SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Low Carb jak to w końcu jest

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 145
witam

moim celem jest schudniecie, zabralem sie za diete low carb. jedni pisza, ze przez pierwsze dni powinno sie dawkowac po 30g weglowodanow, a potem maksimum 130. inni zas pisza, ze to bez sensu, poniewaz organizm nauczy sie korzystac z tluszczu, a jak zwiekszymy weglowodany to zacznie znow odkladac tluszcz i korzystac z weglowodanow. wszedzie pisza inaczej wiec postanowilem zalozyc temat, moze w koncu sie dowiem jak to powinno byc. ulozylem prowizoryczna diete jezeli ktos moze to niech podpowie co poprawic.


ankieta
Płeć : mężczyzna
Wiek : 18
Waga : 84
Wzrost : 176
Obwód klatki : 106
Obwód ramienia : 35
Obwód talii : 97
Obwód uda : 69
Obwód łydki : 43
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 22%
Aktywność w ciągu dnia : zadna
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : nic
Odżywianie : lc
Cel : redukcja
Ograniczenia żywieniowe :
Stan zdrowia : bdb
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : witaminy i mineraly
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : nic

bwt wyszlo mi 169b/30w/133t

zrzut diety:
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 193
mam podobny wpisz ale żadnej odp. Może u ciebie coś się pojawi. Jak się czujesz na niskich węglach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 145
o dziwo czuje sie dobrze, ale klade sie spac znacznie wczesniej, to jedyny minus. Dopiero 4 dzien jestem na tym lc wiec pewnie za wczesnie zeby cos konkretniejszego stwierdzic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 153 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3403
Pierwsze dni są najgorsze. Owy minus jest zaletą, więcej śpisz = lepsza regeneracja ;)

Prawdziwym kluczem do sukcesu nie jest opieranie się na schematach, prawdziwym kluczem jest stworzenie idealnego schematu dla siebie.
http://www.sfd.pl/[BLOG[XxSPIDxX__od_zera_do_pakera_:D-t1085771.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 112 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1048
też jestem na niskich węglach, w pierwszych dniach jadłam tyle węgli ile mam wyznaczone, nie żadne 30g czy ile tam pierdo*ą :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 193
Czyli jak się wasze makro rozkłada? u mnie jest to 40% bialka 40%tluszczu 20%węgli 2300ckl.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzdęcia i gazy

Następny temat

Dieta w czasie wyjazdu

WHEY premium