SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Luty-Konkurs Sportowa Sylwetka - Wouej

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
I gdzie Ty to wszystko mieścisz ? Takiego bogactwa chemii i Chemiczny Ali by się nie powstydził.
U mnie na śniadanie to tylko jajka, smalec i ogórek

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15668
Chcę być duży i silny, to muszę dużo jeść.

Posiłek przed treningowy.

To idziemy tropem poprzedniego wpisu i ocenimy pierwszy obiad - posiłek przed treningowy.

Miruna zapiekana w folii - chuda rybka z dużą ilością łatwo przyswajalnego białeczka, idealna przed treningiem / jako, że nie jestem rybim rasistą i patrzę na zawartość portfela, to nie gardzę tanimi rybami typu mintaj, panga, miruna

Marchewka duszona z masełkiem na słodko - dużo witaminy A, niemalże toksyczna dawka / posłodzona toksycznym słodzikiem + zwykłe masło, czyli kupa cholesterolu, łatwostrawnego i najlepiej przyswajalnego tłuszczu + odrobina mąki żytniej pełnoziarnistej, żeby trochę zagęścić

Makaron pełnoziarnisty -węglowodany złożone przed treningiem, żeby zapewnić stały dowóz cukrów do krwi podczas treningu, a nie jak w przypadku zwykłego, białego, ryżu - nażremy się, cukier się zaraz podniesie, opadnie, a potem ziewamy na treningu / oprócz tego błonnik, gluten, kwas foliowy, wit B3, fosfor, żelazo, magnez, cynk

Makaron polałem olejem z orzechów włoskich - omegi, witaminy rozpuszczalne w tłuszczach

Reasumując

Tania rybka niewiadomego pochodzenia, nie wiadomo co jadła - mi to nie przeszkadza. Mam dość kurczaka, na wołowinę mnie nie stać, świnia za tłusta na dziś, bo chciałem sobie marchewkę z masłem zjeść. To co mam jeść?

Od marchewki pewnie się struję zbyt dużą ilością witaminy A + znowu trujący i rakotwórczy słodzik + tona cholesterolu z masła, która odciąży moją wątrobę od samodzielnej produkcji tego lipidu

A gluten z makaronu? Jak nie jesteśmy chorzy na celiakię to nie rezygnujemy z glutenu bo może się okazać, że nabawimy się tej nietolerancji na własne życzenie. I będziemy produkować chorych na celiakię, przekazywać te geny dalej i po jakimś czasie naprawdę okaże się, że połowa społeczeństwa nie toleruje tego białka.

Znowu kupa błonnika, który oprócz pozytywnego działania ma także negatywne - upośledza wchłanianie witamin i minerałów

Olej z orzechów będzie tu chyba najfajniejszym i najbardziej prozdrowotnym produktem - jeżeli nie stracił swoich właściwości podczas przechowywania.

I co? I znowu okazuje się, że posiłek jest niezdrowy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15668
Mega dobry trening dziś poszedł. Gdybym próbował swoich sił, to pewnie by padły rekordy Wracam do gry!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15668
Lecimy dalej, tropem dzisiejszych posiłków.

Drugi obiad - posiłek po treningowy.

Prawie identyczny jak w poprzednim wpisie. Zamieniłem tylko węglowodany złożone na proste. Z racji tego, że do 2 godzin po treningu zwiększona jest liczba układów transportujących cukier do komórek mięśniowych, zależy mi na tym żeby zapakować je glikogenem do pełna.

Makaron pełnoziarnisty ----> ryż jaśminowy
Olej z orzechów włoskich ---->olej lniany ( jako polewka na węglowodany )

Reszta to samo. Jak ktoś nie wie co co chodzi, to proponuję zajrzeć do poprzednich postów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15668
I wreszcie ostatni posiłek - kolacja!

2 zielone banany + 250 g serka wiejskiego.

CZYLI

skrobia, białko i śmietana

Skrobia z bananów - prawie węglowodan złożony
Białko z serka - fajne białko wolno wchłanialne, kazeina, idealne na noc
śmietana - nieodłączna część serków wiejskich, tzw. "ścierwo", beznadziejny tłuszcz

Reasumując

Smakowało, napchałem się.

+ zdjęcie z podliczonym żarciem




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15668
Miło wrócić po skończonym treningu i zastać taką niespodziankę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15668
Dziś wolne. Jutro planuje klatkę. Do soboty jest czas na próbę. Zastanawiam się jak rozłożyć siły żeby było najlepiej. Chciałem jutro nie odpuszczać i polecieć klatkę siłowo na maxa. Spróbować w czwartek nagrać ostateczny film na maxymalnym ciężarze, którego jeszcze nie próbowałem - 115 x 3. Jeżeli by się coś nie udało zawsze mam jeszcze 2 dni odpoczynku i sobotę na poprawkę. Pewnie nikt się nie wypowie, ale jednak chciałbym zapytać. Co o tym myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Nic nie myślę,Twoja sprawa jak co rozłożysz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15668
Pytałem o rady...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Wouej
Pytałem o rady...

I Ci odpowiedziałem,nikt za Ciebie nie rozplanuje tygodniowych podejść,bo i tak w końcu sam zdecydujesz,no chyba że poprosisz Wzorka kub Kondzia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron

Następny temat

Luty-Konkurs Sportowa Sylwetka-drazekm

WHEY premium