SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Luque - POWER! Wytrwałość zapewni mi sukces!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Powiadomienia odpalone i będę regularnie zaglądał.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16627
Waga: 87kg
Łydki: 39,5cm (+0,5cm)
Udo (l/p): 59,5/61cm (bz)
Biodro: 100cm (bz)
Pod pępkiem: 87,5cm (bz)
Nad p.: 80cm (-1cm)
Klatka: 95cm (-1cm)
Barki: 114cm (bz)
Bic(l/p): 31/30,5cm (bz)
Przedramie: 28cm (bz)


Nie wiem jak z dziś aero, ponieważ występuję podczas WOŚP`u, a kończy się po 20, ale zobaczymy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 536 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Tydzień rozpoznawczy za nami, zaczyna się zabawa.
Węgle podbij o 40g, tłuszcze podbij o 30g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16627
Aero wykręcone ~35min. No to jadziam :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
spoko się zapowiada :)

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16627
Grzbiet:

Martwy ciąg 5x10 (progresja) 30kgx8 x2 w.up
50,55,60,60,60kg Nogi nie dają rady :o



Podciąganie na drążku szeroko podchwytem
4x10NEG (4seria/6neg)






Wiosłowanie sztangą podchwytem w pochyleniu tułowia
4x16,12,10,8
30,35,40,45kg



Wiosłowanie półsztangą w pochyleniu tułowia
3x12
30kg
Zrobiłem 4. serię, aby nagrać film, ponieważ bateria padała co chwilę, ale jak widać już zarzucałem tylko tułowiem i jeszcze głowa...




Czekam na opyerdol .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 536 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Martwy - bajecznie zawijasz ogon, prawdopodobnie przykurcz dwugłowych ud albo brzucha, co jest coraz częstsze. Musisz bezwzględnie każdego dnia rozciągać dwugłowe ud i brzuch, pośladki bardzo słabe, skoro więcej nie dałeś rady poderwać. Nie ćwiczone pośladki, to extra kanał kontuzjogenności, pośladki chronią wszystko. By nie dochodzić do punktu w którym ogon zawijasz, sugeruję byś 1 pow robił martwe, zaś kolejne powtórzenia opuszczaj tylko lekko poniżej linii kolan. Nie chcemy pogłębiać tego bardziej.

Podciąganie - takim szybkim wybiciem w górę, wybijesz sobie kiedyś ząbki o futrynę. Spokojnie. Ponadto opuszczaj się do pełnego wyprostu ramion, tak by wypuścić barki - wtedy masz gwarancję pełnego rozciągnięcia m. najszerszego grzbietu.

Wiosłowanie w pochyleniu tułowia - jak na 1 raz nie najgorzej, możesz się lekko bardziej pochylić oraz przytrzymaj w szczytowym napięciu sekundę. Pamiętaj o oddechu : ciężar przyciągasz plecami - wydech, ciężar opuszczasz - wdech

Wiosłowanie półsztangą - angażujesz do pracy mięśnie czworoboczne odchylając głowę mocno w tył. Głowę trzymaj prosto, ruch inicjuj z łopatki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16627
Klata:
Wyciskanie na skosie 30st sztangą
5x10
20,25,30,35,40kg
Miałeś rację, lekko poszło.



Wyciskanie sztangielkami na ławie poziomej
4x14,12,10,8
15,17,17,5,17,5kg
Znowu zwolniłem pozytyw ....



Przenoszenie sztangielki leżąc w poprzek ławki
3x15
10kg



Rozpiętki na ławie poziomej
2x20
7kg





Te same błędy co tydzień temu oprócz wyciskania na 30st.
Trudno wyeliminować stare, złe nawyki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 536 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
luqe
Klata:
Wyciskanie na skosie 30st sztangą
5x10
20,25,30,35,40kg
Miałeś rację, lekko poszło.



Wyciskanie sztangielkami na ławie poziomej
4x14,12,10,8
15,17,17,5,17,5kg
Znowu zwolniłem pozytyw ....



Przenoszenie sztangielki leżąc w poprzek ławki
3x15
10kg



Rozpiętki na ławie poziomej
2x20
7kg





Te same błędy co tydzień temu oprócz wyciskania na 30st.
Trudno wyeliminować stare, złe nawyki.





Ćwiczysz tak delikatnie, asekuracyjnie, że nie sposób przejść koło tego obojętnie.

Wyciskanie - niepodoba mi się Twoje kręcenie i wierzganie na ławce, pozycja ma być stabilna, a nie nogi po skosie, dziwne ruchy jakieś. Pozytyw ma być najszybszy jak potrafisz ! rozumiesz? im szybciej w górę tym lepiej. Dokładaj na 45 a nawet i 50. Ja tam nie widzę, że byś się męczył.

Wyciskanie sztangielkami - więcej vervy podejrzewam ma staruszek po kroplach nasennych. Ok, możesz sobie kontrolować, delikatnie w dół, ale w górę jak najszybciej! dokładaj, bo to co teraz masz to nie jest nawet połowa Twoich realnych możliwości, które możesz z siebie wykrzesać, tylko się po prostu boisz ciężaru.

Przenoszenie - szybkie spięcie w pozytywie!! szybkie, szybkie, szybkie. Negatyw może być wolny, ale jak chcesz żeby Ci się spięła klata to szybko ją zepnij.

Rozpiętki - za duży ciężar, złap 4kg, wolno w dół i szybkie spięcie w pozytywie.

Nie bój się ciężarów, nie bądź taki bojaźliwy. Trochę odwagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16627








...
żartowałem, dowalę coach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki plan. Sugestie?

Następny temat

Nogi

Wiecej