SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Low carb na redukcje wejdz=>pomoz=>ocen

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 832 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38740



Płeć : Mężczyzna
Wiek: 24 lat

Czesc postanowilem sie nieco odchudzic i odpoczac od niezdrowej michy:) mam do zrzucenia ok 4-6kg zbednego fatu tak na oko i zarezerwowalem sobie na to ok 6tygodni.
wklejam diete ktora sobie ulozylem

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 24

Waga: 76

Wzrost: 170

Obwód klatki: 115

Obwód ramienia: 39

Obwód talii: 90

Obwód uda: ?

Obwód łydki: ?

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: ?

Aktywność w ciągu dnia: mala aktywnosc

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: silka 4xtydzien

Odżywianie: -

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: -

Stan zdrowia: ok

Preferowane formy aktywności fizycznej: 4x tydzien x 90-120min

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: venom:) jet fuel - tylko probowalem bo mialem po nim wysypke:)

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: scorch ,horse power

Stosowane wcześniej diety: troche tego bylo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 832 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38740


dodaje tez podsumowanie dnia.
Dieta z zalozenia miala byc low carb ale wegle ustawilem na 2,1 i pytanie czy zmniejszyc czy zmniejszyc ale za jakis czas czy ew zmniejszac co tydzien o jakas wartosc?warzywa w diecie beda ale nie wliczalem ich do bilansu.Co myslicie?Dodatkowo bedzie lecial scorch jako spalacz i horse power bo lubie cwiczyc na jakims dopalaczu.Licze na jakies cenne uwagi i rady odnosnie diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 832 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38740
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1204
z tego co ja wyczytalem to low carb jest gdy masz ok 1g na kgmc

ew. mozna carb cycling ulozyc ale jak dla mnie to dieta dla zaawansowanych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 832 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38740
ja slyszalem zeby schodzic z weglami od 150gram w dol ale mam nadzieje ze sie jeszcze ktos wypowie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 832 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38740
zachecam zeby ktos skomentowal poprawil albo mnie utwierdzil w tym ze to dobra dieta:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4588
1 - zamiast musli owsiane i zamiast masła orzechy.
2- brak węgli i źródła białka
3- brak węgli
4 - tu daj kaszę/ryż brązowy, węgle złożone je się przed, a nie po treningu
5 - tu daj ten ryż biały
6 - zamiast białka daj sobie twaróg.
do tego aeroby po treningu siłowym i w dni nietreningowe też aero/interwały jak będziesz miał sił. LC najlepsze na niskim poziomie tłuszczu, a ty jednak go tak mało nie masz. lepsza będzie zbilansowana dieta na początek.
pozdro

Zmieniony przez - majk3 w dniu 2011-01-08 14:01:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 832 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38740
1- masło nie jest takie złe bede go używał do smażenia(jajka sie scinaja w dosc niskiej temp wiec chyba nie mam problemu ze cos sie zlego z maslem stanie podczas smazenia)
Musli to moj sposób zeby jajecznica mi sie nie przejadla mieszam musli z jajeczinca i jest na slodko w innym przypadku 2mce jajecznicy nie maja prawa bytu

2.- drugi posilek to troche taka przekaska a bialka nie upchne wiecej bo i tak jest go za duzo wg. moich zalozen
3tu wrzuce tego kurczaka w warzywa w tortille ktora ma 32,5 g wegli wiec powinno byc ok
4.5 masz racje zmienione
6twarog to jedyna rzecz ktorej mimo checi nie dam rady przelknac:/

teraz bede mial cos na oko 2,3-2,5 wegli na kg to w sumie nie jest az malo jak na LC ale w razie zastoju bedzie okazja do obciecia wegli.Brzuch mierzylem na wysokosci zoladka bo to jest moje najszersze miejsce bo mam zolądek wysoko polozony ale w realu nie jest tego tluszczu tak duzo max4-5kg do zrzucenia i chcialem sprobowac zmniejszyc wegle bo jestem na nie dosyc wrazliwy i zobaczyc co z tego bedzie.
majk3 dzieki za rady,jak myslisz ile sesji aerobow w tygodniu robic?jesli robie po treningu silowym aero to moge przed wypic aminokwasy?poprawia mi to komfort treningu a nie powinno miec chyba wplywu na spalanie tluszczu?

Zmieniony przez - perla87 w dniu 2011-01-08 16:13:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4588
jedz twarog, nie bądz baba ;)
aeroby 3-4 razy w tygodniu starczy. jeśli robisz po treningu, to aminokwasy pij przed treningiem siłowym i po aerobach, nie bezpośrednio przed aerobami. komfortu podczas treningu znacznie nie poprawi, po prostu zabezpiecza palenie mięcha. nie mają też absolutnie wpływu na spalanie tłuszczu, gdyż nie są ani spalaczem ani termogenikiem. po prostu zabezpieczają mięśnie i poprawiają regenerację potreningową.
powodzenia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 991
low carb o.k max 150 węgli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem w odróżnieniu czego mi przybywa - masy mięśniowej czy tkanki tłuszczowej?

Następny temat

Dieta na mase a surowe mięso...

WHEY premium