SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Luty-Konkurs Sportowa Sylwetka - Wouej

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15668
Obwód klatki - 114 cm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Wouej
Zdążyłem zmienić zdjęcie zanim swoje wstawiłeś, ale teraz już nie mam odwrotu, nie mogłem się zdecydować.

Dobrze wyglądasz dobre nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15668
Dziwne mam czworogłowe, nie podobają mi się. Jakieś takie krótkie. Dzięki.

Zmieniony przez - Wouej w dniu 2015-02-25 22:38:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Gdzie Ty widzisz nogi.115 x3 nie dasz rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15668
Nogi są w temacie ze zdjęciami Teraz to muszę podnieść 115 x 3 zmotywowałeś mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Takie masz przyczepy w 4 -genetyka nic nie zrobisz.Podnieś 112,5 po co się spalić na 115.Zobaczysz , że i na 112,5 będzie ciężko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15668
Jestem po próbie. Jeszcze dziś wstawię film z ważenia i wyciskania, muszę go skleić. Jeżeli ktoś jest ciekawy jak mi poszło to potrzymam go w niepewności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Mnie nie zaskoczysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15668
Nie zaskoczyłem kerada.
Po nieudanej próbie 115x3, położyłem się pod 110 i ledwo co podniosłem. Wszystko można zobaczyć na filmiku.

Znowu uraczyłem się przedtreningówką. Szkoda tylko, że zaczęła działać podczas treningu nóg

Wiem, że miałem dziś siłę na 115, jednak jak podniosłem ten ciężar ze stojaków, wiedziałem, że nie dam mu rady. Czułem, że źle leżę. Pas przeszkadzał mi mostkować (niepotrzebnie eksperymentowałem), za słabo się wsunąłem w głąb ławeczki, zapomniałem o nogach. Zły i smutny po nieudanej próbie ledwo co dźwignąłem 110. Byłem strasznie zrezygnowany i jak się położyłem pod 110, próbowałem wciągać nogi pod siebie i czułem, że mnie zaczyna łapać skurcz w lewym udzie. Pomyślałem - "No to ładnie." Na domiar złego, w momencie kiedy mozolnie szło, podlecieli mi pomagać i musiałem wydusić z siebie reszką powietrza - "Nie pomagać!" W tym momencie myślałem, że już po mnie A tłumaczyłem przed, żeby tego nie robić.

Podsumowanie
-zaczynałem od 105 x 3 skończyłem na 110 x 3, ale wiem, że mam siłę aby dźwignąć 115 x3,
-wagowo niby o kilogram więcej, a tak naprawdę tyle samo lub mniej niż w poprzednim etapie, miesiąc temu ważyłem się raniutko na czczo, a dziś po całym dniu
Progres jest! To najważniejsze.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2738
No to wygląda na to, że udało mi się wygrać konkurencje siłową :) Mam wrażenie, że za szybko się poddałeś przy tym 3cim powtórzeniu na 115 kg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron

Następny temat

Luty-Konkurs Sportowa Sylwetka-drazekm

WHEY premium