SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Low carb do oceny.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1144
Witam. Ułożyłem sobie diete redukcyjną Low carb, i chciałbym abyście ją ocenili, ewentualnie wyłapali błędy i pomogli w poprawce :)
Chwila o mnie. 19 lat, na siłowni od jakiś 2 miesięcy, postanowiłem tak na prawdę wziąć się za siebie i zrzucić troszkę fatu czyli zrobić redukcje. :)
Wzrost 188
Waga 87
Poziom tłuszczu wyszło mi ok 20%
Zapotrzebowanie kaloryczne 2505 kcal
Po odjęciu 500 kcal zostaje 2005 kcal.

Dietke dodaje w postaci fotki :)




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 1 regulaminu
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699593
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1144
pomoże ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1144
up..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
Czemu tylko w jednym posiłku stawiasz nie na kazeinę?



Zmieniony przez - MaxWhite w dniu 2013-09-20 19:57:08

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1144
Mówisz o nabiale? Serki wiejskie po prostu lubię a co to twarożku to od 8 do jakiejś 15-16 jestem w szkole i nie bardzo mam wybór co do różnorodności menu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
Nie przeje Ci się to, weź lepiej pyszne kanapki z kurczakiem/rybą :)

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1144
Wzorowałem się na artykule w którym była opisana dietka lc i tam było napisane żeby węgiel w pierwszych dniach utrzymywać na poziomie ok. 30g, ale niżej za cholere nie mogłem zejść :/ a powiadasz kanapki, pieczywo chyba ma sporo niepotrzebnych węglowodanów? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
Faktycznie, na to nie zwróciłem uwagi. Mój błąd, aczkolwiek nadal uważam, że nabiał będzie negatywnie wpływał w takiej ilości, choćby tym, że powoduje retencję wody.

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1144
Hmm.. Czyli zamiast twarogu wcisnąć np. smażoną lub gotowaną rybkę z jakąś salatką?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
Tak, masz pełne spektrum produktów w poszczególnych grupach tj, mięso, ryby, czy też owoce morza.

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sery po obróbce termicznej.

Następny temat

Nadmiar Białka ?

WHEY premium