SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

M.P JUNIORÓW I WETERANÓW KAZIMIERZ BISK.`2003 FOTOSTORY

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1244 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28540
Góraś PIĘKNA SYLWETKA GRATULACJE mICHAŁ I INNI DZIEKI ZA ŚWIETNE FOTKI TERAS MIEJ WIĘCEJ WIEM JAKĄ MUSZE PREZETOWAĆ FORME ŻEBY WYSTAROWAĆ DZIEKI WAM !

Jak ci moja wypowiedz pomogła to poprosze o soga i wejdz na http://www.pajacyk.pl 
"sfd" to wspaniała rzecz.
Czeba mieć wielkie marzenia aby , mieć wielkie osiągnięcia .


Członek mafii STRONG MAN

Jak ci moja wypowiedz pomogła to poprosze o soga i wejdz na http://www.pajacyk.pl 
"sfd" to wspaniała rzecz.
Trzeba mieć wielkie marzenia aby , mieć wielkie osiągnięcia !!!! .


Członek mafii STRONG MAN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 713 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6732
Kategoria juniorów młodszych jest do 20 czy 21 lat wlacznie ???

!!! To have Perfect Body You must have Perfect Mind !!!
!!! Champions are Made not Born !!!

##################
#Barlinek Rulezz#
##################

!!! RURU PASZCZU Rulezzz !!!

!!! Champions are Made not Born !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
GAWEŁ to mój przyjaciel i nie wydaje mi się że ma "gębę", ćwiczym już kilka lat ze soba i zobaczyć go dopiero na Mistrzostwach Europy jaka bedzie miał formę a do tego nareszcie za dwa lata wystaryje ze mna na seniorach juz sie nie moge doczekać. Koszalin ma dużo dobrych zawodników

JA sobie daję dwa lata na tytuł ale nigdy nic nie wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 280
no i rafał górka poleciał do hiszpani i przywiezie nam mistrzostwo swiata!!!trzymam kciuki za mistrza!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2635
DO PIŁY!!! nie znamy sie ale zacikawiła mnie twoja wypowiedz!widziałem twojego kolege i faktycznie sadze ze jest niesamowity aczkolwiek ma za słabe nogi do tej gory-ciekawi mnie tez czemu nie pojechał na MS? opowiedz wogóle cos o nim i jeszcze o sobie-jestem tez ciekaw czy znasz pawła stankiewicza? odpowiedz mi na te pyt prosze jesli mozesz-POZDRAWIAM:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DO PIŁY!!! nie znamy sie ale zacikawiła mnie twoja wypowiedz!widziałem twojego kolege i faktycznie sadze ze jest niesamowity aczkolwiek ma za słabe nogi do tej gory-ciekawi mnie tez czemu nie pojechał na MS? opowiedz wogóle cos o nim i jeszcze o sobie-jestem tez ciekaw czy znasz pawła stankiewicza? odpowiedz mi na te pyt prosze jesli mozesz-POZDRAWIAM:)

Do robsona!!! Stanka znam i to dość dobrze lepiej jego brata, ale Stanek miał zawsze fajna metode nabierania masy - wiadro wody i kilo soli:), co do Gawła to koles jest OK znamy się kilka lat i ćwiczymy ze sobą ostatnio sporadycznie bo on studiuje poza naszym miastem, ale weekendy naleza do Mistrza:). Kwestia nóg to kwestia czasu i to zrobimy jak trzeba bo moje tez nie należa do największych. Jednak imponująca w tym wszystkim jest siła tych nóg na przysiad siadamy ponad 200kg, a wypych ponad 500 x20 w kilku seriach i nic nie chce rosnąć ale to kwestia albo one albo my:). Co do Mistrzostw Świata musiał odmówic miał swoje powody - jednak otrzymał taką propozycję po pierwszym wyjściu. Nie odmówił ME na które pojedzie i mam nadzieje pokaże co potrafi razem z nogami.Nie ma co ukrywac nie mieli do tej pory kogo pchac i pchają Górkę ale to się zmieni:) bo większe jest piękniejsze. O mnie?? moze usłyszysz juz w 2004 roku zamierzam się przygotowac tak fest - na jakieś 110 kg jak się uda to więcej bo mam 180 cm, a do tego dziś dostałem propozycję pary z fajną kobietą więc może to bedzie większa szansa na zaistnienie niz rywalizacja z kolegą Radkiem

JA sobie daję dwa lata na tytuł ale nigdy nic nie wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 177 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4336
piłą to zapodaj jakies fajne foty twoje i kolegi. chcialbym zobaczyc jak wygladasz przy 180 cm wzrostu ja mam 182 i właściwie buduje mase juz od pół roku narazie z 65 na 82 skoczylem, aledo konca marca planuje 95. ile wazysz? sam niewiem jaka wage obrac sobie za cel, ale narzie lece na 95. ja moze za rok dwa wystartuje tez. dodam ze mam 18 lat

być najlepszym!

być najlepszym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 713 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6732
wlasnie piła dawaj jakies foty z checia tez to zobacze

!!! To have Perfect Body You must have Perfect Mind !!!
!!! Champions are Made not Born !!!

##################
#Barlinek Rulezz#
##################

!!! RURU PASZCZU Rulezzz !!!

!!! Champions are Made not Born !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


do 27121985
Witam
czy jest to saga jakas na masie czy żeźbie?? masz dobre plany i dobry wiek ja jestem trochę starszy i w twoim wieku ważyłem 96 kg po 6 tygodniowej kuracji :) wyglądałem jak balon więc pytam jak tam z formą
Ja staram się utrzymac proporcje i obecnie ważę około 105 kg. potam pokażę Ci fotki. No widze że nie tylko Tobie.

JA sobie daję dwa lata na tytuł ale nigdy nic nie wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


ten film był robiony na wakacje a juz minęły 4 miwsiące :) więc jak chcecie to oceniajcie.

JA sobie daję dwa lata na tytuł ale nigdy nic nie wiadomo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy targi?

Następny temat

Bójki Oliwy

WHEY premium