mg. ed. ewentualnie propionat 100mg/e2d To twoj 1cykl po co rzucasz sie na 3srodki odrazu? myslisz ze bedzie lepiej,wiecej?
Spokojnie,przeciez nie wiesz jak zareaguje twoj organizm na saa.

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 100 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13200
A jaki jest cel cyklu ? moze dieta nie bedzie aż
tak potrzebna i rygorystyczna :)

Sukces ma wielu ojców

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pseudo dieta nie zalezy tylko od czestotliwosci jedzienia tylko tez od skladnikow.
musisz patrzec co jesz a nie co ile jesz.
jak masz jesc co 3 godziny bulki z dzemem lub zupe od mamy to zostaw koksy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67
Nie nie nie co jesc to wiem Posilki sa raczej takie jakich trzeba . . No moim celem jest masa i sila a pozniej bym staral sie zrobic z tego jakis wyglad . Za bardZo niewiem czy dobrze robie ale jak zacZolem od pocZatku pracowac nad wygladem to jakos niezabardzo mi sie to podobalo;). Znajomy ma 5 letni staz na silce i wlasnie z masy zrobil wyglad nie z tej ziemi , ale wole zasiegnac rady od innych bo nie zabardzo pasuje mi jego plan treningowy.

NEver Stop TEst Myself

GymZone !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Zalejesz się. Potem będziesz robił wielką redukcję. Błąd początkujących. Od raz rób dobrą jakość bez fatu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glupie plany pod wplywem efedryny %-)

Następny temat

BÓL PO EPI- POMOCY !!!

WHEY premium