SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Męska blokada

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 348
Witam.
Pojawiły sie u mnie drastyczne problemy ze wzwodem i spadek libido. Chęci sa tylko nie przekładają sie na możliwości. Nie mam porannego wzwodu i ogolnie cieżko mi odpalić a jeszcze ciężej utrzymać. Zaczyna mi to niszczyć psychike...
Lecę redukcje na cyklu prop+tren+vino No i do tego t3 i sally a z cyklu nie zszedłem od masy zaczętej w październiku enan+deca ktora zamieniłem po nowym roku na krotki ester i to w sumie od niego sie zaczęły problemy. Miedzy cyklami zrobiłem tylko mostek i co jakies 2 miechy bije hcg.
Nie wiem w czym dopatrywać sie przyczyny bo nie jest to moj pierwszy kontakt z saa i wiadomo ze na dece szału nie było ale tez nie taka lipa...
Po masie robiłem badania i zbijałem estro i prolke do górnej normy.
Jest sens robić badania na trenie? Bedą one wiarygodne? Jakies dobre rady na sposób powrotu do świata żywych?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 348
MiczelX błysnąłeś poczuciem humoru... Bo wiedza nie specjalnie. Na 3 hormony uwzględniłeś wszystkie 3 ktore mogą być przyczyna.
Dla mnie to dość poważny problem wiec jeśli nie masz nic sensownego do dodania to daruj sobie nieudane żarty...
Wiec najpierw zbije prolaktyne. Za 2 tygodnie powtórzę badania i zobaczę co sie zmieni, jeśli nic bede zbijał estro.
Ewentualnie podbije teścia bo idzie równo z trenem.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przy trenie e2 nie będzie wiarygodne ale prolaktyna tak. Dajesz coś na estradiol i prolkę teraz, czy tylko zbiłeś i odstawiłeś leki?

wypełnij: https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html żebyśmy dalej kontynuowali rozmowę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Skoro estr zmieniałes nie trafiłeś na wyj**ke testa czasem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 348
1. WIEK: 28
2. WAGA: 99
3. WZROST: 188
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 6
6. DIETA: redukcyjna
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: enan + deka/ prop + tren
8. TRENING: 4 x week siłownia + 2 interwał
9. CEL CYKLU: redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: prop+tren+wino+t3+sally- w trakcie 3 tyg
11. POZIOM BF%: 15%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): mezomorfik lekko pod endo
13. STAN ZDROWIA: dobre
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 140
-martwy ciąg: 250
-przysiad: 190

Zbiłem do górnej granicy i odstawiłem. Sugerujesz, żeby zbijać w ciemno prolke i estro bez badań?
Planuje zrobić testy na:
testosteron, wolny testosteron, prolaktyne, progesteron, estradiol choć będzie pewnie przekłamany i kortyzol. Powinienem sprawdzić coś jeszcze?
Nie mogłem trafić na wyj**kę teścia bo wynik miałem w okolicach 3500 gdzie norma jest 280-800.



Zmieniony przez - krolik8823 w dniu 2016-06-07 07:13:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Badania, badania, badania. W ciemno nic nie zbijaj, nikt wyzej tez nic takiego nie pisal
To drugi kontakt z trenem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 348
Teoretycznie trzeci z tym ze wiadomo jak to z trenem bywa i raz trafił sie albo bardzo zaniżony albo kolorowy prop
Powinienem cos dorzucić do pakietu badań?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to jak odstawiłeś leki po zbiciu,to poszły hormony znów w górę. Możesz wolnego testa nie badać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 348
Wyniki dzisiejszych badań...
Estradiol kosmos tylko czy to kwestia trenu czy zbijać?
Zauważyłem, że teść spadł mi względem lutego z 3500 do 2400 przy tych samych dawkach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Wynik estro wcale nie jest wysoki, ale i tak nie mozna sie do tego odniesc skoro leci tren,
prolaktyna moze byc winna,
Wynik testa rowniez nie latwo ocenic w ten sposob, aczkolwiek cos moze byc na rzeczy z tym ze ten wynika nadal nie moze odpowiadac za niskie libido

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 348
W sumie to wiele Twoja wypowiedz nie wnosi do sprawy.
Bede zbijał i prolaktyne i estradiol i zobaczę czy cos sie poprawi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Mysle ze wrozbita Maciej bedzie mogl cos wiecej dodac

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeterminowany testosteron

Następny temat

pomoc z odblokiem

WHEY premium