SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bajera na luzie

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 131044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
rion10
Powiem Ci, że u mnie z tym jest problem mam w odcinku lędźwiowym ból miejscowy, kiedyś dokuczał mi bardzo po kilka miesięcy w roku wycięte z życiorysu, nawet wstać samodzielnie nie potrafiłem, później etap treningu z Wodynem i sprawa się poprawił. Teraz istotna higiena codzienna jak siedzę niedbale to czuję zaraz ból, jak gdzieś ucieknie technika w siadzie czy mc też czuję, a mimo wszystko kilka godzin dziennie siedzę w pracy. Poszedłem na rtg i co? Wszystko w porządku nie mam wypuklin, odległości miedzy kręgami w porządku, a boli. Na szczęście tylko miejscowo żadnych promieniować itp.


To ciekawe. Ja więcej siedzę w weekendy czy na urlopie, bo w biurze mam stojące biurko i stołek barowy. Także dbam o pozycję, nawet jak się schylam to proste plecy jakbym robił martwy ciąg. Rozciągam się w pracy, dużo pracuję nad mobilnością w domu. Teraz zacząłem pisać plan, który uwzględni to również, zobaczymy jak się powiedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
Ja mam takie krzesło normalne, ale ja nigdy się nie opieram korpus mam w pionie i z reguły jedna noga ciut niżej od drugiej, co chwilę wstaję żeby trochę się poruszać i tak się przyzwyczaiłem, natomiast w domu inna bajka siądę przy PS4 na sofie wygodnej to zaraz siedzę taki zgięty w pół niezdrowo i później odczuwam

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Hehehehe :D ja też w pracy często zmieniam pozycje. Ale też bardzo dużo się ruszam, co godzinę minimum 5 minut spacer po biurze itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
A to ja nawet częściej. Najważniejsze to pilnuję pozycji , w której siedzę no i ruszam się co jakiś czas

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
To jest bardzo ważne w tym wszystkim - świadomość pozycji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
świadomość pozycji to jedno ale fakt dobrze wstać i pochodzić. Ja czasami siedzę kilka godzin, a później brzuch boli :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
ja dzisiaj miała sesję z ... ślusarzem... byłam grzybach i zgubiłam w lesie klucz :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
JTS dobre książki mają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KOLEJNY KONKURS , ZAPRASZAMY !

Następny temat

Artykuł konkursowy, FighterX

WHEY premium